Защо мъжете решават да изневерят, точно когато се появи бебето?

  • 6 218
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 619
Аз ли имам грешна представа за мъжеството и мъжкарството незнам.
Голяма част от мъжете сякаш се чувстват МЪЖЕ... като се пъхат под повече фусти и прашат повсеместно.
Пък за мен мъжът е МЪЖ, когато може да покаже нещо смислено, ценно и стойностно в живота си -семейство например.
Жалко е, че като първите са срещани под път и над път, а вторите-рядкост.

# 91
  • Мнения: 1 897
Хайде, моля, без квалификации. Защото да не почна и аз и да видим как ще се почувстваш, умницо...

п.п. Пък тоя дето не плаче... вярно, само педераси сме се събрали в тоя форум...

Какво излиза? Мъжете "просто охлабват жилата", а ако не го правят са педерасти.Гениално умозаключение!Поздравления!

# 92
  • Мнения: 588
Айде малко по темата: и аз имам около себе си, включая ми туу, примери бол - идва бебе, и мъжете побягват.
Мисля че беше обяснено някъде научноМУ, продължили са поколението на едно място, отпрашват да продължават другаде.
А обяснено човешкоМУ според мен - тъпаци!

# 93
  • София
  • Мнения: 2 381
Ами, един колега на приятеля ми му казал: "Щом се появи бебето, ти ще си на N-то място за нея и няма да ти обръща внимание." Затова ще се старая да не е на N-то място и да не си развява байрака.
С написаното не обвинявам мамите, чиито мъже са ходили по чуждо.  Hug Че никой не знае до неговата глава какво ще дойде.  Thinking

# 94
  • Мнения: 417
От страх,депресия ShockedЗащитна реакция Tired

# 95
  • Мнения: 2 723
От страх,депресия ShockedЗащитна реакция Tired

ЗАЩИТНА РЕАКЦИЯ????????
СТРАХ?????????
ДЕПРЕСИЯ??????????

Сигурно се шегуваш hahaha

Горките депресирани и уплашени момчета. Joy

Общи условия

Активация на акаунт