Пролет е разцъфтяла с арабски цветя ~::~59

  • 31 649
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 468
Ха, Деска, и аз сега го сързрях това в съседната тема. Е не разбирам какво му пречи на някого това, че в една тема има място за всичко - и снимки, и история, и религия, и политика, и лични преживявания. Това да не е форум по философия я или някакъв инспекторат. А пък и на който му се струва, че наличието на повече мамита е лошо, да не идва, нали така?  Hug
Другарче, бравос, страхотна си, само така.

Снеже, и моето ме е питало. Аз му казах, четова е мъж, който се прави на жена и то каза следното: Куку, пълно куку. Така че по-добре истината, поне според мен.

За какъв сайт си говорите, мамита? newsm78
Аз на гледачки не ходя, а хороскопите ги имам за забавление и не толкова тези, които чертаят бъдещето, колкото тези, които определят зодията.

Сабинка, страхотна тоалетна си спретнала.   bouquet

# 91
  • Мнения: 113
Привет и от мен  Hug
Първо- честит рожден ден на Тарик, жив и здрав да е и да дава много поводи за радост и гордост на мама и татко  newsm38
Иначе младежът днес се държи така, все едно нищо не се е случило, само дето ми каза, че ще ми докаже, че си е само мой и ничий друг- хайде да видим  Praynig
Вили, и аз съм на същия принцип, мила- оная скочубра има гадже, което работи на другия магазин, ако продължава да се натиска на моя младеж- ще отворя очите на оня глупак  Shocked Иначе и аз с кеф бих я набила, ама нали съм УЖ културна, че и даскалица-  не върви да тръгна да й скубя косите и да я влача по главната улица...
Кате, със срам ще си призная, че не знам нищо за афганистанската нова година, а по принцип се интересувам много от тези неща. Трябва да поразпитам тези дни...  newsm78
Иначе и аз съм привърженик на тезата за иранския произход на българите. Имаме много общи неща- не само в езика, но и в някои обичаи. Докато бях в Кабул, най- малкият ми девер започна да ми разказва приказката, която ние познаваме като "Нероден Петко". Аз реагирах и казах, че това е българска народна приказка, а той се учуди: "Как ще е българска, като ние я учим още във втори клас??"  hahaha
Мили дами, като чета как сладко си обсъждате разни ястия и рецепти направо ми се иска да пратя моята диета по дяволите, ама...  нямааааа  Naughty

# 92
  • Мнения: 333
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ СЛАДУР - ТАРИК!!!

Тони това са за теб: http://www.yabangulucicek.com/images/urunler/buket31.jpg
Да ти е жив е здрав малкото ангелче и да винаги да ти носи щастие.  Simple Smile

Кате Кюрдското момче е студент тук във Варна. Града е пълен със студенти от Турция. Имаме общ приятел също студент и той ни беше запознал. Много е културен и интелогентен. Душичка е направо....мн се уважаваме. Но нещо подозирам, че ме харесва..... Embarassed но дано не ни се променят приятелските отношения заради това.
Даже научих няколко думи на кюрдски. Беше много изненадан, когато се заинтересувах от езика и започнах да го разпитвам кое какво означава. Родом е от Шърнак, но иначе си е живеел в Анкара, тъй като баща му се занимава с политика. Много голямо семейство са и все снимки от сватби ми показа. А дрехите им наистина много ми харесаха. Малко по-различни са тези, които беше показала ти преди време. Облеклата им бяха подобно на абаята, но в светли цветове, предимно в бяло или кремаво и от горе имаха тънка прозрачна пелерина, някои бяха в светло розово, светло синио, зелено ...все едни такива светли тонове и свежи цветове. Пелерината беше с леко широки ръкави и само отпред малко под гърдите бяха вързани, а надолу отворени (ох как го обясних само  ooooh! ). А кърпите на главите им не бяха като хиджаба както при турците и арабите, а пак такива тънички и само леко са ги наметнали и в края им има нещо като дантела. Много красиво.  Heart Eyes

Лили и аз не вярвам на хороскопи и гледаници. Много се ядосвам на такива хора - шарлатани. Какви ли не глупости съм чувала как ги мамят хората.  #2gunfire И за жалост в много страни такива хора въртят страхотен бизнес.
И на мен една циганка ми беше изрекла абсолютно същите думи, но за съжаление при мен нищо не е ставало...  hahaha

Забелязвала съм, че тука по българските села, където живеят турци. Повечето хора не знаят да четат на арабски и следователно не могат да четат Коран. И има само няколко възрастни жени или ходжата, които знаят и могат (но колко знаят и колко правилно знаят един Аллах знае).Забелязвам, когато отивам на село при баба ми дядо ми. В деня Арафа жените притичват до една възрастна жена, която може да чете Коран и й дават пари за да прочете от тяхно име за починалите им близки. И много често си задавам, всъщност не е ли харам това, че си плащат за да бъде четено Коран от тяхно име. И много често съм казвала на баба, че според мен така не е правилно, защото това е вид бизнес, и тя ми отговаря, че те незнаели да четат и не разбирали арабски и го правили с добри намерения и не мислили, че е грях. И до ден днешен не ми е ясно дали е грях това или не. Някоя от вас запозната ли е с това и какво мислите вие по въпроса.?  Thinking

другарче   bouquet възхищавам ти се. Ще те взема за пример.  Hug

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 23:25 от Дивиана

# 93
  • Мнения: 3 804
кате при нас такова животно нема- съвсем нормално е мъж да купи бельо на жена си,още пове4е 4е продава4ите в тези магазини са мъже newsm78 Shocked колкото и да е куриозно,аз за токлова години не съм засякла нито една жена да продава бельо
амал4е ами дразни ги 4е се подведоха по някой хора ои останаха без тема-ни напред ни назад
аз нали съм на диета и днес ми е плодов днес взех 4е се разтърсих из нета са рецепти,ето един сайт с хубави неща-о4и пълни корем празен Laughing
http://www.azgotvia.com/content/
щях да пусна и снимка на Даяна как заспа седнала на дивана,но докато изкрам камерата тя легна-голяма гледка беше
хари да те повикам и аз 4е съвсем ни забрави Hug
а за гледа4ките,навремето една ми гледа и каза 4е ще се оженя за синеок мъж и ще имам мом4е и моми4е,съгласих се да ми гледа след като поне 10 дена вървя след мен,оба4е после сигурно и досега съжалява,всеки път когато я видех да баламосва някой и развалях празника Stop

# 94
  • Мнения: 502
здравейте арабски мами и техни приятелки!
аз от известно време чета вашата тема вечер, но все не се престрашавах да пиша.
казвам се Елисавета, майка съм на 9 месечна фурия, която не се спира за секунда. живеем във варна и по цял ден сме по улиците на разходки- в къщи не виреем за дълго, че Ивка е дивичка, а пред хората най- кроткото бебе.
това е накратко от една банкерка по майчинство,която вечер виси в форума и чете ли чете....
честит рожден ден на Тарик! предполагам че е страхотен празник първия рожден ден.  smile3510 baloni

# 95
  • Мнения: 206
Добре дошла Елисиниа,
Събрахте се варненки, ще си пиете скоро кафето на арабски сбирки Simple Smile

# 96
  • Мнения: 110
Добър вечер, мили дами!
Как сте? Тарик мом, как премина рождения ден на това усмихнато момченце?
Близнаците - как е вторият ден на градинката? Май Йоанка е по-разговорлива от Теди.  Simple Smile А тази тоалетна вашата - тя направо бутикова.
Добре дошла на Елисавета, дааа, още една варненка.

Лека вечер.  Hug

   

# 97
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър вечер !
Привет Ели, заповядай при нас ! Варненската група се увеличава - това е мнОООго хубаво - ще посрещате гости като дойде време за цаца и бира - нали ?!? Laughing
Много обичам да хвана влака сутринта раничко и в ранния предиобед да сляза във Варна . Шляп , шляп покрай морето и на онова супер ресторантче под морската - да блея и да си хапвам ...Е и шефа с мен разбира се на ...на една ръка разстояние  Wink Mr. Green  Тя Марси знае ! Много хубави срещи стават във Варна - само да дойде лятото ... Вечерта е ясна - на влакчето и тутуфффф обратно в къщи !
Малей , така съм се размечтала , а казаха , че пролетна ваканция няма да има  Sad
ние не сме стачкували ама ... много уморена се чувствам имам нужда да презаредя - варненки дръжте се - идваммммм - дано има цаца   Joy

