"Какво да правя? Запушено ни е носленцето..."

  • 2 754
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 227

Както и да е, добре, че въпросните водещи на предаването не са попаднали на темата за шапчиците. Тогава цяла България щеше да се смее до припадък!  Mr. Green
О,да,това е темата на темите...От там могат да вземат доста идеи......... hahaha

# 31
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Еми отпушете си го. Носленцето де  ooooh!

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Добре, че сляха темата "Колко пъти на ден акате" с една друга и заглавието се потули LaughingЩяха и по централната емисия да кажат как форумското общество на бегемама се е спекло Mr. Green

 Вярно, че загавието на темата е глупаво.Има и още много такива заглавия.

# 33
  • Мнения: 2 401
Леле колко сте зле.  Вместо да защитите и най-тъпата темичка, щото си е наша, вие  давате още матрял за развлечение на  лайненцата в интернет пространството.  Срам, срам.  Embarassed

# 34
  • Мнения: 804
Ами, колкото и лошо да звучи - прави са до някъде.
Разгледайте форума и вижте какви инфантилни заглавия има.
И това говорене в множествено число "днес сме сополиви, днес се надрискахме в бледо жълто".... То не бяха пръцкащи мъже, че и снимки им поместени (е в друга тема ама все пак)...
И за аватарите са прави - аз не бих си изтипосала детето в анонимното пространство...
Не знам, може и да не съм права, но така мисля.

# 35
  • Мнения: 1 367
Кажи ми,че се шегуваш и в действителност знаеш как се пише тази дума.Извинявам се за спама,професионална деформация  Laughing
А иначе бабчето е права,тук бъка от инфантилни теми и най-невероятни вариации на тема правопис.Мен също ме дразни,когато се говори за майката и бебето,сякаш са един организъм,а не два отделни.И как да не се пошегуват хората-акахМЕ,повърнахМЕ,прохождаМЕ...Предполага се,че само бебето е правило всички тези неща,нали?

# 36
  • Мнения: 1 312
Аз пък нещо се изкривих след прочитането на статията и сега търся закодирани послания в аватарите ви..
Моля признайте си доброволно кой какво иска да каже със своя,че да не пиша нова теория на конспирацията.
И какво аджеба крие кака Сийка в тез големи балкони-някое секретно послание ще да е Thinking

# 37
  • Мнения: 5 940
Аз пък нещо се изкривих след прочитането на статията и сега търся закодирани послания в аватарите ви..
Моля признайте си доброволно кой какво иска да каже със своя,че да не пиша нова теория на конспирацията.
И какво аджеба крие кака Сийка в тез големи балкони-някое секретно послание ще да е Thinking
С моя аватар искам да кажа, че съм майка на прекрасно дете и затова пребивавам в бг мама. Можеше да си сложа и някоя разголена мацка или пък някоя вещица, но тогава щеше да е безсмислено стоенето ми тук. По-добре другаде да разхождам прекрасните си форми или да плаша скорците на полето.

# 38
  • Мнения: 3 447
С моя аватар искам да кажа, че съм майка на прекрасно дете и затова пребивавам в бг мама. Можеше да си сложа и някоя разголена мацка или пък някоя вещица, но тогава щеше да е безсмислено стоенето ми тук. По-добре другаде да разхождам прекрасните си форми или да плаша скорците на полето.
Аууу, тоз камък в мойта градина ли е?  Shocked

# 39
  • Мнения: 5 940
Ами, спри цигарите, де, виж от тях на какво мязаш  Laughing. То и аз пуша, ама ти май-май малко прекаляваш, виж се на какво приличаш Laughing

# 40
  • Мнения: 3 447
Напротив, напротив, много ми е поучителен аватара, особено за мамешки форум  Laughing

# 41
  • Мнения: 5 940
Напротив, напротив, много ми е поучителен аватара, особено за мамешки форум  Laughing
Най-добре се застоявай повече в "Красива мама".

# 42
  • Мнения: 583
Ами, колкото и лошо да звучи - прави са до някъде.
Разгледайте форума и вижте какви инфантилни заглавия има.
И това говорене в множествено число "днес сме сополиви, днес се надрискахме в бледо жълто".... То не бяха пръцкащи мъже, че и снимки им поместени (е в друга тема ама все пак)...
И за аватарите са прави - аз не бих си изтипосала детето в анонимното пространство...
Не знам, може и да не съм права, но така мисля.

Много точно, и е истина  newsm10

# 43
  • Мнения: X
Трябва да ви кажа, че голяма част от заглавията и писанията са толкова смехотворни, че няма на къде.
"Акахте ли?", "Спахте ли?", "Свекърва ми е звяр". Имаше едно даже "Температура 36,9!!!!!!!!!!" Е как да не се хилиш с глас?

Едно е да го напишеш по смислен човешки начин, друго е акахте ли - ми аках, благодаря, че попита. Joy Mr. Green

Много млади майки се вживяват и пишат такива смешки.....и аз съм била млада майка и на мен ми е "парело под гъза", ма чак до там? Да не говорим за любимите ми теми: "Бременна ли съм?" Ха, сега де......от де мога да знам бременна ли е жената.....що не си пусне тест или не иде на лекар? Или когато вместо да тича на сериозен лекар някоя майка се тюхка из форума какво ще и кажат майките.......що за безотговорност?

Така, че заглавието си е смешно, от където и да го погледнеш, нищо лично към авторката Peace

# 44
  • Мнения: 274
Вчера слушах част от въпросното предаване на ФМ+, както всяка сутрин в колата и признавам си, опитах се да се свържа, за да им разкажа за още по инфантилни теми и някои други особености на този форум. Разбира се, щях да спомена, че има и много готини и интелигентни дами тук, но много трудно пускат, а също така, че всички те се радват на присъствието във форума им на много малко, но пък за сметка на това едни от най-сексапилните не само физически, а и интелектуално и финасово мъже в България. Не успях да се свържа за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт