Хайде да поговорим и за дънки :)

  • 27 798
  • 231
  •   2
Отговори
# 195
# 196
  • Мнения: 824
Писна ми от тесни дънки...

И на мен ми писна от тесни.Сега си взех страхотни дънкови потури и се чувсвам супер в тях.

# 197
  • Мнения: 7 420
    O!La Perla,откъде ще ги вземеш,имаш ли представа вече?
    Страхотна кройка! Grinning

# 198
  • Мнения: 2 386
Лятото си купих същия модел от Нордстром точно. Това е новата мода, доколкото видях. Sunglasses Много са удобни и отиват на всякаква фигура!

# 199
  • Мнения: 2 448
Да и аз гледам, че по разкроени крачоли са напускали, което ме радва, защото прави харесвам, но тези тип клин, цигара по крака до долу тесни не ми сотят изобщо. Мисля да се пробвам на нещо такова:
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V271868.jpg

# 200
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Да и аз гледам, че по разкроени крачоли са напускали, което ме радва, защото прави харесвам, но тези тип клин, цигара по крака до долу тесни не ми сотят изобщо. Мисля да се пробвам на нещо такова:
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V271868.jpg

И аз харесвам такива модели  Hug
Имам няколко панталона , но са ми ги шили , защото не успях да намеря по магазините
Пуснаха ли  такива дънки и къде  Rolling Eyes

# 201
  • Мнения: 2 448
Да и аз гледам, че по разкроени крачоли са напускали, което ме радва, защото прави харесвам, но тези тип клин, цигара по крака до долу тесни не ми сотят изобщо. Мисля да се пробвам на нещо такова:
http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V271868.jpg

И аз харесвам такива модели  Hug
Имам няколко панталона , но са ми ги шили , защото не успях да намеря по магазините
Пуснаха ли  такива дънки и къде  Rolling Eyes
Ами тези са на Виктория сикрет (49.50 $), ама щом в Стара Загора се срещат подобни модели, в София със сигурност има много по-голямо разнообразие. Simple Smile

# 202
  • Мнения: 1 292
Обожавам дънките - имам около 20-ина. В обръщение са 10-ина. Повече харесвам тъмно-сини, не харесвам много светлите или черните. Имам и по-стандартни модели и по-завъртяни, с изчанчени джобове и т.н... Падам си по тесни, тип 'пура', с ниска талия. През лятото много обичам да нося 7/8ми с високи сандали:) Абе изобщо дънките винаги ще са на мода. Хем са удобни, хем са секси Mr. Green

# 203
  • Мнения: X
Да покажа и аз 2 броя от моите дънки.   Heart Eyes

# 204
  • Мнения: 3 830
И с ниска и с висока талия харесвам, само не със средна  Grinning .

Харесвам напоследък моделите на Терра Нова. Heart Eyes Влюбих се в бели дънки, тип клин, с много висока талия, но нямах време да премеря и така си остана.

Или много тъмни или много светли. Тип цигара или клин. Ниска или много висока талия. Нестандартни железни ципове и копчета може, но не и пайети и разни лъскави измищльотини. Такива са дънките, които нося и които харесвам Peace

# 205
  • Мнения: 3 830
Забравих да спомена, че харесвам или дълги дънки, или с дължина до коляното (бермуди), или мн късички. Някакви дължини тип "пазя се от наводнение" въобще не ги възприемам. Пък като видя възпълничка жена с такава дължина и направо Sick

Ето такива харесвам:

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 23:57 от Estellia

# 206
  • Мнения: 2 386
Pasinet, моите са от Щатите, не от Стара Загора. Често обърквам хората, защото живея и на двете места. В Ст.З. не съм виждала широки крачоли, освен на едно-две места евентуално.

# 207
  • Мнения: 7 420


Харесвам напоследък моделите на Терра Нова. Heart Eyes ]
  Последните ми дънки са точно оттам. Grinning

# 208
  • Мнения: 2 448
Pasinet, моите са от Щатите, не от Стара Загора. Често обърквам хората, защото живея и на двете места. В Ст.З. не съм виждала широки крачоли, освен на едно-две места евентуално.
Тази пролет забелязах, че се появяват тук там, до миналата година беше направо невъзможно да се намерят.Дори за правите беше трудно, само тип цигара, което ме подлудяваше. Laughing

# 209
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Pasinet, моите са от Щатите, не от Стара Загора. Често обърквам хората, защото живея и на двете места. В Ст.З. не съм виждала широки крачоли, освен на едно-две места евентуално.
Тази пролет забелязах, че се появяват тук там, до миналата година беше направо невъзможно да се намерят.Дори за правите беше трудно, само тип цигара, което ме подлудяваше. Laughing

Тези , тип цигара ги нося само с ботуш
С обувки не ми харесва как стоят  Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт