Гоблени-20

  • 52 427
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Кетри мерси за линка. В него намерих един гоблен на шевна машина. Преди няколко седмици от тавана ни си свалих детската шевна машина и си спомних, че имаше някъде гоблен, на който машината е почти като моята и ще се получи готина композиция. Е, сега я намерих благодарение на теб  bouquet

# 451
  • Мнения: 858
ketri и с яйца и със сиренце    261uu
sissak  някъде съм я виждала ушита тази рафика но в кафявата гама и беше хубава-не може ли да промениш някой от цветовете-някакси не преливат твоите  newsm78

# 452
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
http://pencho.multiply.com/photos/album/4/New_Album_4#1 - дали може да се намери схемата някъде

# 453
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
добро утро и от мен,споделям с вас кафенцето което си сръбкам сега.
ketri,много схеми много нещо за Децата,почнах да се ядосвам че се хвърлих на първата която беше пусната,и я почнах 1:4 и с конци ариадна и почнаха да изникват дефектите,довечера ще снимам и ще ви покажа.
sissak,пейзажа който си дала ми хареса,но за сега ще се позамисля че ,,,,,,,, зимна нощ трябва да я доизкарам.
а за окачването на гоблени,при мен на мойте 46кв.дето се ширим 4 човека въобще нямам място да се завъртя камо ли да ги окича,обаче мъжо се ми обещава нова къща ,но кога точно не уточнил.дано да е втози живот че то критическата при мен яко наближава.
ох девойки да зема да поработя че бая конци си поръчах да изкарам парички

# 454
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
Добро утро  food002
Аз да се оплача че кръстчетата ми се получават ужасни Twisted Evil продължавам с гобленовия.На следващата среща трябва да ми направите показно  Blush
Goody  много спиш тази сутрин Mr. Green

не спя  Cry Cry обикалях по болници  Confused

не знам вече с кое да започна
вчера беше премиерния спектакъл на баткото - естествено бях там (първа писта, втори коридор  Crazy да не се пропусна) а моите хора се гледали сами - нали няма как да поведа и бебчо на театър. не за друго, спектакъла ще се премести на първия ред  Hug
та докато се гледали, водили по центрОТО и гонили мацките по площада бебчо се спънал, таткото го задържал да не падне и ... нататък е рев и сълзи
докато се върна таткото го нахранил и приспал - не знам защо си е мислил, че на сутринта всичко ще е ток и жици. да, ама не - сутринта рев и никакво мърдане на ръчичката, съмнения за счупено, рентген ... с една дума шаш и паника. искаха да ни пращат в Плевен... накрая се разбра, че в болницата има ортопед и ние почти на бегом и там. та за няма 5 минути човека оправи ръчичката, изнесе лекцията на таткото, която аз от бързане не успях да му изнеса сутринта и ни пусна да си вървим.
сега мишката се рови в играчките, а аз още не мога да дойда на себе си  Hug
дълго стана, но трябваше да се изплача някъде  Confused

 Wink за да не е съсвем спам - ако наистина има срещичка на 1 април ще покажа кръстчета и френски възел  Peace

# 455
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ама аз не разбрах,ръката не е счупена,а какво и беше. Thinking
Тия татковци,ей.. Twisted Evil
Ако дойдете на 1 април,среща ще има със сигурност,поне аз държа  да има де.. Wink

# 456
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
някакво изместване, което се получава само при деца до 3 години - розацея .../нещо си/. След 3 годинки вече ставичките са по-стабилни и не се измъкват така лесно  Hug
Засега сме хард - 1 април е денят Д  Mr. Green в който аз ще видя София и софиянци ще видят мен  Crazy в пълния ми блясък

# 457
  • Варна
  • Мнения: 3 256
Goody, и на нас ни се е случвало с каката, тамън два пъти. И все при игра с баща й, много интересно  Thinking Ортопеда ни каза, че до 3 годишна възраст било често срещано и да не се шашкаме, защото ставите били много гъвкави и лесно излизали.
И аз да не съм спам, вчера беше адски крив ден, и установих че съм сбъркала гобленчето, но пък гледах, гледах и реших че не е фатално  Grinning

# 458
# 459
  • Мнения: 434
  да си призная графиката нещо не ми допада,дано не ми се обидиш сега.. Hug


Няма за какво да се обиждам.И на мен не ми харесва.За подарък я шия,та нямам търпение да я завърша и да подхващам моите си неща.Не мисля да сменям цветове.Не ми се занимава.Каквото стане  Sad

# 460
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Goody, и на нас ни се е случвало с каката, тамън два пъти. И все при игра с баща й, много интересно  Thinking Ортопеда ни каза, че до 3 годишна възраст било често срещано и да не се шашкаме, защото ставите били много гъвкави и лесно излизали.
И аз да не съм спам, вчера беше адски крив ден, и установих че съм сбъркала гобленчето, но пък гледах, гледах и реших че не е фатално  Grinning

При нас не е имало такива случки ,сигурно защото аз си ги гледам,
а таткото май "опазил го Бог",то ясно че ако се случи при него ще го убия. Joy Joy
Алекс ще свърша работа да знаеш,само да изгледам сериала и излизам,после ще пиша за ламето.
Иваничка стискай зъби още малко...
 Goody ,тогаз..ти обяви срещата за 1.04.вторник е май.

# 461
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913


Благодаря.

Определено трябва да спра да разглеждам сайтовете, които пускате, защото се захласвам все повече и повече, а нищо не съм подхванала

# 462
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 182
Goody ,тогаз..ти обяви срещата за 1.04.вторник е май.

ти само кажи къде, а аз ще доприпкам като коза-бързонога  Joy Joy

# 463
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
goody, късмет сте имали,малки на 1,8 си падна с свако си и си счупи крачето много гадно беше щото седя с гипс

# 464
  • sf
  • Мнения: 10 206
аз ще дойда на среща ако има кой да гледа малкия,че да не го мъкна с мене като е болен.

Общи условия

Активация на акаунт