Кърпите ли чорапи?

  • 21 930
  • 257
  •   1
Отговори
# 240
  • Монтана
  • Мнения: 220
.....
Поне прах не бършите ли с тях?  Mr. Green
Особено памучните и вълнените чорапи  бършат и лъскат идеално, преди да полетят към кофата.  Laughing
  smile3521

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
.....
Поне прах не бършите ли с тях?  Mr. Green
Особено памучните и вълнените чорапи  бършат и лъскат идеално, преди да полетят към кофата.  Laughing
  smile3521

От детски пижами и потничета, чорапите не могат да се вредят. Пък аз съм от гнусливите и не обичам да държа чорапи в ръцете си, пък ако ще и на не знам си какво да ухаят...

Игла не съм пипала от години и не виждам смисъл да си избождам очите и нервите за определена бримка, която така или иначе след още 2 "пълноценни" употреби ще стигне там, за където се е запътила...коша

# 242
# 243
  • Мнения: 342
Хехе, бърша праха с тях после  Wink Crazy

# 244
  • Мнения: 761
Категорично не

# 245
  • Мнения: 1 289
Не,няма смисъл,купувам нови

# 246
  • Мнения: 660
Кърпя да,ако се наложи,защо не,да не ги намирам парите на улицата или да ги изкарвам лесно с помощта на междукрачието си.. Sick Примадоните пак се изказаха  Mr. Green

# 247
Преди години позашивах някой друг чорап на мъжа ми,сега се е събрало чекмедже със скъсани чорапи,и моят все опява,че няма здрави,ама и аз нямам очи ,за да си ги вадя,и без това невиждам добре.Така,че отговорът ми е -НЕ!Майка ми казва,че сме били аристократи в това отношение LaughingНо ако се наложи нешо чрезвичайно бих зашила,няма да ми паднат ръцете.

# 248
  • Мнения: 3 695
Не, не кърпя. По принцип шия веднъж на високосна година.  Wink Peace

# 249
  • Мнения: 794
Малко ми е смешно да има тема по този въпрос, ама и аз да се изкажа:
Преди съм кърпила. Но от години не го правя. Аз не нося чорапи, съпругът ми носи, но неговите не ги кърпя по простата причина, че обикновено мястото около скъсаното е така или иначе вече просенено и дори и да изкърпя, скоро пак ще се скъса. Просени ли се чорап, хвърлям.
п. п. Редовното изрязване на ноктите на краката е добра предпоставка за предпазването от късането на чорапите! Joy

# 250
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
и при най-голямото си желание да кърпя чорапи не бих могла - аз съм от кръжока "ръцете ми пречат". дано не ми се налага, но ако се случи някой ден - ще се учим, няма как.

# 251
# 252
  • Мнения: 84
Кърпя да,ако се наложи,защо не,да не ги намирам парите на улицата или да ги изкарвам лесно с помощта на междукрачието си.. Sick Примадоните пак се изказаха  Mr. Green
Peace

# 253
# 254
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Малко ми е смешно да има тема по този въпрос, ама и аз да се изкажа:
Преди съм кърпила. Но от години не го правя. Аз не нося чорапи, съпругът ми носи, но неговите не ги кърпя по простата причина, че обикновено мястото около скъсаното е така или иначе вече просенено и дори и да изкърпя, скоро пак ще се скъса. Просени ли се чорап, хвърлям.
п. п. Редовното изрязване на ноктите на краката е добра предпоставка за предпазването от късането на чорапите! Joy

Ти остави колко е смешна темата. Що за дума е падчертаната?!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт