12 април - трета близнашка среща!!!

  • 8 952
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 770
И аз си помислих, че ще се уплашат от клоуна Grinning Може би е за по-големи дечица

# 46
  • Мнения: 2 950
Тази сцена незнам дали може да се използва ей така. Не трябва ли да се плаща нещо на Общината и да се иска разрешение, когато се организира някакво събитие?  newsm78 Иначе нямам нищо против каквито и да било забавления. Аз ще осигуря балони за всички малчугани - поне на това ще се радват  Hug Обаче хващам татковците да надуват   hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 28
На нас ни е все едно кога ще е срещата. Стига да е живот и здраве - сме на линия.

За мястото - също ни е все едно, защото живеем в Банкя и както аз все казвам "София ни е на път...". Съгласна съм, обаче, че последното място беше много добре избрано - широко и само за нас  newsm10 newsm10

Относно клоуна - нашите са вече на по 3.4 годинки, но не мога да им задържа вниманието върху нищо - нито детско предаване, нито театър. Но ако решите да поканим клоун, ще се включим и ние.

# 48
  • Мнения: 1 165
Аз ще осигуря балони за всички малчугани - поне на това ще се радват  Hug Обаче хващам татковците да надуват   hahaha hahaha hahaha


 Mr. Green Mr. Green hahaha

А аз какво да донеса тогава  newsm78?!

# 49
  • Мнения: 197
Здравейте и от нас!Не успяхме да дойдем на срещата-нямаше кой да ни докара.Надявам се,че този път ще успеем да се видиме и да се запозная с всички вас.Гласувах за 12-на 6 имам рожден ден,а на 8 големият ми син става на 3годинки.Дано времето да е хубаво  и тримата да са здрави.   newsm19

# 50
  • София
  • Мнения: 1 727


А аз какво да донеса тогава  newsm78?!
Водка ?!  Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 1 165

От теб шопската салата тогава!  Joy Joy Party

# 52
  • Мнения: 2 950
Айдеееееееее, а скарата кой я поема? Бебешко парти, а?  smile3532

# 53
  • Мнения: 1 165
Айдеееееееее, а скарата кой я поема? Бебешко парти, а?  smile3532

Аз имам още от прасенцето, така че и скарата поемам 

smile3521    smile3534    newsm44

# 54
  • Мнения: 1 895
И после не само агенцията на uzi_buzi ще ни отрази, ами ще сме челните заглавия на всички всекидневници. Отсега виждам с тлъсти черни букви да пише "Майки на близнаци се напиват публично в парк пред очите на децата си" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 55
  • София
  • Мнения: 415
И после не само агенцията на uzi_buzi ще ни отрази, ами ще сме челните заглавия на всички всекидневници. Отсега виждам с тлъсти черни букви да пише "Майки на близнаци се напиват публично в парк пред очите на децата си" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

 hahaha hahaha Joy Joy

# 56
  • Мнения: 623
Еехе, да си дойдем на думата.....Вие спретнахте купона
Бебешка среща, а ?
Ами то като гледам май точно клоун няма да ни трябва, по-скоро нещо друго:
 




# 57
Браво момичета!

Каква хубава идея!!! Ние за първи път ще се включим към тези срещи, защото не сме знаели за тях преди това. Аз гласувах за 6ти, защото после заминаваме за известно време. Надявам се да се видим. Марианна Макларън

# 58
  • Мнения: 3 336
Супер, всички дати са ми удобни без 19 и 20. Надявам се този път да успея да се включа с мишоците Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1 895
Датата е ясна вече - 12 април, събота, в Борисовата градина на нашето място.
Гласувайте сега за предложението на Мегленита за клоун.

И започвайте да потвърждавате кой ще е там, че да се преброим Wink

Общи условия

Активация на акаунт