Кърпите ли чорапи?

  • 21 918
  • 257
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Не съм чела темата, но само за това да ти кажа. И аз имам такива обувки, така ми късаха чорапите на петите, че дори и да искам нямат закърпване  Crazyоказа се, че има някакви възли от шева, отрязах ги и оттогава са ми любимите бързоходки  Laughing

Моите късат отпред на пръстите  Crazy Говоря за найлонови чорапи( къси, 3/4, чорапогащници).

 
Не. На мъжа ми купувам еднакви чорапи по 10, хем като се скъса едното само него хвърлям, а другото чака да се появи другарче от друг чифт, хем не му създавам трудности сутрин, че не обича да избира .

Това е много добра идея, но моят не обича да има само еднакви чорапи в чекмеджето му  ooooh!



Мога, изтрещявам. Не съм ти опряла пистолет в челото да те карам да си шиеш чорапите. Попитах, отговарят ми. На теб какъв ти е проблемът  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 604
понякога кърпя

# 77
# 78
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Не виждам лошо в това, ако някой иска да си кърпи чорапите  Peace

Аз не го правя защото , срам не срам ще си го призная - ме мързи. Mr. Green

# 79
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не, хвърлям ги.
За обувките, късащи чорапи - можеш да залепиш лепенка или изолирбанд на това място върху обувката  Peace

# 80
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, директно ги хвърлям

# 81
  • Мнения: 472
На моя мъж дядо му е имал чорапена фабрика, а е носел кърпени чорапи. Е, не е забогатял от това! Национализирали са му я  Wink. Иначе по темата - не, не кърпя нито чорапи, нито чорапогащници  Joy

# 82
  • Мнения: 2 309
Не, хвърлям ги.
За обувките, късащи чорапи - можеш да залепиш лепенка или изолирбанд на това място върху обувката  Peace

Ето и това е готина идея  Laughingвъобще, Тарталета, присърце го взех твоя проблем  Laughingиначе в интерес на истината не кърпя, хвана ли иглата ме облива студена пот, треперят ми ръцете, просто полудявам от нерви. Ако искате да видите най-грозно зашитите копчета на света заповядайте у нас. Напоследък мъж ми го моля да върши тази работа. Мразя пипкавите и бавни неща, нервак съм  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 768
Никога.Купувам нови и това е. Peace

# 84
  • Мнения: 1 152
Хахаххаха, точно преди ден се бъзикахме с моя мъж по тази тема. Не кърпя, разбира се, а директно хвърлям. И свекърва ми е останала с такова впечатление за днешните жени. Joy

# 85
  • Мнения: 2 657
нищо не кърпя,хвърлям

# 86
  • Мнения: 315
Eeee стига де  Laughing Laughing хвърляй  патъците.
Peace Joy
не кърпя!

# 87
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Никога,мъжът ми само мрънка,че хвърля чорапи.

 Joy и моят мрънка, но нямам време да шия чорапи. И аз имам обувки, които всеки ден ми късат чорапите, ама какво да се прави. Купувам си 2 чифта за лев, от магазините по един лев и така.

# 88
  • Мнения: 169
Ох от толкова години не ми се е случвало... върна ме в детството с този въпрос Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 408
Хвърлям ги и купувам нови  Wink

Общи условия

Активация на акаунт