Лунна диета-21.03-20:39ч.

  • 4 661
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
А аз ще излизам в петък вечер  - явно ще си стоя на сокче цяла нощ Sad Ужас. Но ще положа всички усилия да не се изкуша.

# 16
  • Мнения: 5 001
Аууууууу ПЪЛНОЛУДИЕ....пардон пълнолуние.......
И аз съм в кюпа естествено....Къде без мен......
Успех на всички!   bouquet   bouquet   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 176
Този път няма да се изложа,започвам от утре тридневната и после ще опитам да продължа на плодове и салатки.Обещайте ,че ще ми се смеете ако се изложа пак Naughty
И аз започвам от утре,пък дано стане. Praynig Имам 4кг. да свалям. ooooh!

# 18
  • Мнения: 621
Хайде този път и аз на тридневно, че нещо кантарът заби и не помръдва от няколко дена  ooooh! Почвам от тази вечер в 20,00 и ще стискам до неделя до 21,00, ама тъй като толкоз късно не ми се хапва, а пък режима ми е да се храня само вечер може и 4 дни да откарам  Thinking Дано да устискам и да има резултати  Praynig

# 19
  • Мнения: 168
Привет и от мен! И аз да се впиша при лунатичките. Мисля да го започвам тази вечер и да карам тридневното лунуване. Успех на всички и дано отчетем по-големи минусчета!  Peace

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте,
 до сега само съм чела за тази диета, но май е крайно време да се реша и аз да я пробвам. newsm44 newsm44

# 21
  • Мнения: 127
айде и от мен записче.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 231
Здравейте!
Запис и от мен. Успех на всички!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , лунни красавици!


kiticat   Hug мерси за чудесната нова тема, както винаги!   bouquet

Записвам се и аз - но ще я направя на 21 от сутринта целия ден, защото на 22 на обяд ще съм на рожден ден.

pepi_pepi  Hug отдавна не съм те виждала!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 413
И аз съм с Вас - не се тегля вече.
 doh smile3555 Cпомних, че дадох обещанийце да сваля два кг. до края на месеца.

# 25
  • Мнения: 422
Много сьм се зарибила по тази диета и ще я направя,но не мога да разбера..кака така започва на 21.03 и свьршва на 22.03 а авторката е дала диета за 3 дни??Нова сьм тук и ако може да ме светнете по вьпроса!! Praynig

# 26
  • Мнения: 5 001
Много сьм се зарибила по тази диета и ще я направя,но не мога да разбера..кака така започва на 21.03 и свьршва на 22.03 а авторката е дала диета за 3 дни??Нова сьм тук и ако може да ме светнете по вьпроса!! Praynig
Здрасти и добре дошла   bouquet
Фазата на луната е 24 часа.Някои от нас започват един ден преди фазата и приключват 24 след нея.Така стават 3 дена.Но това е само за желаещите....Повечето спазваме само когато е фазата на луната.....Това е,няма нищо сложно.

# 27
  • Мнения: 1 058
Доколкото прочетох един път месечно може да се прави три дни. Явно повечето сме избрали да е по време на пълнолуние.
Аз за сега се  държа. Започнах от снощи така и така през ноща не ям  Grinning. Дано устискам.

# 28
  • Мнения: 120
Здравейте момичета!
Искам да Ви попитам колко средно сваляте с тридневната диета и дали я спазвате стриктно-така както е дадена на първа страница? Аз ще се опитам да я направя но ми се вижда голям глад  Embarassed
Дали ако включа по 1-2 кисели млека ще има ефект или по-добре в такъв случай само еднодневната?
Благодаря предварително и успех на всички   bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Момичета, и този път съм с вас. Аз по принцип вечерям най-късно в 17.00, така че ще я започна по-отрано и на 22.03 няма да ям вечерта след 20:39, а чак на сутринта. Така ще ми се съберат доста часове.
Успех на всички.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт