за зачервено гърло-антибиотик?????

  • 30 086
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 622
имуностимулатор,някакви хапчета за грип  и вит.С. - я нещо за гърло???? каквото и дае ?
пропуснах-за гърло ефизол,но полза никаква Naughtyпреди личната да ми изпише АБ се взех трахезан,но и той не ми помогна...

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
И на моето дете е изписван АБ за силно зачервено гърло с много висока Т. Края на миналата година беше, когато за първи път на своя глава не дадох изписания АБ.
По принцип чакам 2-3 дни от началото на Т преди изобщо да заведа детето на лекар. Често след 2 дни висока Т, нещата преминават.
Януари обаче от леко червено гърло за 2 дни направи гнойна ангина и си изпи АБ  Cry

# 47
  • Мнения: 521
и ние бяхме така преди няколко дни потърсих още едно мнение което също беше за лечение с АБ след това се обърнах към хомеопат и ни изписаха няколко хомеопатични лекарства и мога да кажа че малкия се подобрява тя ми обясни че за зачервено гърло няма смисъл от АБ особено ако е вирус който не се влияе от АБ.
задължително потърси друго мнение защото на нас за лечение на стафилококи ни изписаха АБ което пък причини дисбактериоза на стомахчето на малчо  ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 44 119
Е то при стафилококи, стрептококи и други коки, коли и т.н., които си е бактерии май по принцип си се налага...въпреки, че за моя радост не съм се сблъсквала.... а всички АБ се отразяват на стомахчетата малко или много....

Общи условия

Активация на акаунт