Завръща ли се червения цвят на косата?

  • 10 446
  • 122
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 880
Не ми допада цвета на естествените червенокоски-прекалено ми оранжавее.Харесвам по-тъмните нюанси на рубинено червено.Наистина на зелени очи седи страхотно.Като се направих така реакциите на всичките ми познати бяха "Уау" LaughingНо сега се превърнах в обикновена домакиня с кафявото и никой не ме забелязва. Laughing

# 76
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Mambina, как можа да пропуснеш Никол Кидман?! Класика на класиките!!

# 77
  • Мнения: 363
не бих се направила червена никога!
сиворуса съм и така си се харесвам!
не следя сляпо модата! съобразявам се с това, което ми отива най-много!

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Била съм 5 години червена , но сега и пари да ми дават за нищо на света не се боядисвам пак такава ,дори да е най-актуалния цвят

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Аз винаги съм била с червена коса. До преди повече от половин година, когато се боядисах в черно. Вече съм  тъмно кестенява. Понякога тъгувам за червеното. Това е моят цвят. Но пък и исках промяна. Един ден пак ще бъда червенокоса  Simple Smile
От дадените примери горе, не възприемам мулатките.
Червената коса е красива, когато изглежда естествена. Което ще рече бяла, полупрозрачна кожа, светли вежди, дори лунички, светли очи. Тази комбинация излъчва аристократизъм . Всички останали комбинации дъхат на кич и кабаре  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 897
Аз винаги съм била с червена коса. До преди повече от половин година, когато се боядисах в черно. Вече съм  тъмно кестенява.

Много ми харесваш така   bouquet Heart Eyes

# 81
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Мисля си,че с червената коса много трудно се съчетават дрехите.Например оранжеви,кафеви,червени дрехи.А и червилото също.

# 82
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз бях с червена коса доста дълго време, отиваше ми.
След това реших да си връщам моя рус цвят и дълго и тягостно се борих с червените оттенъци, защото не ми се щеше да си обезцветявам косата.
Понякога имам залитания пак да се боядисам червена, но горното, а и това
Цитат
Мисля си, че с червената коса много трудно се съчетават дрехите. Например оранжеви, кафsви, червени дрехи. А и червилото също.
бързо ме отказва Simple Smile.

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 12:50 от CTramell

# 83
  • Мнения: 2 035
Дълги години ходих ярко червена, но после се направих кестенява, сега съм на кичури   Crazy
 По принцип се харесвах много, но задължително  като излизах трябваше да съм с лек грим, защото иначе бях като болна  Grinning

Мисля си,че с червената коса много трудно се съчетават дрехите.Например оранжеви,кафяви,червени дрехи.А и червилото също.

Хъммм не мисля, че е така  Peace Еднакво сложно си е за всички коси  Thinking
Примерно с червена лично аз най изпъквах с оранжеви дрехи http://valstef.multiply.com/photos/album/14/val#4, с кестенява с бели, а сега се харесвам с кафяви  Grinning

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 14:58 от val_stef

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Мисля си,че с червената коса много трудно се съчетават дрехите.Например оранжеви,кафеви,червени дрехи.А и червилото също.

Абсолютно вярна е тази констатация. За мен бе абсурд да сложа розово и лилаво например. Сега нямам никакви ограничения относно нюансите на дрехи и make-up.

# 85
  • Мнения: 375
Аз  говоря за това червено и мисля че винаги че е модерно
http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/family/19.html

# 86
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 280
Много хубаво червено, ама то на хубава жена всичко и отива Hug И на сивата точка е  мацката е прекрасна Peace

# 87
  • Мнения: X
То това е кестеняво с червеникав оттенък,поне в моите очи де. Вижда ми се съвсем естествено като цвят и съответно- непреходно Peace

# 88
  • Мнения: 9 814
Не знам дали се завръща, но вчера се боядисах червена и днес в работата всички мнооого ме харесаха Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 095
НЕ знам дали се завръща,но днес аз се завърнах към него и съм много доволна Simple Smile
Пак съм си старото аз Simple Smile Бях блонди повече от 2-3 години и аз не помня колко точно,а до днес бях рижа за 3-4 месеца,но май червеното най-добре ми пасва и на визията и на темперамента ми Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт