елитната или близката градина, това е въпросът!

  • 2 323
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
Бих избрала градината с по-добри битови условия и по-квалифициран персонал.
Peace

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Записвам се да чета темата,защото и аз съм пред същата дилема newsm78

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Градината в която ще обръщат внимание на детето ми и имат квалифициран персонал.И най-вече да НЕ допускат болни деца!!!

# 18
  • Мнения: 4 965
Бих избрала градината с по-добри битови условия и по-квалифициран персонал.
Peace

И ако може да е и по-близко до дома. Wink

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ако може да се съчетаят , ще е най-добре.
Но в повечето случаи няма как.
Аз бих избрала мястото, където ще се гриждат по-добре за моето дете Peace

# 20
  • Мнения: 1 195
Бих избрала градината с по-добри битови условия и по-квалифициран персонал.

това са и моите критерии  за избор на детска градина Peace
местоположението не е от значение
важно е качеството на грижите за детето Naughty

# 21
  • Мнения: 655
Eлитната, защото поне ще си сигурна, че ще се грижат добре за детето. Ако има нещо винаги можеш да се оплачеш и проблема да се оправи. По-скъпо е, но винаги по0скъпото ти излиза най-евтино.

# 22
  • Мнения: 1 049
Явно е някаква мода (особено като живеете и в по-мальк град) всеки да се прави на важен и да си дава детето в "елитна" градина. Аз сьм за най-близката, предполагам и тя е сьщо толкова добра като качество и персонал (особено като там са по-малко на брой деца и им се обрьща повече внимание).  Peace Нека другите да ходят всеки ден с часове до "елитната" градина, накрая само разстоянието и таксите ще им излезят "елитни"... Wink 

# 23
  • Мнения: X
В най-близката градина!
И при нас имаше нещо подобно, градината до нас е посещавана и от мъжът ми. Голяма част от майките се изказаха негативно, за късмет обаче, ние сме много доволни от градината, на детето си му харесва, имат много допълнителни занимания, от днес е и на плуване в току що ремонтирания им басейн. Много често тръгва някоя мода за дадена градина/ясла и всички там.

# 24
  • Мнения: 39
Ще споделя от личен опит голямата ми дъщеря посещаваше частна детска градина ,а след това и такова училище не мога да кажа че съм доволна -нищо особено нито заниманията ,нито храната , а за присъствието на децата и родителите да не говорим ултра парвенюшки историйки имаше като в сапунка.Сега малката ми дъщеря ходи в нормална държавна детска градина ,а преди посещаваше такава ясла в добър квартал на София нямам никакви проблеми нито с възпитанието на децата ,нито с префърцунени родители ,персонала е добър .Според мен това че съм издала пари за една гарсониера в София по никакъв начин не ми е направило голямото  дете  нещо по...,сега е в държавно училище и се чувства перфектно.Избора си е твой ,но в БГ дори и частното образование е изкривено и не предлага нищо повече.

# 25
  • Мнения: 1 155
Моя съвет е да не се доверяваш на разни слухове, а да проучиш сама условията и в двете детски  градини. Какво означава "елитна" градина? Запиши детето си в по-добрата детска градина. Там където се грижат и гледат дечицата добре и внимателно. Нали това е най-важното в крайна сметка.

# 26
  • Мнения: 66
Бих избрала градината с по-добри битови условия и по-квалифициран персонал.


 Peace

# 27
  • Мнения: 4 292
Не смятам, че има такава ДГ от която всички родители да са доволни. Аз бих се спряла на тази, която е най-близо до домът ни, а при евентуално недоволство от полаганите към детето ми грижи, не бих се поколебала да го преместя в друга. Както и направих, впрочем.

# 28
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Първо бих пробвала тази, която е в близост до дома ми.

# 29
  • Мнения: 9 973
Във възможно най-близката до вкъщи.
естествено

Общи условия

Активация на акаунт