Непростима ли е грешката ми

  • 9 871
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 990
Първо-Пича е зарязал жена и деца, заради друга.Година , преди да се раздели с жена си и да абдикира от семейството си е имал любовница.После-от няколко месеца с теб-отново-да се разтоварел-отишъл чуждо да из...ка.От там насетне-няма какво да коментирам...

# 46
  • Мнения: 4 292
Мацка, не мога да повярвам, че толкова много издънки си простила, та чак себе си обвиняваш. Това не е любов, а мазохизъм. Съветвам те да мислиш трезво и да му помогнеш по-бързо да си събере багажа. Смятам, че със своята липса на 'прошка" ти прави огромна услуга.

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Имаш си работа с типичен енергиен вампир, който те унищожава психически.
Голямо момиче си.
Не бъди овца.
Бягай далече от него, ама наистина далече.
 Hug

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 02:01 от Unknown_lady

# 48
  • Мнения: 393
   Имаше нещо от рода:"по-добре ужасен край,отколкото ужас безкрай" Колкото и да ти е зле и гадно,е-минава.Бавно ,но оздравително,особено от връзка,където не си бил обичан и оценен.
   Да кажеш какво стана Wink

# 49
  • Мнения: 575
Момичета, много ми е интересно, ако на вас ви ровеха по личните вещи, навлизаха ви с взлом в личното пространство и още по - нагло - пишеха писма от ВАШЕ име, без да подозирате, как щяхте да се чувствате?!? Изневерил й, не искал да се обвързва: казвал й го е явно доста пъти.
Mi6leto Bib, трябваше да си направиш изводите. Човека е бил честен с теб. А ти си ровила из личното му пространство. Съжалявам , че ще ти го кажа, но аз щях да си тръгна без да ти дам обяснения. Никой няма право да влиза в персоналните ми дела, без да е поканен. Няма нищо по- долно от това.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 109
Че не е редно да ровичкаш съм съгласна,ама жената има право, плаща сметки,ядене,значи има права някакви. LaughingМакар още от началото да се е заблуждавала,че е нейния мъж.Това е май само нейното виждане. И последно от опит го казвам да се води "война" с украинка решила да впримчи някой си е чиста загуба на време и нерви.
Такъв мъж и за любовник не ти трябва! Успех и дано скоро го оставиш зад гърба си!Не задълбавай връзки с разведени мъже с деца по-големи.Обикновено не искат обвързване тип брак, деца...

# 51
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Момичета, много ми е интересно, ако на вас ви ровеха по личните вещи, навлизаха ви с взлом в личното пространство и още по - нагло - пишеха писма от ВАШЕ име, без да подозирате, как щяхте да се чувствате?!? Изневерил й, не искал да се обвързва: казвал й го е явно доста пъти.
Mi6leto Bib, трябваше да си направиш изводите. Човека е бил честен с теб. А ти си ровила из личното му пространство. Съжалявам , че ще ти го кажа, но аз щях да си тръгна без да ти дам обяснения. Никой няма право да влиза в персоналните ми дела, без да е поканен. Няма нищо по- долно от това.

Аз съм го правила - не съжалявам. Така ми се отвориха очите за неща, които не си и помислях.
И са ми ровили в пощата и в телефона. Нямаше защо, но тогава също излязоха на повърхността доста проблеми от връзката.
С мъжа ми съвсем спокойно можем да си разглеждаме взаимно телефоните без дори да се питаме, знаем си паролите за пощи, Скайп, Кю и т.н. За да съм откровена - сега се чувствам по-спокойна от всякога, а в пощата му не съм влизала вече не помня от кога.
Така че, поне според мен ако единят се чувства несигурен дотолкова, че да пипа "личното пространство" на човека, с когото дели леглото си, значи нещо наистина не е наред.

