Тайната на дългата и здрава коса-31

  • 26 464
  • 399
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 5 173
Само дето не е Игуанка на аватара, ама карай...


Мда!  Mr. Green
На игуанка косата и е по - хубава от тази на мацката на аватара и...  Rolling Eyes


Жасмина, не знам за аптека в Пловдив, дето да прави такива тестове, но и аз съм заинтересована.
Знам само, че по Панаирите (пролетното и есенното договаряне за мода) има козметичен щанд за коса на 'не помня коя марка', които правят безплатни тестове на косата и те зарибяват с продукти. Ако до май месец не открия аптека може би ще ида на изложението...  Laughing
пролетното договаряне за козметичните салони не беше ли края на март някъде Rolling Eyes

# 347
  • в.преслав
  • Мнения: 242


Ето ме отново.Извинявам се за лощото качество на снимката,но е правена с телефон от 6год. ми син.Исках да си направя на дневна светлина,за да може да се види истинският цвят най-накрая,защото все се променя от светкавицата.Днес си търсих кокосово масло,но ще ми доставят чак във вторник.
Обиколих и да разгледам какви шампоани има по нашите магазини,но освен мосовите няма нищо интересно.Искам да попитам дали някой е ползвал шампоаните на AVO5,защото ми хареса един за дълбоко почистване на косата.А както знаете моята си е от мазните,дори вече издържа по един ден чиста,затова продължавам да си я мия през ден.

# 348
  • Мнения: 422
Момичета в различни сайтове има доста маски за сгьстяване на косата с.......с...... урина!! Shocked Днес в едно списание четох,че една актриса си мазала лицето против петна и пьпки с урина..Вие..бихте ли пробвали.. Thinking Може би сте разисквали вьпроса вече,но искам да узная  bouquet

# 349
  • Мнения: 277
Вики, и аз съм срещала много такива маски с урина.Чудя се обаче,ако има толкова полезни в-ва за косата,защо се изхвърля от организма...

# 350
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Анелиа,твоят шампоан на Натурал витал за мазна коса ли е?Защото намерих от къде мога да си го поръчам,но има дадени 4 вида.На този за мазна коса пише,че е и против косопод,цена 10.50лв.+доставката.

# 351
  • Мнения: 2 631
Lexи,
за Панаира става въпрос, но от сега не мога да ти кажа за коя палата и кой етаж става въпрос  Mr. Green Обикновено са на първия етаж в 8-ма палата...
Влизаш, разглеждаш, намираш! Това са трите стъпки!  Peace

Шушулче,
писала съм за договарянето за мода! (2 палати само с дрехи, чанти, обувки и прочее)... Напоследък го водят за Х'абитуриенти!
Даже и на Коледния базар ги имаше май  Thinking  newsm78

# 352
  • Мнения: 5 173
Аз пък си мислих за онова за косата. Ох, от него имам неприятни спомени.

# 353
  • Мнения: 422
Вики, и аз съм срещала много такива маски с урина.Чудя се обаче,ако има толкова полезни в-ва за косата,защо се изхвърля от организма...
Thinking Thinking Thinking труден вЪпрос?!?!? Rolling Eyes
Да кажа,че този пьт се измих само с шампоан и сложих от новия балсам,ресах даже и под душа!!!Така пишеше в един сайт..

# 354
А, на мен ми стана навик всяка вечер да си втривам в корените хининова вода и тъкмо вчера си се похвалих на себе си колко съм постоянна, пък вие сега ме застреляхте с това, че изтънява косъма. Shocked Уф, ще продължа да я втривам засега. И без това съм в период на експерименти.
В този ред на мисли да споделя, че преди минути ми хрумна утре да си облея косата с билкова отвара, без да я къпя преди това /не чак на мръсна коса/. Mr. Green
Иначе косата ми рязко си влоши състоянието. Бях доволна от първите две измивания с новия шампоан и от маската със стимуланта и тривитаминола и изненадващо след третото измиване беше хвърчаща, сплескана, бързо се омазни и се наложи да я измия на другия ден пак /за да бъде в почти същото състояние../ ooooh! Единственото ми обяснение е, че тъй като ми беше свършил балсамът, сложих по краищата някаква маска на Денис, която купих преди време, но не ползвам.. Ама все пак само по краищата. Thinking Не знам, дано не се...потретва случката. Simple Smile

tornadoto katrin, косата ти изглежда много жива Peace Моята е подстригана по г/д същия начин, между другото.
Ии да похваля и аз прекрасната руса коса отпреди няколко страници (извинение към притежателката й, че забравих ника й и че ме мързи да го потърся Embarassed).

# 355
  • Мнения: 5 173
Бързото омазняване може да се получи ако не си отмила добре съставките на маската. Затова, когато си правих маската, накрая си обливах косата с оцетен разтвор, за да премахне неизмитото омазняване.

# 356
Хмм.. възможно е да е от това. Ще обливам и аз с оцетен разтвор вече, мерси, задето ме подсети  bouquet

# 357
  • Мнения: 199
за урината и аз съм чувала че много помага и че била ефикасна.а за шампоаните натур витал доколкото разбрах от магазинерката всички са за косопад.аз днес си взех за нормална коса въпреки че съм с мазна защото имам чувството че тия за мазна коса не са хубави.

# 358
  • Мнения: 965
И аз днес видях балсамът на Импресия в аптеката - имаше само Антистатик, за 1.80лв., но нали харесах вчера от линка Хидро Енерджи-то... и не си го взех. Кафе, ти ползваш Антистатика - понеже са ни сходни косите, а ти си доволна, може пък утре все пак да си взема този  Mr. Green

Вики, като мине малко време ще кажеш как ти се отразяват корените от репей   Flutter Колкото до урината, обсъждана е, не бъркаш, от всякакви гледни точки. Даже Зизи беше разправила тук една история, която предизвика буквално погнуса, но и има защо... Честно казано, аз не бих го направила?!

Торнадото Катрин, шампоанът ми е в тъмносиня опаковка, долу има един оранжев етикет, на който пише "Greasy". За уточнение ще ти кажа, че шампоанът на Natural Vital за косопад е тъмносин, вече за каква коса - зависи от етикетчето долу (оранжев - за мазна коса и т.н.)  Peace Иначе, аз си го взех за 9.50 лв  Peace

Жасмина, магазинерката да има да взема - шампоаните на Natural Vital имат много разновидности - всички тъмносини опаковки са за косопад, но от тях има за различни типове коса. Отделно има за руса (златистия), кестенява (кафявия), червена (червения) коса. Преди съм ползвала този за руси коси и бях доволна (ползвах го тогава в комбинация с балсама), а на мама и подарих съвсем скоро червения вариант. И понеже е изцяло натурален, не може да боядиса, но освежава перфектно цвета, независимо дали става въпрос за естествен или боядисан цвят.  Peace

# 359
  • Мнения: 2 631
И аз днес видях балсамът на Импресия в аптеката - имаше само Антистатик, за 1.80лв., но нали харесах вчера от линка Хидро Енерджи-то... и не си го взех. Кафе, ти ползваш Антистатика - понеже са ни сходни косите, а ти си доволна, може пък утре все пак да си взема този  Mr. Green

 Hug Виж съставките на двата балсама... Според мен разлика почти няма да имат и двата ще вършат една и съща работа. Аз съм доволна!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт