Рицарки на Бялото кантарче 17.03.2008 - 23.03.2008

  • 16 746
  • 590
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 366
Добър ден!
Хубава компания сте се събрали! Hug
Майче,   bouquet Прилича ми на лицето на демокрацията от ...едно време. Всъщност, ти няма как да знаеш, но прилича и на Хъфи.


Бравос - разкри мА  Wink Тя е - Лияна. Ние сме израстнали заедно и сме много близки. Миналия месец имаше тук туристическо изложение и тя дойде в командировка. Та се видяхме след (срам ме е да си призная) колко годин. За мен това беше голяма емоция. Много вълнуващо.

# 556
  • София
  • Мнения: 8 348
Пуки, довечера след Сънчо, обещавам
ама като си легна рано и заспивам чак на разсъмване
а като си легна късно, но все пак в разумно време и заспивам почти веднага
от дете трудно заспивам.......

днес пак съм хвърлила око на лападеца, ама ще включа и нещо друго
броколи със сметана
даааа, обичам броколи
и сметана

Пуки, сетих се, като ще е само един ден седмично, внимавай доста на следващия, да не изложиш работата

Здрасти майчее, подмладяваш се бе жена

И честита осмичка на Дамаянти

# 557
  • Мнения: 7 914
момичета,
 правилно ли съм разбрала, че това е седмичната тема на смъкващите килца рицарки? Thinking
ако е така идвам да се намърдам между вас Whistling... и то не за кратко време Blush , че дълга битка ме чака...

# 558
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здрасти и тук  Hug. Добре си ни дошла...... Ние обаче си имаме ритуал за посрещане.  Mr. Green  Понеже сме доста любо.....знателни.   WhistlingТрябва малко инфо за статистиката. Какви цели имаш, как си качи килограмите, колко си висока, как си прекарваш уикенда....имаш ли чувство за хумор. Айде чао засега ,  smile3503

Та как викаш я правиш сьомгата?

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 11:52 от Арбанашка кокона

# 559
  • Мнения: 1 369
дубрутру  Hug
вече съм по-спокойна, за пореден път се оказва, че мъжете и жените имаме различен поглед върху нещата  Crazy благодаря за подкрепата   bouquet
Поздрави на Дамаянти за намалението, продължавай в същия дух   bouquet
Добре дошла на звездичка и успех   bouquet  А, и тъй като Дани е почнала с въпросите, аз да продължа - магданоз ядеш ли, поеми в стил "Рицарски" пишеш ли (ако не - ще пропишеш Wink ) и колко вода пиеш на ден  Whistling
Дани, честит ти рожденик, да е жив и здрав и все така да си заслужава закуската в леглото   bouquet
Много хубаво Ели си имаме  Heart Eyes
На всички - да сте здрави и усмихнати днес. И не само  Hug
въх, още не съм яла, отивам да си поправя грешката  Crazy
до посли  Hug

# 560
  • Мнения: 7 914
малеееееееее
 от посрещането ше се изложа Blush
 за кг и см не приказвам на шиш да ме въртите #Silly евентуално тук таме си признавам колко съм свалила... като сваля колкото искам обещам най-тържествено да сложа снимка "преди  Animal Pig " "по време на Animal Pig " и "сега"... но дотогава  smile3505

така сега за приятните въпросчета:
 уикенда определено мързелувам и то ужасно понеже мъжа ми позволява.. той поема дечко и аз само се чудя на коя кълка да се завъртя Party Party.. от време на време се чудя как да избърша праха с поглед Thinking...ако някой има идеи да ми подшушне как става номера Crazy

чувството за хумор зависи, колко и как е спал дечко и дали съм станала с д-то нагоре... обикновенно съм много миролюбива ... докато не "изтреща" и тогава се правя ,ч е не се познвам Mr. Green

друго да казвам ли? Crazy


а и както сте забелязали мразя  Caps Lock- а... и сменям места на букви понякога и на space  му забравям мястото, изписвам никовете винаги с червено и не ги интерпретирам в 99% от случаите... newsm78


докато се реша да публикувам мечтаеща  ми зададе още два въпроса
магданоз ям.. предимно в шопската салата, за разлика от чубрицата , която само по торти не  я ръся Mr. Green
вода в последно време пия по малко пия само по 2-3 л (понеже от малкия не мога да ходя често до 00).. обикновенно пия по 4-5 л... и само вода друго рядко ме ми се допива... а пиех безалкохолна биричка с кърменто, ама сега и нея отказах ooooh!

# 561
  • София
  • Мнения: 8 348
тя и Пуки беше потайна ама накрая си каза колко кг. е
убедителни сме, начи

буквите и аз размествам и не пиша с главни букви
чат-пат се връщам и имената да оправям

не си се изложила много значи

аааа, и аз се опитвам да измисля безмимен начин за чистене на къща
чакаме оферти, значи

та добре дошла

# 562
  • Мнения: 697
Здравейте рицарки Simple Smile
Гледам пишете и не се шегувате Wink а и много загуба на килца има Simple Smile
Аз все още не съм качила. Може и да се размина леко Simple Smile

# 563
  • Мнения: 7 914
mimmy
 гледах, гледах нишо не стана и докато спяха мъжете, вземах със старият изпитан начин изчистих Rolling Eyes-  ръкочистачката Mr. Green

ааа не казвам аз...пък ако ме убедите- ще ви призная за Изтисквачки на скрити тайни  Mr. Green

мечтаеща

 сега видях, че ме питаш за поеми... не ми се удава много римата, или пък ха да я измисля и докато седна да я унагледя я забравям Embarassed...ама знае ли човек какво ще му донесе бъдещето Whistling

# 564
  • Мнения: 720
Здравей Звездичка  Hug, здравейте и на всички останали. Hug
Литъл, радвам се, че всичко е наред. Hug
Дани, да ти е жив и здрав рожденика и много да те обича и глези.   bouquet
МимиС, как си, как е коремчето? Hug

Мерси за хубавите думи момичета. Най-важното е, че има разлика от преди 10 кг. Лошото е, че още не се чувствам в кожата си.
 
И някаква депресия ме е налегнала. То си има повод де, но не ми се ще да ви занимавам с битовизми разни. Ще ми мине, но малко ще постоя и аз в оная дупка.

Иначе до тук режима е железен.


Хехе, Дани, много ми хареса закуската на Тедка.  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 13:23 от E l i

# 565
  • Мнения: 4 116
Привет от мене!
Минавам да се оплача набързо. Монката пак не е добре. Какво му става на това дете вече не знам. Бяхме на рожден ден и като се омърлуши по едно време, догади му си...тръгнахме си набързо... Гърлото пак червено, пак вдига температура. За трети път се случва едно и също. През седмицата е добре, събота и неделя  ми изкарва акъла. Само че този път не искам пак да пие АБ.
Уффф, а утре исках да е на градина, ще имат тържество след няколко дни... Пак вкъщи да го държа, докога?
Не е нормално това, едно и също да става всяка събота и неделя. Като в омагьосан кръг сме.
Притеснено ми е ужасно...и плановете за следобеда се провалиха.
Взех му Ескимо и Есберитоск. Дадох му сега от тях. Кажете отзиви за тези имуностимуланти, ползвали ли сте ги за децата?
Цитросепта май при него не действа  newsm78 давам му, но полза не виждам.

# 566
  • Мнения: 3 356
Тедка ,аз давам AD Liquid For Kids.Доволна съм.

# 567
  • Мнения: 4 116
Изабелке, това не съм го пробвала. Може като изпием нашите да взема и от него. Имуностимулант е, нали?
Пуки, сега четох назад. С теб съм.  И без това явно вече сме на едни кила. Утре ще се меря да видя колко съм точно.
Мене ме е страх, че ще сваля и пак ще кача, както се случва на няколко пъти. И до 78 бях стигала и после пак ги качих. Ми яд ме е на мене си. Сама съм си виновна.
Видах снимки на Майката. Страхонта си!!! И малката кукла и тя! Пу -пу, да не ви е уроки  Grinning
Аз снощи качих малко снимки, не са интересни, предупреждавам.  http://tedca.multiply.com/photos/album/63/03.2008
Мене си не съм показала, има време  Mr. Green

# 568
  • Мнения: 3 356
Да,имуностимулант е.Давам го от 20 август -40 дена и от 20 февруари още 40 дена.От септември до сега се е разболявам веднъж,но според мен е по-скоро от алергиите му,отколкото от настинка или вирус.

# 569
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте, мили мои  Hug
Минавам съвсем набързо да обещая най- тържествено, че от утре сутрин през ден ще правя по 30 мин. минимум кардио, това ще се редува с ден за коремни преси  Laughing И се придържам към режимите на Ипо, които си имам.
Доста съм се отпуснала ( на кг. съм добре), но кожата ми виси, а баджаците ми се "бият" доста грозно.
До средата на Април твърдо ще съм си в София, няма да имам никакви пътувания, работните обяди/ вечери ще са сведени до минимум, така че ще се храня целесъобразно. Мисля да мина изцяло на бяло винце.
От средата на Април, та чак до Гергьовден смятам да съм в Лондон, дотогава съм твърдо решена да изглеждам подобаващо ( което не значи да изглеждам като типична лондончанка, опазил ме Бог  ooooh!),  това е моя стимул. Тормозете ме и ми го напомняйте постоянно.

Тани, в Хисаря напоследък отсядаме в "Гайтани"- много съм доволна. Е, в града няма кой знае какви забележителности (да не кажа никакви), но мен ме е пленила обстановката там, спокойствието, зеленината. Пускам малката да тича и да прави каквото си поиска, не се оглеждам за коли, за каруци, за кучета и т.н.
Това беше вкратце.
Доскоро ви  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт