ДупетУ или бюста?

  • 6 578
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 17 410
Е, не мога да не цитирам един мой бивш( голям олигофрен), който твърдеше, че не е цицоман: "големите цици с голям гъз вървят" tooth

# 77
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Е, не мога да не цитирам един мой бивш( голям олигофрен), който твърдеше, че не е цицоман: "големите цици с голям гъз вървят" tooth

има и 'недоразумения" на природата с големи цици и малко дупе. За съжаление при мен не е така.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 17 410
Абе как може мъж д акаже за жена, че  е плоска! Супер тъпанарска и пуберска изцепка е според мен.

# 79
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Абе как може мъж д акаже за жена, че  е плоска! Супер тъпанарска и пуберска изцепка е според мен.

оооо че е супер тъпо спор няма  Tired
ама и по-гадни неща съм чувала да се казват.
- пъпка на ребро
-яйца на очи

 Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 885
На мен пък ми  е обидно да се възприемам като едно ходещо дупе или гърди   Crossing Arms и за това съм си решила да вярвам, че мъжете виждат жената като едно неразделно цяло  Grinning

# 81
  • Мнения: 78
Хмм, добър опит, но няма капка истина в това.

Единствения начин мъж да НЕ мисли сексуално за жена, е жената да е Баба Яга. При други не работи.

# 82
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нито едно от двете! Важно е излъчването!

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И двете.Не мисля,че някой би пренебрегнал хубаво дупе,или пък хубави гърди...

# 84
  • Мнения: 3 376
Наблягат на бюста според моите наблюдения.

# 85
  • София
  • Мнения: 152
Направих малка анкета сред колегите в офиса и са на единодушното мнение, че е дупетУ Simple Smile
Разни хора, разни идеали...

# 86
  • Мнения: 2 631
Дупето! Защото така или иначе много учени (и не само), са доказали, че мъжете асоциират хубав задник с чифт хубави цици! Така че е дупето!  Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 1 176
мъжете асоциират хубав задник с чифт хубави цици! Така че е дупето!  Peace

Не всяко хубаво дупе обаче е в комплект с хубави гърди. И обратното.

# 88
  • Мнения: 2 631
мъжете асоциират хубав задник с чифт хубави цици! Така че е дупето!  Peace

Не всяко хубаво дупе обаче е в комплект с хубави гърди. И обратното.

Така е, но задника прилича на бюста, затова чрез едното си представят другото... А какво притежава въпросната девойка всъщност, си е чиста прогноза!

# 89
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Единствения начин мъж да НЕ мисли сексуално за жена, е жената да е Баба Яга. При други не работи.

Като винаги .................до болка искрен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт