Gymboree

  • 14 235
  • 246
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 650
inka5 лично аз не съм докопвал
Да вземе да питам тези в ебей дали некой може да достави, какво и на каква цена

# 61
  • Мнения: 417
inka5 лично аз не съм докопвал
Да вземе да питам тези в ебей дали некой може да достави, какво и на каква цена
  bouquet

# 62
  • Мнения: 697
И аз да попитам. Момчето ми е 132 см. Според таблицата отговаря на номер 8, но аз се колебая за 10.Дали някой е купувал по големи дрешки, за да сподели дали си отговарят на ръста и кой номер да поръчам?

# 63
# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Durango, за каква възраст е лота... newsm78
За момче е нали?!

# 65
  • Мнения: 1 650
мешан е
има един момчешки много изгоден, но няма никаква снимка

# 66
  • Мнения: 5 255
Разгледай цялата обява - по-долу пише Sizes: 3 months to 9 years (only 2 items are size 9)

# 67
  • Мнения: 1 650
амам
ша са фключиш ли Grinning

# 68
# 69
  • Мнения: 1 650
това ще да е щот не съм ти написал името правилно ....

# 70
  • София
  • Мнения: 847
аз пък пазарувам от Ebay Express - там е като магазин - 95 % от нещата са с етикети и с фиксирана цена, купуваш веднага, не чакаш. Повечето търговци имат голям асортимент от неща и почти всички изпращат по цял свят. Обикновено от един и същ търговец можеш да си купиш няколко подходящи неща. Но там има десетки хиляди отделни items (дрешки) и може би е най-удачно да се пазарува по точно зададен критерий - аз примерно почти винаги търся дрехи от определени серии и си ги търся по ключова дума, иначе се давиш в море от хиляди и хиляди дрехи. Като си харесаш, което си харесаш от определен търговец, питаш за комбиниран шипинг и не излиза осолено скъпо - последно си харесах три дрешки от една и съща, изпрати ми ги за 12 долара с въздушна, приоритетна поща. Така ми е и по-забавно - по-малко, но често  Mr. Green

Дуранго, този лот, който го показваш - вътре не е сигурно далри въобще ще има дрешки за възрастта на сина ми (примерно), освен това някои от картинката вече ги имаме и може да стане дублаж. Просто някакси не ми се рискува така.

В края на миналото лято спечелих едно малко лотче за 31 долара (дрешки на стойност 125 долара имаше в него, избрани от продавачката, без аз да знам какви са) и честно казано нито една не ми легна на сърцето, да не говорим, че и едната пола не й стана на дъщеря ми въобще, а като гледам днес и роклята с къс ръкав (пак от същия лот) вече й късее (оная патка продавачката ми прати лятна рокля в уж есенния лот)...

# 71
  • Мнения: 5 255
това ще да е щот не съм ти написал името правилно ....
Не, щото не си ми купил риза  Mr. Green
Сериозно по лотчето - не ме грабна .
ПрИтенция съм Sunglasses

# 72
  • Мнения: 5 255
Така ми е и по-забавно - по-малко, но често  Mr. Green
Mr. Green Краста си е Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 650
Добре ако некои извади нещо по добро като оферта аз ще се включа - момче на 5 гледаме, ако е зимно може и да е 6

# 74
  • Мнения: 3 835
аз пък пазарувам от Ebay Express
Би ли обяснила малко по-подробно, че съм от скоро в Ибея.

Общи условия

Активация на акаунт