Танци-манци или целутрон?

  • 2 664
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Твърдо ТАНЦИ!!!
Танцувала съм преди години, но модерен балет. Спрях заради работата, за което безкрайно съжалявам. С носталгия си спомням за тези времена. А пък как изглеждах само..ЛЕЛЕ.... Стегната, слаба и се носех във въздуха. Супер е!!! Къде ти сега време за такива екстри. То не е бачкане, то не е дете, че и голямото дете(мъж ми) и то все реве за нещо. Ако имах не пари,  а време твърдо ТАНЦИ!!!

# 31
  • Мнения: 2 596
Браво Бо, танците са чудесен избор. Ти и без това нямаш нужда от другото, имаш си много готино тяло.  Wink

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Момичета, вчера бях за втори път - с Мая, защото няма кой да я гледа (мислех да я оставям в детския център до танците, но 'нашата' кака е напуснала, а при другите тя не ще да седи). Държа се много добре, танцуваше с нас и изобщо, мина отлично. Само като видеше инструктора да ме хваща, за да покаже нещо, и се почваше писък - "Мамо, стига! Стига! Стига, мамо!"...и така - докато не ме пусне... Simple Smile На всички им се видя много смешно, а инструктора дебнеше кога Мая не е наоколо, да ме грабне бързо за една-две стъпки, кикики.

# 33
  • Мнения: 2 332
Хехе, Мая е комбина с тати Wink.

Общи условия

Активация на акаунт