Стискайте палци

  • 1 922
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
Частично под мускула ще са.

# 31
  • Мнения: 1 312
Супер стават.Успех  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Браво Кaril, възхищавам се на смелостта ти!  bouquet
Аз много искам да си сложа /щото си нямам по рождение/, но хем ме е страх, хем заради моя мъж  - той е нещо сбъркан и харесва малки цици  Thinking

Но принципно много харесвам бюста на Маги Желязкова. Точно толкова голям искааааам! #Cussing out

Искренно ти желая една лека, успешна и безпроблемна операция!
И веднага да се похвалиш!!!

# 33
  • Испания
  • Мнения: 60
 Peace късмет   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 593
Успешна операция!  bouquet


Ще чакам снимки може и облечена Blush Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 228
Имаш едни стиснати палци и от мен.  Praynig Много ми харесва формата, която си избрала. Дано всичко да мине безпроблемно. Всъщност при толкова стиснати палци във форума, проблем няма да има никакъв!  Hug

# 36
  • Мнения: 2 220
Много са хубави. Успех!  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде Карил и аз ще стискам палци ама с цици или без пак си готина! Много са малко жените, които изглеждат като теб след три деца Peace А това за цици нацепени от стрии наистина е неприятно ама какво да се прави - има и такива случай. Наистина е много неприятна гледка, която аз като жена не мога да възприема, а какво ли остава за някой мъж Sick #Crazy

# 38
  • Мнения: 483
Карил, ти пък що се оплакваш, че нямаш цици.Има къде къде по-зле от теб жени, добре, че са направили хората сутиени с подплънки.  Peace Ама виж стриите са гадно нещо  Rolling Eyes

Но щом си решила, успех ти желая  Peace С цици съвсем ще си Номер 1  Hug

Благодаря на господ, че ми е дал и не се налага да се подлагам на тази процедура, но ако се налагаше, щях да го направя.Пуста суетааа  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 553
Karil, мноо яко стискам палци и аз!
Ти и сега изглеждаш прекрасно  Hug
Хубаво е че мъжът ти се е навил, че повечето мъже като стане дума тяхната жена да си прави цици не дават да се издума, ама като минат покраи някоя с  bombs  плакнат очета  #Shocked

# 40
  • Мнения: 71
Успех и от мен!
Страхотни са.Браво че си се решила Grinning Grinning

# 41
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Стискаме Peace
и после да покажеш снимкиииии Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 281
Хубави цици Flutter

Общи условия

Активация на акаунт