# 98
  • Мнения: 126


Честит Рожден на малкия Тарик

Добре дошла Елисавета   bouquet


Марси-дано си добре и си надвила деперсията с хубавото време при теб и малката певица,която си имаш в къщи

Свеар-очаквайте позвъняване-уредени са нещата

Рали- много вали и духа тук и все не мога да излеза на спокойствие да ти направя снимки на витирните,както ти обещах

Горчив Бадем-....изчезна-пиши ни как е Аниса-а пък моя мъж каза че  името означавало-Госпожица! newsm78

За гледачките-......имах период в живота си ,в който смятях че имам направена магия.Ходих при видни в България гледачки.Нямам предвид Баба Вана-лека и пръст-тя е света жена и не беше гледачка....Аз ходих да ми леят восъци-да ми гледат на кафе...-бях много объркана в този период-накарая обаче си спомням добре че се срещнах с една жена,дори още помня и името -това беше преди 5 години,та тя много ми помогна най-вече с разговор по проблемите ми тогава-благодарение на нея видях положението си от друг ъгъл.Разбарх че не мога да обяснявам винаги неуспехите и ударите,които получавам в живота си -с направена ми магия.А иначе-магии има.Просто съм сигурна-но тежко и горко на тези,които правят тези  мръсотии-пък и на тези,които поръчват....

# 99
  • Мнения: 502
ох и аз съм на лятна вълна вече. даже плануваме почивка с бебо в някой курорт за юни месец, че миналото лято пропуснахме плажуването. а така обичам да се пека на плажа, е не че тази година ще успея де- с Ивка едва ли ще се просна на плажа да чета списания. иначе варна си я обичам лятото най-много- то заведения, то народ-обожавам го! определено не сме домошари

# 100
  • Мнения: 689
Амал-за сайт на религиозна основа говорим.

Тахмине-вярно са по магиите в Йеман.На таз годишния Дубай шопинг фестивъл нашумя един случай:затвориха магазинчето на един йеменец,дошъл на фестивала да продава ск. камъни,кристали и др. бижута.Та тоя търговец бил пуснал доста обяви в пресата,да рекламира един камък,който той твърди,че е вълшебен CrazyЦената му беше огромна,а йеменеца обещава,че който го притежава-става недосегаем за куршуми Crazy
Арестуването му-голяма дъндания,добри адвокати нае-богат е човека.Настояваше полицаите да му дадат възможност да докаже,че камъкът е магически:той да го вземе,пък те да се опитат да го застрелят #CrazyГолямо шоу с тоз човек!В крайна сметка го осъдиха на 6 мес затвор и депортация,доколкото си спомням.
Много тъжно за детенцето...Ами търсят някой да им поеме вината роднините.Иначе има начини за предпазване:дуи,ама хората не се сещат да търсят помощ от Алла(СУТ)

Законите не ги довърших,но номер 8 ми е интересен,а този ми е любим:
ЗАКОН 28
Когато евреин има работа с акум(озн.християнин) и дойде друг евреин и измами акума, все едно по какъв начин - чрез измама при мерене, теглене или при смятане, тогава двамата евреи трябва да си поделят такава изпратена им от Йехова печалба.
Акумите се считат за животни,но изгодата от търговията с подобни е подробно обяснена кое как... LaughingАко имах приятели,щях да ги уморя от майтапи с тия закони.
Обаче ако учениците ги приемат сериозно...разбирам защо стрелят на месо Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 610
Добър вечер Hug Тони мерси за почерпката,богата трапеза Party Елисавета  добре дошла  bouquet Деси когато Йоана ми е отказвала да спи следобеден сън най редовно спи седнала,и като я побутна лекичко да ляга не иска,клатушка се насам натам,обаче не ляга от инат Whistling гледам слончето в подписа е към края,браво Party  За магиите и аз съм ходила един път с майка и една нейна приятелка при една баба туркиня,жената толкова неща позна,че направо настръхнахме всичките,и каквото каза на приятелката на майка,къде да търси разни предмети по къщата всичко намерихме Shocked а за уроките аз много хващам,кото малка доста са ме урочасвали,последният път бях на 18г,бях с приятелка на кафе и като се прибрах в нас започнах да повръщам,нямах сила да стана от леглото,имах чувството че ще умра,нямах и глас да кажа на майка нищо,жената се беше побъркала,главата ме болеше жестоко,спомням си че татко доведе някаква баба,тя ми гаси клечки в вода и някакви неща ми говореше,и след известно време се почувствах по-добре.   Катя   Hug  днес Теди пак поплака доста сутринта Tired  но после си е играл,след обяд като ги взимах Йоанка ме посрещна с думите -мамо аз бях жабка Simple Smile [ играли на някаква игра]  а брат ми не игра,плака много и не си изяде яденето и ти сега не му купувай бонбони,само на мен да види той кон боб яде ли Simple Smile Crazy  а за Теди госпожата ми каза че като тръгнала да го съблича и той пак викал-помощ,тя му казала че трябва да се учи да се справя сам и той и отговорил-живот и здраве и това ще стане Simple Smile а и понеже той е свикнал да яде по 3-4 ябълки на ден и ги питал защо нямат,и им казал мама ми казва така-една ябълка на ден и доктора далеч от мен,м/у другото той плаче от лелята защото е с бяла престилка,мисли си че ще го преглежда

# 102
  • Мнения: 914
Момичета   кокичета  много  интееесни теми  нооооооооооооо нямам време и счупена клави  ooooh! #Cussing out
ПИШЕ когато иска  Confused

Лили   аз да ти се карам   Crossing ArmsТи защо  не даваш на Кари  да гледа а сама надничаш в Евро6визията Laughing hahaha

Следвай от мен пример  само  детски  филмчета гледам  Joy Joyпо същите  аргументи  hahaha

Ами за превързачните материали  hahaha hahahaПравилно е казала Деска   то само мъже  им тук  и даже срамно ако аз отида да си купя  SickНа мен ми носат  или мъжо или  малките  ама и той  продавача  така старателно ги увива в вестник и после черна торбичкка  Laughing Laughing

а  сутиенни  ипликчета  понякога сам си купувам но  мъжо ме е предупредил да не ходя сама и да не се смея с продавачите че то някои това и чакали и специално с тази търговия се занимавали  Shocked

Хамдулилля  на мен Аллах ми е дал  съпруг  който ми  е казал   Мислиш ли че  за мен е сложно да ти изневеря но аз не се плашша от теб а от Бог  Praynig

И още нещо  доверието  е основата на брака    Ние сме сключили конституцията на Корана и преди брака   смее  се разбрали 

лично  аз  не бих вярвала  ако  някой ми се закълне в Аллах а  даже и не се моли  а дда не говорим за поста в рамадана

Наистина  силно  желая на всички от ваС   ДА  амерят  истината и ъпокойствието в брака  Потърсете убежище у Бог  той е  прощаващ и всезнаещ

за магиите друг път    Wink

# 103
  • Мнения: 305
 Whaasup как сте моми4ета?ние от скитане по центара не остава време да ви пиша,усоявам ве4ер преди сън да ви 4ета постовете.
 newsm51 nbirthday newsm67 newsm59  party023 newsm38  bigdance2 4естит рожден ден на тарик!здраве и късмет на малкия хубавец....
лека нощ моми4ета,при нас нищо ново Tired

# 104
  • Мнения: 3 804


по едно кафе с шоколад-2 в 1-нео4аквано добра комбинация Laughing
добро утро моми4ета  bouquet
елисавета-добре дошла  bouquet  bouquet  bouquet
сабинка то слон4ето живот и здраве скоро ще си замине,ама след него 4акай  още представите;ли на фауната,ще правя мексикански сериал hahaha
лили ние с амал говорихме за темата-за темите във ворума-погледни интересно е
аз днес съм на въглехидрати и след посолството сме на стария пазар,там правят най хубавия ръ4нобит сладолед в Сирия после ще го снимам
светле какво става при вас как е Мохамад Амин newsm78

Общи условия

Активация на акаунт