# 52
  • Мнения: 575
Момичета, много ми е интересно, ако на вас ви ровеха по личните вещи, навлизаха ви с взлом в личното пространство и още по - нагло - пишеха писма от ВАШЕ име, без да подозирате, как щяхте да се чувствате?!? Изневерил й, не искал да се обвързва: казвал й го е явно доста пъти.
Mi6leto Bib, трябваше да си направиш изводите. Човека е бил честен с теб. А ти си ровила из личното му пространство. Съжалявам , че ще ти го кажа, но аз щях да си тръгна без да ти дам обяснения. Никой няма право да влиза в персоналните ми дела, без да е поканен. Няма нищо по- долно от това.

Аз съм го правила - не съжалявам. Така ми се отвориха очите за неща, които не си и помислях.
И са ми ровили в пощата и в телефона. Нямаше защо, но тогава също излязоха на повърхността доста проблеми от връзката.
С мъжа ми съвсем спокойно можем да си разглеждаме взаимно телефоните без дори да се питаме, знаем си паролите за пощи, Скайп, Кю и т.н. За да съм откровена - сега се чувствам по-спокойна от всякога, а в пощата му не съм влизала вече не помня от кога.
Така че, поне според мен ако единят се чувства несигурен дотолкова, че да пипа "личното пространство" на човека, с когото дели леглото си, значи нещо наистина не е наред.

За това говорех.. аз знам всяка парола на мъжа ми, за всичко. За кредитните му карти, за пощи, скайпове и тям глупости. Но влизам там само с негово позволение.Той знае моите. Но, ако иска да ми погледне в телефона ще ме попита, никога няма да посегне сам. Аз също в неговия. Както са казали хората.. "ако се следим ще се хванем". Но личната коренспонденция се пази дори от закона.

# 53
  • Мнения: 6 715
Момичета, много ми е интересно, ако на вас ви ровеха по личните вещи, навлизаха ви с взлом в личното пространство и още по - нагло - пишеха писма от ВАШЕ име, без да подозирате, как щяхте да се чувствате?!? Изневерил й, не искал да се обвързва: казвал й го е явно доста пъти.
Mi6leto Bib, трябваше да си направиш изводите. Човека е бил честен с теб. А ти си ровила из личното му пространство. Съжалявам , че ще ти го кажа, но аз щях да си тръгна без да ти дам обяснения. Никой няма право да влиза в персоналните ми дела, без да е поканен. Няма нищо по- долно от това.

Ако всички това се случи сигурно ще ми е неприятно.
Неприятно да, но не може да има сравнение с това да ме заразят с някаква полово предавана болест.
Не знам дали от навлизане в личното ми пространство ще си тръгна, но от болест със сигурност. И не само ще си тръгна, но във вестника ще четете "Жена уби мъжа си!"
Двете неща са несравними и смятам, че в случая този хубавец използва много хитър начин - изкарва нея виновна за неговото желание да се разделят.

# 54
нещтник извинявай но това е той за мене newsm11 и мисля че ти се страхуваш от самотата не толкова че точно той щте те напусне може и да греша  newsm78

# 55
  • Мнения: 111
Зарязвай го и си търси по- стойностен мъж. Не се оставяй да те манипулира и да си прави каквото иска.

# 56
  • Мнения: 196
ами стой си с него измъчвай се ......а някъде те чака някой който ще те направи щастлива ,ще те обича такава каквато си !!! #Cussing out #Cussing outабе жена стягай багажа и бягай от личен опит ти казвам....и когато най малко  очакаваш txtloves newsm76 1dating

# 57
  • София
  • Мнения: 6 106
Mi6leto Bibi, какво стана снощи, ще споделиш ли?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 352
Момичета, много ми е интересно, ако на вас ви ровеха по личните вещи, навлизаха ви с взлом в личното пространство и още по - нагло - пишеха писма от ВАШЕ име, без да подозирате, как щяхте да се чувствате?!? Изневерил й, не искал да се обвързва: казвал й го е явно доста пъти.
Сега виждам темата, ще кажа и мойта гледна точка.
Стига с това лично пространство бе хора... В любовта и на война всичко е позволено.
Никой няма да се сети да рови из чужди вещи, ако в една връзка всичко е наред.
Не одобрявам единствено писането на имейли от чуждо име.
Иначе всеки има право да знае какво се случва в живота му
и сам да го управлява, а не да търпи някой да го унижава и разиграва - искам те, ама необвързващо,
изневерих ти, ама само за веднъж.. Sick
За да се унижи до такава степен човек, явно се е чуствал предаден и лъган, и то дълго време.

Mi6leto Bibi, чакаме новини.

# 59
Здравейте, момичета. не съм много сигурна дали ми се пише, но ви обещах. Стана, каквото трябваше - той си тръгна с торбичката, в която вече му бях събрала нещата. Много боля и още боли, особено предвид факта, че предимно аз говорих и още ми липсва неготата гледна точка. А и междувремнно пиех за кураж. Тъжно се получи. Още като се обади да пита дали съм в къщи, каза "ако искаш да го отложим", защото станало късно . Аз обаче от всичко на света най-много неневиждам агонията и неизяснените неща и казах защо да го отлагаме. Дойде да ме вземе от една приятелка и почти в пълно мълчание или с някои тъпи забелжки за трафика стигнахме до вкъщи. Седнахме в кухнята и просто мълчахме сигурно половин час. Каза, че това с писането от негово име ми го е простил, че с тая наистина (а и други подобни примерно от чата) не е поддържал никаква връзка от месеци. Тогава го питах защо не е приключил с тях докрай, защото аз го чувствам като "пазене в резерв", което кара мен да се чувствам просто една от..... н-на брой. Не било така, повярвах му, че не е. Не мога да опиша всичко, още ми е пълна каша в главата. Само много ме боли, че каза, че като сме се видели, нещата били на кантар, но след разговора, "трябва да си тръгне". Той от самото начало си бил сложил спирачки и се зарекъл пред себе си,че това няма да е дългосрочна връзка. А аз му казах, че още на третата среща му е станало ясно, че аз връзки от типа "дай да се изчукваме отвреме навреме и да се веселим заедно, пък без ангажименти и после кой откъде е" не приемам. Не защото ги отричам за другите, а защото аз не мога така.... И той прекрасно го знаел, каза, но се увлякъл, повече от "необходимото". Призна, че факта, че след няколко месеца трябва да замина (сега си мисля, че ако се провалят и тия ми планове, направо трябва да взема да се гръмна), също му пречи да иска да продължим. Не, по-скоро каза, ние оттук не можем да продължим, трябва всичко наново. И аз, признавам си, поисках наново, но ми беше отказано........... Не съм ревала безутешно "моля те не ме изоставяй, моля те дай ми шанс", но си признавам, че ревах, а през това врме той ме прегръщаше, махаше ми косата от лицето и ме целуваше. Каза, че и на него не му е лесно, но така е по-добре и за двама ни..... сигурно е прав. единственото нещо, за което го помолих, бе да остане при мен през нощта, на другия край на леглото, без дори да си говорим, просто да има човешко присъствие до мен, каза не, защото ако го направи, намало да може никога да си тръгне............. знам, че ще ми кажете, че съм мекушава, че съм си просила продължение, че съм се унизила......... и това го знам, просто не мога да си представя живота си без него оттук насетне........ снощи му казах, че за първи път разбирам, че мелодрамите по тв всъщност ги създава живота и че човек е искрен (поне аз бях), дори да звучи като героиня от сапунка. Каз ми, че съзнава много ясно, че няма да му е по-добре без мен, отколкото с мен, че ме обича (аз го питах, два пъти, втория път използва минало време, че и на него му се реве). Знаете ли, вярвам му...... вярвам(или се самоубеждавам, че е така), че ме обича, просто не иска връзката, която аз искам. А аз си признах, че в дългосрочн план искам пълната картина - той с мен в Брюксел, деца, бъдеще заедно........ Вероятно това е наклонило везните в крайна сметка.......... и си тръгна......... и сега боли толкова, че незнам как да продължа. Мъча се да си спомня какво е било преди него и да стане пак така, в никакъв случай не бях нещастна и сива сама........ Но ми липсва допира, мириса, духа му, те сякаш станаха част от мен и сега е като рана.......

Общи условия

Активация на акаунт