Торта-кола за детски Р.Д.-Варна

  • 10 882
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Онзи ден бяхме на РД с торта - МакКуйн Светкавицата. Поръчали са я от Краев Ескпрес - ул. Бенковски 82 - високите блокове, под пазара.

Изпревари ме, точно щях да напиша същото! Да не сме били на един и същ рожден ден?! Mr. Green
Да добавя, че тортата беше много вкусна!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Последните 3 години поръчваме все в Амбелино. Последната на малкия беше Шрек, от каталога им със снимки.  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много съм доволна от Краев,тортите им са разкошни.Аз също присъствах на рожден ден с торта МакКуин.Абе всички да не ходим на едни и същи рождени дни Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аааа, то се видя кой е ял тортата...  Mr. Green Да, много вкусна беше!

# 19
  • Мнения: 5 178
Виждала съм в Никол и Краев.. Специално аз не съм очарована на живо от вида на тортите на Краев

# 20
  • Мнения: 1 243
 JoyВие всички май на един и същи рожден ден сте били JoyДа се бяхте запознали с никовете си от бг мама.
Всъщност Аз почръчах точно такава торта от Краев
-благодаря на всички за отзивчивостта
Ако не  ви затруднява пуснете 1-2 снимки на тортата да я видя в истинския и размер ,че не можахме да се разберем с момичето в сладкарницата дали ще успея да отрежа 30 парчета newsm78

# 21
  • Мнения: 469
Ето я тортата.
Със сигурност излизат 30 парчета,че и повече.Зависи как се реже Wink

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 22:41 от danito78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 677
Данито 78, а каква е паролата?

# 23
  • Мнения: 469
Сега отваря ли се?

# 24
  • Мнения: 1 243
Denito 78 благодаря за снимката!Готина е тортата.Е с такава ще сме,а като гледам и линийките ни може и да запознаем синовете си-ще си паснат Joy

# 25
  • Мнения: 469
Denito 78  като гледам и линийките ни може и да запознаем синовете си-ще си паснат Joy
newsm10

# 26
В сладкарница неделя направиха невероятна торта светкавицата маккуин. Всички от въпросната сладкарница бяха невероятно любезни и отзивчиви. нямаха я тази торта в каталога си , но хората се отзоваха на желанието ми и я изработиха перфектно. Детето ми е повече от щастливо благодарение на целия екип на сладкарницата за което им благодаря. Тортата е не само красива , но и много вкусна.

# 27
  • Мнения: 1 243
iskah da pusna malko snimki ot rovdeniq ni den ,no ne mi se otwarq sajta!Sorry.?utre pak shte probvam!

# 28
  • Мнения: 173
Скоро моето момченце ще има рожден ден.И аз съм в чуденка с каква торта да го изненадам

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 503
Другия месец и ние имаме рожден ден и малкия иска торта на Маккуин Светкавицата.Някой знае ли дали в София има сладкарница Краев експрес и ако има ,къде се намира,аз лично за първи път ги чувам тези сладкарници Rolling Eyes.Tортата ,която е пуснала danito78 ми хареса ,а и цената ми хареса Flutter.Или пък ако ,някоя мама сподели от ,къде е купувала скоро такава торта на приемлива цена ,ще съм благодарна,че преди два месеца за тортата (Ферари -Формула 1) на племенника дадоха 100лв. Confused

Сега видях ,че темата е за Варна,едва ли някой от София ще се включи Tired

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 10:48 от kyky_

Общи условия

Активация на акаунт