Отговори
# 45
  • Мнения: 288
Мами какви витамини вземате,аз все още никакви но май трябва да почна?Фолиевата киселина спряхте ли я newsm78

# 46
  • Мнения: 7
Аз пиех фолиева, като я свърших почнах Пренатал, който пак я съдържа с много други неща. Peace

# 47
Момичета пожелавам ви много усмивки и слънце през почивните дни до понеделник

# 48
  • Мнения: 170
Честита първа пролет, момичета newsm51
Досега четох ли четох. Асе, предложенията за сутиени, които си пуснала са много добри, но имат само размер 75 и 80 В, а аз качих чашката вече на С. Никога не съм била с голям бюст, а сега от старите си сутиени В направо преливам...
По въпроса за мазането, аз си слагам обикновен лосион за тяло на Dove и специално масло за бременни Schvangerschaft ol на Weleda, но не знам дали в БГ го има
Муци, аз малко късно ти пиша, но ако не си гледала A lot like love непременно го гледай, много сладурски филм
Нинка, аз пия витамините на Elevit, но в тях има доста фолиева киселина, а също и DHA (Omega 3)– мисля, че е нещо като рибеното масло
и още нещо, напоследък ми се появяват малки пъпчици по гърба и корема и изпадам вече в паника, някоя от вас има ли такъв проблем? Дали не е някаква алергия? smile3505

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 19:47 от tonita.bg

# 49
  • Мнения: 16
Мами какви витамини вземате,аз все още никакви но май трябва да почна?Фолиевата киселина спряхте ли я newsm78


На мен доки ми изписа центрум матерна, но тук ги изписват на всички..аз се порових из нета и прочетох доста негативни мнения за тях от типа на това,че изкуствено помпат плода и втвърдяват и калцират костната система на бебока, което после е проблем за нормално протичане на раждането.Освен това от тях се качвали много килограми..една мама пише,че е качила 5кг. за по-малко от две седмици  #Shocked
 Аз за това си взех о`мами, сестра ми ги пи миналата година и е доволна

# 50
  • София
  • Мнения: 1 172
Привет момичета!
Беба28 за ходенето на планина си е ок, аз първата бременност в 7-8 ми месец ходих до хижа Мальовица. Колкото повече се разхождаш на чист въздух, из красиви полянки, гори, гледаш хубава природа, толкова по-добре.
adicted аз съм се записала за ФМ при Марков на 29.04., ама незнам дали да не поотложа с една седмица, та да се падна в 20 седмица. Ти кога ще си 20 седмица, ако си се ориентирала за преглед към тези доктори време е да се запишеш, че обикновено е заето за след месец. Като чета имат едва ли не най-добрата апаратура и отзивите за тях са много добри.  
Какво планирате за събота и неделя - аз мисля да отида на пазар, че вече няма какво да нося и като блузи...

# 51
  • Мнения: 934
Още пия фолиева киселина, вече по една таблетка. Имам още за една седмица и мисля да мина на центрум матерна. През миналата бременност изпих около 2 опаковки Матерна и се въздържах от повече. Бебето се роди 3950кг., като бях качила само 10кг. Не мога да съм сигурна, че има връзка с Матерната, но и не отхвърлям идеята! Пък и сега идва лято, спокойно може да наблегнем на плодовете и зеленчуците. Peace

# 52
  • Мнения: 400
Как сте,мацки? Stop
сладка загадка,успех на фет.морфология.Хайде влизай да ни кажеш как е минала? Peace
Веч и аз съм от мобилните newsm01по няколко пъти на ден ми се налага да миткам из улиците,ама съм свикнала:)

# 53
  • София
  • Мнения: 413
Аз когато попитах моята лекарка, тя каза че ми е рано за витамините, след 16-та седмица мога да ги почна.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, нещо много полезно открих:
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
Дано ви е от полза макар, че за мен е уред за мъчение. Точно днес тежах максимума, който е трябва ло да тежа при раждането според този сайт Embarassed Cry

# 55
  • Мнения: 934
Момичета, нещо много полезно открих:
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
Дано ви е от полза макар, че за мен е уред за мъчение. Точно днес тежах максимума, който е трябва ло да тежа при раждането според този сайт Embarassed Cry
Как така максимума? newsm78 Максимума за г.с. ли?
Аз съм в норма. Малко към долна граница. Но аз не съм почвнала да качвам, де. Свалих 2кг, от които  вече възстанових 1кг.

# 56
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, нещо много полезно открих:
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
Дано ви е от полза макар, че за мен е уред за мъчение. Точно днес тежах максимума, който е трябва ло да тежа при раждането според този сайт Embarassed Cry
Как така максимума? newsm78 Максимума за г.с. ли?
Аз съм в норма. Малко към долна граница. Но аз не съм почвнала да качвам, де. Свалих 2кг, от които  вече възстанових 1кг.
Максимума за цялата бременност - от 53,5 - 69,4 е трябвало да тежа в 40 Г.С. и то максимум.  Shocked Тежък случай съм, вече ви казах. Cry

# 57
  • Мнения: 400
Иринка,от къде я намери тази подтискаща таблица newsm78 Аз съм 2кг от горе EmbarassedМай трябва да мина малко на плодово-зеленчукова диета Mr. Green

# 58
  • Мнения: 934
Как така максимума? newsm78 Максимума за г.с. ли?
Максимума за цялата бременност - от 53,5 - 69,4 е трябвало да тежа в 40 Г.С. и то максимум.  Shocked Тежък случай съм, вече ви казах. Cry

Сега схванах. Споко, нали не е необичайно явление за теб, имайки предвид предишните ти бременности? Пък и сваляш бързо. Лошото е, че ще ти потежи повечко.
А как се справяш с дрехите? newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 7 673
А как се справяш с дрехите? newsm78
Това е голям кошмар  ooooh! Засега карам с дрехите на най-добрата ми приятелка от дебелия й период Simple Smile Най-много до 10 дена вече ще купувам панталони за бременни. ooooh! и така. Абе живи, здрави Praynig

УандеHugнищо ти няма, супер си си Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт