Рицарки на Бялото кантарче 17.03.2008 - 23.03.2008

  • 16 737
  • 590
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 492
Прочетох ви , но нямам сили да отговоря поименно .
Бях писала , че ще ходим до една вила , но не предполагах какво ми готвят друго . Twisted Evil
Маскираха го , като разходка , а после като ме подеха по едни чукари и наклони , как не се пребих не знам .
Не бях обута подходящо , тоест бях на ниски обувки , но подметката им без грайфер .
Пързалях се и пищях на всеки две минути .
По средата на пътя се тръшнах , че по нататък не отивам , но ме убедиха .
И си заслужаваше - на много високо , на ръба на едни скали , надолу дере .  Heart Eyes
Аз не съм от най - романтичните , но това ми се видя толкова красиво .
Не исках да мръдна / то и като знаех какъв път ме чака наобратно /  ooooh!
Падна ми батерията на телефона иначе щях да снимам , много ме е яд .
Обядвахме на полянката пред къщата . Heart Eyes
Аз абсолютно диетична го откарах много мизерно днес откъм храна .
Ми не си давам постигнатото от вчера .
Само сега вечерта хапнах едни сухари , дано не се отразят - в калориите съм си . Tired
Отивам да релаксирам .
Накрая ме питаха дали искам пак да отидем и аз смотолевих , че да .
Но честно казано аз съм си градско чедо , спорт и наклон обичам само във фитнеса на чистичко , а релаксиращи намирам Спа центровете , не поляни с пчели и прекалено силно слънче за кожата . / през цялото време умираха с мен от смях с моите реплики относно слънцето , бръчките и колко лошо влияе на косата /  Blush


Не мога да не отбележа , че Майчето е перфектна .
Гледала съм ги тези снимки , но отново се възхитих .
Едно тяло , което преди е било двойно сега да изглежда толкова добре и стегнато .
Особенно бюста .
Майче една от причинете да искам да замина за Дъблин е именно по високите доходи и желанието да събера достатъчно средства после да поправя всички дефекти от отслабването .
Една от причинете да повярвам , че отново мога да изглеждам секси си именно ти .
До преди това не вярвах , че някой който е свалил толкова кила някога ще изглежда добре гол .

Затова е много важно хора , които са постигнали такъв ефект да говорят за успеха си , за опита си ... защото аз зная как се чувствах 132 кг и ако мога да помогна на поне още едно момиче да се освободи от този ад ще знам , че съм направила нещо ...
И дай боже да стигна до килата , които желая ще разказвам и показвам за всеки , който има нужда .
До тук с лиричното отклонение,отивам да се пльосна в кревата , че съм гроги .

Напоследък въобще не си поправям грешките от бързо писане , да ме прощавате .  Blush

# 586
  • Мнения: 1 479
Ехоо! Пак съм аз! Направо завидях на Пуки за разходката! Така отдавна ми се иска някъде да поизляза на теверич, ама нямааа! Само бачкане и кълване! Добре, че е турбото, че се разсейвам по малко! С режима съм супер - днес ядох два пъти салата - една от домати и една зелена и бутчета и вода ама не много и един портокал - и две горчиви силни кафета! Таво е ! Стомахът май ми мина , ама се оциклих , така че пак не съм във форма и ми е едно тъпо,че знае ли се!
Това е за сега!

# 587
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз много обичам тревички
по на равничко ама тревички и дървенца, и така
аз съм градско чедо с мерак за селски живот
като измисля какво да работя там, ще се емигрирам

свърших с яденето с една последна порция броколи, ама без сметана и така......

# 588
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Не съм ви чела, та не мога поименно. Мярнах нови момичета - добре дошли! На Пуки завидях за разходката - както природата ме зарежда, нищо друго не може. Да отбележа - тук горещо и пчели не съм видяла. Може и да има. Ама като ми се напъне на душата много - отиваме някъде да погледаме природата - може за 10 минути да е, но тишина, море или гора или каквото има наоколо. Ставам като нова. ако има половин час - направо нова.

Девойки, специално да ви благодаря за палцестискането и хубавите думи, повечето съм ги видяла, се надявам. Днес отидохме пак да огледаме оная къща. Гледах я като собственичката й вече - все повече ми харесва. Толкова въздух и светлина има, колкото никъде другаде не видях, а гледахме и доста по-скъпи къщи.... Говорихме с младежа-собственик и мъжете си стиснаха ръцете. Ако нещо не се издъни около юридическата страна или заема - сме я купили. Във вторник, първият работен ден, задействаме процедурата. Моля ви да не ми честитите още а да постискате палци умствено още поне една седмичка от вторник нататък. Надявам се, че ще успеем и да се нанесем направо там, без да чергаруваме в промеждутъка. Дано хазяйката ни изтърпи една-две седмици след втори април, така е справедливо след номера, който ни сервира.

Вече се размечтах... за цветенца, представете си. Няма отпред градинка, само разноцветни чакъли са - low maintenance - лесна поддръжка му викат ама ако я купим, ехехехе.  Отзад дворът е голям, има място за всичко - и за масичка със столчета, има и тревичка, и едно по-закрито пространство... Малко зор ще видя с кухнята, че уредите са старовати, а нашите се съмнявам да паснат, ама не е болка за умиралка - тъкмо ще си го направим както искаме ние, дето каза Ари. Нали съм българка, ще се справя. Ох, дано да стане...

Ще се опитам да ви изчета и да отговарям поименно. Днес пак работих, нищо че е Великден тука. Изядох ушите на шоколадовия заек, дето го купих на съпружеското тяло за ВЕликден. Нито съм боядисвала яйца, нито нищо - голяма излагация тая година. Тук само децата май боядисват, ако и те го правят... Миналата година много се постарах, и по-миналата, ама тази... Шоколадът със зор го ядох, щото дебел и корав. Имам един скътан - черен, дето го лИбя най-паче, ама ще чака.

Гушки и мушки от мене.  Hug Hug Hug
Ако остане време, ще пиша по-подробно, като ви изчета.  Hug
Казах ли че ви завиждам за зелениите? Тука няма. Днес купих едни малки марулки, обаче - прилича сортът на нашите в България. Утре ще ги ядем. Мляс ви пак. Heart Eyes Blush

# 589
  • Мнения: 7 914
Millla
стискаме палци за къщата, че е толкова трудно да сиизбереш правилната къща...а Шотландия винаги ми е била на сърцето..дано някой ден се доберем дотам Flutter

коя е Майчето? newsm78 и аз искам да видя как е отслабнала, от стимул винаги има нужда Party

# 590
  • Мнения: 1 369
Дубрутру  Hug
айде на новата тема   bouquet
Хубава и успешна седмица на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт