Бихте ли надникнали?

  • 4 092
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 342
Моят отговор е "ще го изям" с кориците. След прочетеното мога да разбера кое го вълнува,притеснява ..... и така мога да се опитам да помогна на него,а и на себе си...

# 106
  • Мнения: 2 759
                       Ще го изям. Но предполагам, че после много трудно бих живяла с прочетеното. Може да означава край на връзката дори.

# 107
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
С кориците без кориците.. все тая  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 75
да си прави сам салатата,да вечеря сам,ще го уморя от мълчание!

# 109
  • Мнения: 3 521
Ще го изкльопам на един дъх.

# 110
  • Мнения: 4 753
Добре, че моя убавец не знае да пише  Mr. Green а го мързи и да чете  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 3 405
Да, Ев, подсъзнателно. Човек се надява да бъде прочетен, иначе що да пише. Едва ли е, за да не забрави.  Grinning но не всички, разбира се.
Така мисля.

# 112
  • Мнения: 2 386
Да, Ев, подсъзнателно. Човек се надява да бъде прочетен, иначе що да пише. Едва ли е, за да не забрави.  Grinning но не всички, разбира се.
Така мисля.
Вероятно си права. Аз само да допълня за останалите   - за да споделят прекалено лични неща, без да има опасност да станат обществено достояние; за да излеят някаква скрита мъка; за да освободят напрежението.. За да бъдат насаме със себе си, най-вече.

# 113
  • Мнения: 293
                       Ще го изям. Но предполагам, че после много трудно бих живяла с прочетеното. Може да означава край на връзката дори.

 Joy Ето отговор на оня тъп въпрос: "Тайна, която може да разруши брака ви?"
Досега ми бе трудно да си го представя, но то концепцията мъжът да си води дневник, си е трудно представима Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 1 638
Хммм Интересна статистика Simple Smile
Само 10 процента са уважили личното пространство.
Сигурно нещо съм объркала форума... тук не пишат ли само ССФ?

# 115
  • Мнения: 61
абе да хвана мъЖото да пише ъпсурт Joy
но да има пък късмета да е писал нещо  за което не знам  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт