Противозачатъчни?

  • 39 577
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
Как не се бях сетила за сайта  ooooh!

Благодаря за отговора Simple Smile И аз съм доволна от Ясмин, преди имах обилен кръвотек, 6-7 дни, а сега смъкнах до 4-5 Simple Smile И да, вярно е, че всяка намеса в природата е противопоказна, но поне няма да се притеснявам, че ако удължа с месец или два няма да си направя белята Simple Smile
Мерси отново и успех с бебчето bouquet

# 136
  • Мнения: 13
Моля ви можете ли да споделите какво се случва след сппирането на противозачатъчни?Променя ли се цикъла,защото аз за пръв месец не ги пия и много се притеснявам,просто защото не знам какво да очаквам.

# 137
  • Мнения: 85
Моля ви можете ли да споделите какво се случва след сппирането на противозачатъчни?Променя ли се цикъла,защото аз за пръв месец не ги пия и много се притеснявам,просто защото не знам какво да очаквам.

Ами на мен по принцип след спирането първия месец си ми дойде точно, после следващите месеци различно, някой път по-рано някога по-късно...а ти за какво точно се притесняваш?

# 138
  • Мнения: 13
Ами притеснявам се защото не знам кога да очаквам да ми дойде и започвам да изпадам в едни паранои. Просто исках ако някой е чувствал нещо по-особено след спирането на противозачатъчни или е имал някакви промени да ги сподели.

# 139
  • Мнения: 85
Ами м.ц. идва горе -долу на същата дата от последната ти менструация възможни са малки закъснения или малко по-рано, но първия път може би ще е  точно на датата..поне при мен така е било.

# 140
  • Мнения: 13
Благодаря много за информацията.А случвало ли ти се е преди тази първа менструация да имаш болки в кръста или стомаха,защото на мен напоследък все ми се случва,а има още седмица и половина до предполагаемата дата,на която трябва да ми дойде.Дали не се дължи на промяна в хормоните или нещо такова?

# 141
  • Мнения: 85
Благодаря много за информацията.А случвало ли ти се е преди тази първа менструация да имаш болки в кръста или стомаха,защото на мен напоследък все ми се случва,а има още седмица и половина до предполагаемата дата,на която трябва да ми дойде.Дали не се дължи на промяна в хормоните или нещо такова?

Виж това немога да си спомня, но сега когато не ги пия понякога имам такива болки 1-2 седмици преди да ми дойде за около2-3 че и 4 дни и пак спира, честно казано незнам на какво се дължи  Thinking

# 142
  • Мнения: 13
Някой друг може ли да сподели опита си за това какво се случва след спиране на противозачатъчните?

# 143
Аз пиех ясмин ,миналата година 6 месеца и ми понесе мн добре моята лекарка ми го преписа ,защото имах малка киста на единия яйчник .Юни месец отидох пак на преглед и нищо нямах и пак ми каза да пия Ясмин 9 месеца.Аз ги почнах август месец,но този път нещо не ми е добре от тях,повдига ми се ,имам болки в стомаха,излезнаха  ми мн пъпки който не се махат.Пия ги вече 2-ри месец и незнам какво да правя ,а и защо ми преписа без да имам нещо.Направими и кравни изследвания и ми бяха наред.Така че е е гаранция че едно хапче такова всеки път ще ти подейства по един и същи начин.Ще ги пия още 1 месец и ще си сменя гинеколога.

# 144
  • Мнения: 2
аз също пия регулон и то от доста време - педи да родя също ги пиех и не съм имала проблеми - когато синът ми стана на 6 месеца отново започнах - сега ще стане на 3 - но поносимостта явно е различна - започнах да ги пия защото имах кистозни яйчници и нередовен цикъл - пожелавам ти успех и дано намериш разрешение за проблема си

# 145
  • Мнения: 2
 smile3529 здравейте - знае ли някой колко дълго мога да приемам регулон - пия го вече с години и незнам дали да продължавам - тоест дали няма странични реакции - засега се чувствам добре но все пак.

# 146
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Защо никой не споменава нищо за Логест аз съм доволна от него

# 147
знаете ли нещо за Ескапел.Как действа има ли странични последици?

# 148
  • Мнения: 33
искам да питам защото ми е мн спешно почнах да пия логест но не както трябваше когато ми е на 1 я ден а след като ми свърши демек на 8 мия и след тва 3 дена след като го пих на 3 тия се спука презерватива обаче приятеля ми ме се беше изхвърлил а само имаше от оня бяла течност дето пак съдържа сперма жъзможно ли е да забременея? моля ви помогнете!!!!

# 149
  • София
  • Мнения: 492
искам да питам защото ми е мн спешно почнах да пия логест но не както трябваше когато ми е на 1 я ден а след като ми свърши демек на 8 мия и след тва 3 дена след като го пих на 3 тия се спука презерватива обаче приятеля ми ме се беше изхвърлил а само имаше от оня бяла течност дето пак съдържа сперма жъзможно ли е да забременея? моля ви помогнете!!!!
Има риск!

Общи условия

Активация на акаунт