NUXE консултант за грижа против бръчки от 20 март до 3 април

  • 19 580
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
При отпусната кожа и след 45 години, добре е да ползвате серията AROMA-VAILANCE,крема за суха кожа. Серията е богата на витамини А,Е,F  И ПАТЕНТ НА NUXE ПРОТИВ БРЪЧКИ- MATRIXYL, ASCIII,СИГЕСБЕКИЯ

# 76
  • Мнения: 14
За качеството на кремовете искам да се намеся като лекар дерматолог,дългогодишен специалист в областта на естетичната медицина.Кожата въобще не я интересува каква козметика ползвате по-скъпа или евтина.Тя избира това, което на нея и харесва.Имала съм случаи ,които ползват кремове за 500 лева и имат пак проблеми. Какво значи "ВИСША " и "НИЗША" КОЗМЕТИКА ВСИЧКО Е ВЪПРОС НА РЕКЛАМА И МАРКЕТИНГ, РОБУВАНЕ НА МОДНИ ТЕЧЕНИЯ.Разбира се по-скъпата козметика разполага с лаборатории,в които имат възможности да се откриват патенти, да се извличат по-чисти продукти, да се слагат по-малко стабилизанти,които са силни алергени. Кремове съдържащи етерични масла дават при някои кожи алергии,на дгуги им дества ката балсам. В  моя център "Пандерма " аз предлагам и "ВИСША" и среден клас козметика. Съобразявам се от типа кожа, проблемът,  който трябва са разреша.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Здравейте!
На 30г съм и имам нормална/комбинирана кожа, склонна към дехидратация. Взех  Crème Prodigieuse® All skin types с надеждата да получа заявеното в брошурата обновяване и хидратиране на кожата. Използвах го 2 седмици обикновено вечер, но понякога го слагах и сутрин. Но вместо хидратация кожата ми започна активно да губи влага - лющи се и по никакъв начин на изглеждаше добре. Върнах се към друга козметика и проблемът изчезна. Въпреки всичко искам да ползвам и продуктите на Nuxe и по-конкретно нещо за хидратация и превенция на бръчки. Все още не забелязвам такива и ми се иска още дълго време да е така:)

# 78
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте,
Бих искала да попитам кой е най подходящия продукт за подпухнали очи? Имам суха кожа, възраст 35 +.

# 79
  • Мнения: 630
Момичета, не искам да ви разочаровам, но май вече няма кой да отговаря на въпросите. Нали е до 3.04. Гледам, че специалистите не са се мяркали от 2- ри насам

# 80
  • Мнения: 658
Ааа, има, имаа Simple Smile Отсъствах за малко, защото бях в командировка, но ето ме в ефир отново.
Има един сладък виц, който много си обичам.
Прибира се мъжа подпийнал във вкъщи, а жена му го посреща на вратата и го подхваща "Мъжо, къде си профука пак парите, бее?". Тя смръщва вежди, при което й се образува верткална дълбока мимическа бръчка точно по средата на челото. А мъжа, започва да се защитава, вдига рамене и казва невинно "Ни знъм бе, жена!", при което прави няколко хоризонтални мимически бръчки на челото. Та и аз така... имам си една мимическа на челото тип "Къде са парите", но доста успешно успявам да я моря локално със серум Мервеянс.

yourDesire, крем PRODIGIEUSE съдържа концентрат от плодови киселини (лимон, маракуя, грозде, ананас), които имат ексфолиращо действие. Макар и да са много нежни, очевидно на Вас не са ви понесли или консултанта в аптеката не Ви е обяснил това. Крем Продижо обновява кожата, има противостареещо действие, възобновява блясъка и изглажда повърхността. Всичко това се дължи на кератолитичното действие на плодовите к-ни, благодарение на което повехналия/загрубял повърхностен слой се излющва за да се покаже отдолу една свежа кожа с изравнен цвят. И тук е мястото да спомена, че когато ползвате крем с киселини не трябва да се излагате на силна слънчева светлина, защото новата кожа е доста податлива на пигментация. Сега в сезона на силното слънце използвайте такива продукти само вечер.
Подходяща хидратираща грижа за вас е CRÈME FRAÎCHE® (Крем Фреш) формила Light за комбинирана кожа. Съчетава хидратиращ и матиращ ефект. Съдържа растителни млека, на които се дължи специфичния аромат на цялата серия.

Теси, за подпухнали очи горещо Ви препоръчвам CONTOUR DES YEUX PRODIGIEUX® (Околоочен крем Продижо). Съчетание на безупречно действие и много добра цена Peace Освен това е подходящ за носещи лещи.

bermudez, моята препоръка към вас е да използвате на първо време серум MERVEILLANCE. Нанасяйте го на чиста кожа локално в зоните, където са се появили мимическите бръчки, оставете да попие за минутка и след това нанесете отгоре крема, който си ползвате за дневна грижа.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 23:50 от Гергана Кабаиванова

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,кажете къде има тестери  на Merveillance.....?Днес в аптека Медея ми предложиха да пробвам крема на ръката си ,но нищо не разбрах... Simple Smile

# 82
  • Мнения: 15
здравейте,отдавна искам да си взема ново крем4е на NUXE,но се 4удех какво то4но.зна4и на 26 години съм,по4ти нямам бръ4ки(слава Богу Simple Smile),но кожата ми има един жълтеникав тен и е доста 4увствителна.искам крем,който да върне блясъка и свежеста на кожата ми,както и срещу първи бръ4ки.благодаря  Hug

# 83
  • Мнения: 658
Момичета,
Благодаря ви за интереса към темата. Мисля, че сме си полезни взаимно Hug
И най-вече искам да благодаря за съдействието от страна на д-р Тачева за да можем да реализираме успешно тази инициатива.
Ще оставим отворена тази тема докато има интерес към нея, а съвсем скоро ще отворим нова, много актуална за сезона. До тогава можете да ми задавате всякакви въпроси свързани с NUXE.
Ще използвам случая за да ви информирам, че си връщам старото потребителско име, защото така съм по-позната тук Embarassed. Но вече знаете истинското ми име - Гергана Кабаиванова и освен чрез форума, можете да се свържете с мен или друг представител на официалния вносител на NUXE на телефон:
02/ 975 75 10;
975 75 20;
975 75 30;
selecta@selecta.bg ;
g_kabaivanova@selecta.bg

k.a.l.i., възможно е да не са разполагали в момента с мостра на крема, към който сте проявили интерес. Тестерите (реални продукти) са за да усетите аромата и тестурата. Предлагам Ви или да попитате отново през идната седмица, когато евентуално ще са заредили нова стока или да попитате в друга аптека за същата мостра.

tedinka82, Емулсия ÉTINCELANTE (Етинселант) е за уморена, потъмняла и чувствителна кожа, която не понася киселините и има нужда от непосредствен блясък. Заличава фините бръчици и освен това съдържа мулти-рефлексни перлени частици, които придават допълнителен (естествен) блясък на лицето.

# 84
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Kabiv,не ми се отваря сайта на Nuxe..... От няколко дни се опитвам да вляза, но безуспешно...... newsm78

# 85
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Момичета,кажете къде има тестери  на Merveillance.....?Днес в аптека Медея ми предложиха да пробвам крема на ръката си ,но нищо не разбрах... Simple Smile
Точно на този крем ми дадоха мостри в Ремедиума, аз исках на Нирванеск, но нямаха и да не остана капо ми дадоха Марвеланс. Бтв мострите ми са 3 ако хич не можеш да си намериш ще ти дам за суха към много суха кожа, моята и без това е нормална  Flutter

# 86
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря,ти за отговора  bouquet,но в началото на седмицата звънях в тази на Шишман,нямаха,след това на тази на Графа бяха им останали по едно  -нормална към суха и за много суха ....Така и нямах време същия ден да отида до там за да си взема.....по телефона ми казаха ,че са ги свършили....Вчера имах работа в района на Ломско  шосе,но пак отговора беше -няма.Голяма съм късметлийка..... Laughing

# 87
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Камамбер,благодаря ти и за предложението.....,но ще се наложи да търся тестер за нормална кожа. Hug

# 88
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Камамбер,благодаря ти и за предложението.....,но ще се наложи да търся тестер за нормална кожа. Hug
Ами те са 3 тестера в картонена кутийка - серум (all skin types), крем (normal to dry) и богат крем (dry to very dry). Това последното наистина не ми трябва ако все пак решиш се обади ще ти го дам, другото вече е измазано  Blush
Моите ги взех от Ремедиума на Гео Милев като си купувах кремчетата преди 2-3 седмици.

# 89
  • Мнения: 658
Сайта е свален, момичета, защото вече не е актуален. Това беше промо-сайт. Очаквайте скоро големия, постоянен сайт www.nuxe.bg, българската адаптация на www.nuxe.com
Действително към момента имаме временен проблем с тестерите, но за да не изпадаме в такива големи липси ще изпратя известно количество към централните аптеки в София (всички Терахими, Сейба МОЛ, Медея...), Пловдив, Варна, Бургас...

Общи условия

Активация на акаунт