Норвежки майки и деца боядисват великденски яйца

  • 20 521
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 515
Черпя ви виртуално за рождния ден на Филип!

Ех, остарявам... поредното ми дете стана на 1 година! Цяла година!
Мартунката му направи торта и се получи доста добра даже! Много се гордея с него - истински норвежанин! Чакам го скоро и да почне да бродира!  Grinning

# 286
  • Мнения: 3 674
Марйо, честит ти рожденик Филип!!! Hug Hug Hug



 Да ти е жив и здрав, да порасне хубав и смел юнак и  много да те радва!!!    bouquet

И внимавай като яде тортата да не се получи така.... Joy



# 287
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Олееее, пропуснала съм рожденния ден на зетчето  ooooh!:

[size=18pt]Честит рожден ден на Фифко, да е здрав и палав, но и да слуша мама, а бате и тате по- малко  Mr. Green[/color][/size]


А Ркб- скрита лимонка, къде се шмугна и чак в родината се намери  Laughing

# 288
  • Мнения: 249
Винце, аз никога не съм ходила на МРЛ, там много ги впрягат да изразходват енергия. То аз ако загубя оше някое кило и ще изчезна, за това ходех само на пилатес и боди баланс. Боди баланс е програма в която смесват от всичко по малко - йога, тай-чи,пилатес. Има и пилатес с тия големите топки, там вече си говорим за сериозен баланс. Но е весело, добър work out без да оставаш без дъх накрая. На мен ми беше писнало от машини, колелета, пътеки, тренажори и за това минах на леки групови тренировки. И релакс после в сауната. То аз кила няма свалям, просто за тонус, да се чувствам малко стегната. Иначе свалих Уиндзор Пилатес от нета. Имам цяла програма, не съм я поглеждала даже. Нищо не бутвам вкъщи, хем съм сама сега по цял ден с бебето, не мога да се накарам да тренирам вкъщи. А тае бо при нас няма, а аз пък искам да опитам.

марйо, честит рожденик. Да ти е жив и здрав и много да те радва.

# 289
  • Мнения: 249
А докато бях бременна ходих на тренировки за бременни, има едни такива физиотерепевти ги водят. Та нашата инструкторка имаше 4 деца. Никой не можеше да повярва. Идеше ми да я питам тия 4 деца изплю ли ги или какво, в торбичка ли си ги носи.

# 290
  • Мнения: 250
Марио,честит ти малък-голям рожденник!  bouquet newsm59 nbirthday newsm67 newsm38 newsm59  ura Да ти е жив и здрав,да има едно безгрижно и щастливо детство!  bouquet

# 291
  • Мнения: 3 674
Винце, аз никога не съм ходила на МРЛ, там много ги впрягат да изразходват енергия. То аз ако загубя оше някое кило и ще изчезна, за това ходех само на пилатес и боди баланс. Боди баланс е програма в която смесват от всичко по малко - йога, тай-чи,пилатес. Има и пилатес с тия големите топки, там вече си говорим за сериозен баланс. Но е весело, добър work out без да оставаш без дъх накрая.

Милвич....ами аз има цяло СД с голямата топка....SWISS BALL. Това го правя в къщи...и е стархотно!!! Ако знаеш как падах първите няколко пъти от нея... ooooh! Joy Но сега се спрявам чудесно... Peace

Тук за жалост нямаме  Боди баланс като тренинг... Confused Странно....иначе топката ми е едно от любимите  Hug

ркб..как е в БГ? Спряха ли валежите... Rolling EyesКога се прибираш насам?   


 

# 292
  • Мнения: 977
Ей, Марйо, честит ти пък именник днес! Wink))

Мммда, напук на всички, които знаят, че Мартиновците празнуват само на 1 март - днес пак имат имен ден!

Палачинке, Бебинщайн, честити ви именници и на теб!

ркб, пиши в скайпа като имаш възможност!

# 293
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен, аз само минавам за малко, че нямам много време сега.
Пуснете нова темичка преди да са ни я заключили!
Благодаря   bouquet

# 294
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Заповядайте- новата тема  Partyhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284403.new#new

Общи условия

Активация на акаунт