Как да залича родилните петна?

  • 1 387
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
имам на носа и под очите
7м. още на ни на мен

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Минават си сами след време.

 Peace

# 17
  • Мнения: X
И аз знам,че минава с времето,но пьк задьлжително ползвай сльнцезащитни кремчета  по-виско фактор.

И аз това щях да ти пиша.

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моя приятелка внимателно тушираше петната с памуче, напоено с кислородна вода. Отгоре - слънцезащитен крем. Не си личаха след процедурата.

# 19
  • Мнения: 266
Не искам да разочаровам никой, но майка ми си има още доста петна, появили се докато е бременеела с мен  Rolling Eyes Навремето е ходила на козметици, ползвала е всевъзможни мазила, и кремове с висок фактор... Просто всяка кожа е различна, при едни след раждането всичко си идва на място, но при други не е точно така  Tired
При мен петна не се появиха, но пък луничките ми бяха полудели  Simple Smile сега всичко е ок, като изключим едно петно (светло кафяво, релефно и безформено) в непосредствена близост до ареола и много нови бенки къде ли не!
Съвета ми е да се се мажеш както са ти писали на първо място с крем с висок фактор, ако искаш и домашни маски пробвай, ако пък нищо не даде резултат просто ще ти се наложи да ги прикриваш с грим  Peace

# 20
  • Мнения: 922
Моите петна си ги махнах с едно кремче на Галеник, което е специално за пикменти.

# 21
  • Мнения: 610
Аз също имам в средата на горната устна малка чертичка като очертана с молив.Майка ми взе крема от едно време Ахромин,но нямаше ефект силно се надявас с времето да се махне.

Общи условия

Активация на акаунт