Подходящи професии за зодия РАК?

  • 12 270
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 899
Бях чела някъде,че раците били най-добрите учители Rolling Eyes.

Напълно съм съгласна, всичките ми най-прекрасни учители са били винаги зодия Рак. Включително и баба ми, която е била невероятен преподавател Simple Smile Все още я срещат нейни ученици от преди 20-30 години, които й благодарят.

# 31
  • Мнения: 2 211
Бях чела някъде,че раците били най-добрите учители Rolling Eyes.

Напълно съм съгласна, всичките ми най-прекрасни учители са били винаги зодия Рак. Включително и баба ми, която е била невероятен преподавател Simple Smile Все още я срещат нейни ученици от преди 20-30 години, които й благодарят.

Нищо чудно. Забелязала съм, че раците много обичат децата и са изключително грижовни.

# 32
  • Мнения: 6 993
А така, сега кажете на който там трябва да вдигне заплатите и веднага ставам една учителка.  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 224
Аз също съм рак  Peace Никакви изкуства не ми се отдават. Интересни са ми икономическите професии както и журналистиката.. За това пък работя във спедиторска фирма   Mr. Green

# 34

Аз и дъщеря ми сме раци. Ракът е домошар. Къщата е неговата крепост. Чувствителен прекалено.
На раците им се отдават много езици, изкуство, икономика. Те обичат да са лидери, няма значение къде работят.
Работохолици и много изпълнителни. Аз съм икономист, дъщеря ми също. Да не забравим, че от тях стават много добри лекари.
  bouquet Peace

# 35
  • Мнения: 2 211
...Да не забравим, че от тях стават много добри лекари.
 

Това е добра идея! А после да специализира педиатрия Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
Ооооо за езиците при мен не действа, 4 езика съм учила нито един не ми се отдаде!

# 37
  • Мнения: 146
И аз съм рак. Винаги съм харесвала професии като: писател, художник, дърводелец, психолог, философ, археолог, антрополог, преводач, коминочистач, астроном, ветеринар, звероукротител, парашутист, плувец, моряк, певец, разследващ журналист, пощальон, социален работник, сладкар, антиквар, стъклар, логопед, грънчар, архитект, и други подобни.  #Crazy
За съжаление не се реализирах в нито една от тези професии.   Sad но надеждата никога не умира! може би догодина Simple Smile

# 38
  • Мнения: 6 993
Ооооо за езиците при мен не действа, 4 езика съм учила нито един не ми се отдаде!

Аз 5 и всичките ми се отдават, ама какво от това...като не искам да съм преводач  Joy

# 39
  • Мнения: X
преводач, артист, готвач, управител на хотел, преводач- това според хората,които познавам от тази зодия Peace

# 40
  • Мнения: 227
принцеса  Joy
майка  Joy
гальовница  Joy

# 41
  • Мнения: 1
И аз съм рак. Най-после си намерих попрището!
Винаги съм обичала езиците, рисуване, литература, животни и сметки да правя дори. Според баба ми трябва да стана надзирател в затвор.  Mr. Green Работя предпечат и дизайн в печатница и един вид без мен е немислимо да се отпечата поръчката. Аз трябва да съм до печатаря и да следя. Така хем си рисувам, хем си пиша, хем маааалко поне командвам хората. Междувременно уча икономика. Аз сама не вярвам, че се чувствам толкова пълноценна. Дълго време се чудих къде да се насадя, защото винаги ми се е искаше "нещо различно".
Успех! Много сме трудни на решения!

# 42
  • Мнения: 2 908
Аз съм Рак,Осмокрак Mr. GreenРаботя в сферата на химията(най-голямото ми желание беше фармацията),но винаги от малка ме е привличала сферата на музиката,пеех много добре,исках да уча пеене,но така и не можах да продължа с това...Влече ме ужасно психологията и чуждите езици,много ги обичам и двете.Не обичам да готвя и да съм домакиня,както уж е казано за зодията Rolling Eyes...И наистина точно като зодията си,съм много затворен човек,пред перспективата да съм в компания,предпочитам да съм сама,чувствителна съм много и както казва мъж ми-от мухата правя слон.За учител не ставам грам Stopне съм такъв любител на децата,както е явно присъщо,не мога добре да контактувам с тях-уча се в момента с моето.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 15:22 от афродита

# 43
  • Мнения: 4 585
Хирурзи, шивачи, кроячи, моделиери, водолази, подводничари.
Афродита, да ти е жива и здрава малката Габриела, но не може да имаш
две дебели лентички в подписа, в нарушение на правилата на форума е.
Общата им височине е над 200 пиксела. Понякога не можем да влезем във
форума, например вчера. Има връзка между двете.

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 15:30 от Вълкът

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Оооо, и аз съм мноооого скована с деца. Само с моето като по чудо мога да се оправям и да контактувам по нормален начин.
Езиците и на мен много ми вървят.

Аз май не съм имала учител Рак, но педиатърът на дъщеря ми е такъв. И е много добър! Влиза им на децата под кожата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт