Поръчвали ли сте от online магазина на " Стил 99 " ????

  • 4 015
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 369

 newsm78 Извинявай Иля,но не те разбрах? newsm78

Охх АИЯ прочела съм " А ти получи ли си подаръка ? " вместо поръчката хихиих.  Joy

И те разпитвам, какъв подарък пращат и се чудя, защо не ме разбираш.  Crazy Laughing

smile3521 А аз те разбрах-какъв подарък за теб - заради телефона,който написа за връзка  bouquet И съм готова да ти пратя подарък.

# 46
  • София
  • Мнения: 7 800

 smile3521 А аз те разбрах-какъв подарък за теб - заради телефона,който написа за връзка  bouquet И съм готова да ти пратя подарък.

Хиихии разбрахме се най- накрая.

Ооо как ще ми пращаш подарък и буктчето ми е достатъчно.  Heart Eyes  Hug

# 47
  • Мнения: 5 647
Взимала съм си преди време обувки на тази фирма, но не съм очарована нито от качеството, нито от моделите.

# 48
  • Мнения: 369
Аз съм новичка и то много новичка,но искам да Ви кажа,че Всички сте чудесни.  bouquet Hug  bouquet
Благодаря ВИ.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 626
Добре де, и аз си купувам обувки от Стил - дали от Дружба, дали от Младост, няма значение. Ама все си мислех, че не са производител. Не съм виждала обувки с марка Стил99. Мислех, че така се казват магазините просто. В грешка ли съм?
Иначе аз съм много доволна от тях. Мъжът ми си беше купил обувки, които се разлепваха около 6 пъти, ама просто не му пасваше модела. Сменяха ги хората 5 пъти и на шестия му казаха да си избере друг модел. Коректни са. А аз от качеството на моите обувки от тях нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт