Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 15 670
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Здравейте, за първи път се включвам в сайта, тъй като наистина съм впечатлена от една обикновенна рецепта, но изпълнена с въображение. Вижте и сами преценете: http://www.zdraveya.com/rubrics.php?id=193   Смятам това да приготвя за вечеря. За десерт - ще измисля някакво леко кремче.

# 61
  • Мнения: 3
Оффф вече се чудя какво да готвя.Снощи беше ориз с гъби и заешко месо.Онази вечер пък картофи,запечени със свинско месо,яйца и сирене.давайте повече идеиииии newsm64

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 362
За вечеря след работа ще спретна една попска яхнийка (а как ще чистя арпаджика само аз си знам  Thinking), десерта ще е салам-торта от снощи, утре за закуска милинките на Блонди и друго още не съм измислила.

# 63
  • Мнения: 3 036
От снощи съм мариновала едни свински ребра.
Само не знам дали да бъдат на фурна или на скара.
Ще видя какво ще ми хрумне.
Гарнитура малко останало картофено пюре и лютеница.
За десерт пресни плодове.

# 64
  • Мнения: 460
снощи копривка със салатка и шкембе чорбичка,довечера ще дояждаме,но -оооо утре -еее ще има шницелчета с чушчици и салатка-аааа!за неделя пилинце с биричка-аааа!!!
е-еее измислих го!! Hug

# 65
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
За днес славянски гщвеч и наан. Мислех да направя и крем карамел, но има време до довечера , ще му мисля Laughing

# 66
  • Мнения: 751
Днес за вечеря ще ядем яйца,на очи или омлет,а десерт имам от снощи-крем карамел. Peace

# 67
  • Мнения: 311
Вчера вечеряхме спанак с ориз на фурна с поливка
Днес ще спретна едни картофени кюфтета и ще замеся тесто утре за закуска, за милинки или кифлички може би

# 68
  • Мнения: 11 747
днес пица, вчера - пилешки бутчета и салата

# 69
  • София
  • Мнения: 3 817
Днес зелена салатка, пържени кюфтета с картофи, за десерт кексchef

# 70
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За закуска пица, кифлички със сирене и курабийки (кой каквото искаше това)
за вечеря, ето това:


И салата разбира се, но тя няма нужда от снимка. И допълнително сосче за основното. 

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 973
Вчера супа от лапад и грах яхния, днес пиле с картофи   chef.

# 72
  • Мнения: 281
Шницели,салатка домати,краставичка,сиренце,зелен лук+картофено пюре Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 605
вчера и днес-пилешки бутчета с картофи на фурна и зелена салатка(това е за мъжа, пък за мен вода с лимон Confused)

# 74
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Estell, каква точно е вечерята, изглежда супер!

Общи условия

Активация на акаунт