Стани богат - благотворително!

  • 5 690
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 356
на мен ми хареса, че играят за всяко дете персонално, така е по ясно че доброто наистина се случва   bouquet

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прекрасен жест, от сем. Барбукови. Евалла!

# 77
  • София
  • Мнения: 2 356
и аз съм доволна.
само че на детето му трябват още 200 хил лева освен тези Sad

# 78
  • Мнения: 86
Току що гледах предаването със сем.Барбукови и искрено съм възхитена от жеста им да дадат 30 000 лв. от себе си  bouquet. Не знам какви са личните им подбуди, но това е човешки жест...........не да се си правиш откровен и циничен ПР (както повечето от предишните участници) Още от първото предаване бях меко казано стъписана от подбудите на участниците там да играят - приятелските отношения с Ники Кънчев и факта, че редовно дават за благотворителност. Не мога да разбера как някой може да бъде толкова циничен............изглежда това, че редовно даряват за благотворителност, не е било достатъчно афиширано и сега е дошъл момента за малко ПР, защото ще е по инициатива на приятеля Ники....а това, че деца в нужда очакват твоята помощ, няма никакво значение. Нали ще си покажем тоалетчетата за хиляди левове и колата за над 1 милион!!! Изглежда е приоритетно да демострираме не благотворителност и човешко отношение, а движимо и недвижимо имущество!!!

# 79
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Значи не само на мен ми направиха приятно впечатление сем. Барбукови. Супер естествени хора изглеждат.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз съм приятно изненадана - гледах ги с удоволствие.

# 81
  • варна
  • Мнения: 1 830
Значи не само на мен ми направиха приятно впечатление сем. Барбукови. Супер естествени хора изглеждат.
Дано в България се намират повече хора като тях Praynig

Общи условия

Активация на акаунт