"Какво да правя? Запушено ни е носленцето..."

  • 2 748
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 841
Ами, колкото и лошо да звучи - прави са до някъде.
Разгледайте форума и вижте какви инфантилни заглавия има.
И това говорене в множествено число "днес сме сополиви, днес се надрискахме в бледо жълто".... То не бяха пръцкащи мъже, че и снимки им поместени (е в друга тема ама все пак)...
И за аватарите са прави - аз не бих си изтипосала детето в анонимното пространство...
Не знам, може и да не съм права, но така мисля.


Определено и моето мнение е такова. Погледнато отстрани е доста смешно. И линка в уики-то ми е смешен. Не виждам защо "вътрешно-ведомствения" хумор (в лицето на теми като тези за същността на ССФ, "Шапчицата", "БисИрите" и т.н. да е толериран като проява на остроумие и безспирна веселба, а когато го прояви някой "външен", да се приеме "на нож"...

Чак пък
Цитат
Вие как мислите, да реагираме ли или да ги оставим да си говорят?
  Joy Joy Joy Предлагам няколко варианта на реакция:
- петиция в бг-петишън за забрана на сутрешното шоу, ако не се извини публично на авторката на дълбокомислената тема, като всяка сутрин в 7, 8, 9 и 10 часа пуска по една детска песничка
- хакване на форума на радиото с дублиране на всички теми от "Красива мама" и "Дом и семейство"
- организиране на братя, колеги, приятели и т.н. (без мъжО, разбира се), с цел целокупно и повсеместно забременяване на женската част от радиото - и като "кацнат" после -   bambambambambambam

Не се впрягайте толкова, такъв хубав пролетен ден е  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 447
Предлагам няколко варианта на реакция:
- петиция в бг-петишън за забрана на сутрешното шоу, ако не се извини публично на авторката на дълбокомислената тема, като всяка сутрин в 7, 8, 9 и 10 часа пуска по една детска песничка
- хакване на форума на радиото с дублиране на всички теми от "Красива мама" и "Дом и семейство"
- организиране на братя, колеги, приятели и т.н. (без мъжО, разбира се), с цел целокупно и повсеместно забременяване на женската част от радиото - и като "кацнат" после -   bambambambambambam

- нахлуване с бебчовци (сладкишчета, принцеси и т.н.) в сградата на радиото и груповото му об-акване в зелено

# 47
  • Мнения: 583
То наистина е смешно, като започне човек да чете в "Красива мама", в "Дом и семейство", или в "Кърмаческия". Наистина има много идиотски теми, и са си за подигравка.

# 48
  • Мнения: 35 970
С моя аватар искам да кажа, че съм майка на прекрасно дете и затова пребивавам в бг мама. Можеше да си сложа и някоя разголена мацка или пък някоя вещица, но тогава щеше да е безсмислено стоенето ми тук. По-добре другаде да разхождам прекрасните си форми или да плаша скорците на полето.
Аууу, тоз камък в мойта градина ли е?  Shocked

или пък в моята  smile3502

Общи условия

Активация на акаунт