Какво най-много ви дразни в България?

  • 5 625
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 577
Ох, тоя ще ме довърши! Видя, че ме ядоса, и сега е извадил и овце отнякъде!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire И като си помисля само, че не е единствен, дето не му пука ни за децата, ни за природата, ни за нищо! Даже и за него самия не му пука! Е, затова сме на тоя хал!
Ааааааааа как бе?-за природата му пука----------наторява почвата.  Whistling   WhistlingПри нас пък има един кон.И този изрод му връзва двата предни крака,за да не може много да бяга .Говорим за центъра на Пловдив  Crazy

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 15:32 от barboranova

# 121
  • Мнения: 4 965
 Joy

Предпочитам в градинката пред нас да пасат крави, вместо да си спират колите точно в лехата с цветята (които целият вход ежедневно почиства, полива и т.н.).

# 122
  • Мнения: 2 388
Последното, което много ме подразни беше референдума за петролопровода. Това, че излязоха да гласуват под 50 % от живущите, защото и да гласуват и не гласуват-все тая.

# 123
  • Мнения: 2 309
В парка на Редута пък пасяха кози  Laughing

# 124
  • Мнения: 2 388
По този повод, един съсед преди години си гледаше овца. Simple Smile

# 125
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мани, мани, тоя + още няколко главанаци цяло ТКЗС си направиха тук! Насред града!

# 126
  • Мнения: 2 388
Мани, мани, тоя + още няколко главанаци цяло ТКЗС си направиха тук! Насред града!
И аз затова ти говоря в центъра на Бургас - овца да гледаш и кокошки са гледали, абе разни хора-разни виждания. Simple Smile

# 127
  • Мнения: 47 996
В парка на Редута пък пасяха кози  Laughing


ауу, да , спомням си
най- много ме дразни отношението към децата и инвалидите, към пенсионерите и всички останали групи от населението , които имат нужда от по- специално внимание
много ме дразни боклука и кучешкия въпрос
в софия ме дразни безразборното строителство и несъобразяването че са нужни не само мол-ове и жилищни сгради, но и детски градини, училища и градинки, и дори улици все пак

# 128
  • Мнения: 86
всички пишат за мръсотията ама тя не идва от нищо то!
политиците ние си ги избираме!
Държавата ни е много хубава има си правила и закони но никои не ги спазва!
Спираме на забранени места с по две три табели за забранено спиране и паркиране.
Хвърляме си боклуците през балконите и чакаме някои друг да го изчисти.
Хората ме дразнят в България!

# 129
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, вече и политиците май не можем ги мръдна, защото са засмукали здраво и не пускат. Въртяха се, въртяха се, то не бяха коалиции двойни и тройни, алтернативни и пак същата работа. Станаха олигарси по български. Ей го, на, и последния скандал с биоматериалите!

# 130
  • Мнения: 94
Еееееееееееее, няма по-тъпо животно от българина! Току-що отново се убедих в това! Излизам на терасата и какво да видя - в градинката пред кооперацията един льольо дошъл да си пасе кравите!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Там, дето децата играят, той говеда домъкнал! Подвикнах му от терасата, че тук не е пасище и да си ги прибира, а той ми вика: "Ти знайш ли колко ядат, МА?! С к'во да ги храня, като нЕмам пари?" Идваше ми да го полея с една кофа вода! Е, кажете ми сега, като не му пука на тоя шемет, да взема да го утрепя ли?! Яд ме е!!!!!!!  #Cussing out #2gunfire Пък като помислих малко, пак стигам до извода: кокошката или яйцето е първо, демек, той ли е виновен, че няма с какво да ги гледа, или пак ония отгоре, че само плюкат за земеделие, пък една стотинка не дават на земеделците, мамичката им на всички!!! А тоя, че е виновен, дето си домъкна кравите там, дето играят децата ми - ами виновен е! Не може ли да помисли малко с тая зелка на раменете си?! Ох, за трепане са!!!!!!!! Сите са маскари!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
А да не говорим,че на детските площадки си разхождат кучетата и децата ни като си играят в пясъчника тъпчат върху кучешки лайна SickТова е безобразие,но никой не им забранява,нали? #Crazy

# 131
  • Мнения: 1 479
Дразнят ме и цигани препускащи с коне и каруци по софийските улици #CrazyНали сме европейски град?

# 132
  • Мнения: 2 388
Дразнят ме и цигани препускащи с коне и каруци по софийските улици #CrazyНали сме европейски град?
Мислех, че само в Бургас още е модно да се ходи с каруца, но явно навсякъде е така. Simple Smile

# 133
  • Мнения: 648
    Липсата на правила ме смущава най- много. Това е основното, за това ни обслужва кофти администрация, за това нямаме място по тротоарите, за това всичко е в боклуци....................

Трудно ми е да понасям масовия конформизъм и липса на гражданска позиция.

# 134
  • Мнения: 2 759
...Предпочитам в градинката пред нас да пасат крави, вместо да си спират колите...
                     И аз  Peace. Сто пъти повече го предпочитам дори. А как вредят кравите на природата - не разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт