Топче на ръчичката след имунизация

  • 2 877
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
При нас мантуто даже и набираше гной.Доки каза че се случвало макар и рядко ,изписани правен мехлем.Иначе ваксините ги бием в крачето за да няма такива аварии.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
А ДТК,което сте сложили от ЗК ли е?
Да, това което се слага за втори прием.

# 17
  • Мнения: 1 174
Taзи ваксина е с жива коклюшна съставка, затова се понася по-трудно,препоръчвам ви да взимате Инфанрикс,струва  към 30 лв.-безклетъчна е и по-рядко би се получило такова подуване и Т. Peace

# 18
  • Мнения: 4 458
Днес направиха реимунизация на дъщеря ми и тя сега има доста подуто и я боли. Съвсем бях забравила за тези топчета и нямам риванол  Blush Може ли да се слага студен компрес? Какво друго мога да и сложа за през нощта?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се струва разумно на 3-месе4но бебе да се слага компрес с ракия! newsm78Ина4е топ4ето е нормално да се полу4и и минава.
точно така Peace

# 20
  • Мнения: 1 685
и ние имаме такова топче на ръчичката  ooooh!на всичко отгоре и лимфния възел е подут.

# 21
  • Мнения: 2 447
Taзи ваксина е с жива коклюшна съставка, затова се понася по-трудно,препоръчвам ви да взимате Инфанрикс,струва  към 30 лв.-безклетъчна е и по-рядко би се получило такова подуване и Т. Peace
  Ние сме с Инфанрикс,но въпреки това ни се появи токова топче

Днес направиха реимунизация на дъщеря ми и тя сега има доста подуто и я боли. Съвсем бях забравила за тези топчета и нямам риванол  Blush Може ли да се слага студен компрес? Какво друго мога да и сложа за през нощта?
  Може на нас доки ни каза да слагаме студени компреси

# 22
  • Мнения: 4 753
Taзи ваксина е с жива коклюшна съставка, затова се понася по-трудно,препоръчвам ви да взимате Инфанрикс,струва  към 30 лв.-безклетъчна е и по-рядко би се получило такова подуване и Т. Peace
  Ние сме с Инфанрикс,но въпреки това ни се появи токова топче

Въпреки това живата коклюшна съставка не е за предпочитане... По принцип и убитата не е, но това е друг въпрос...  Peace

# 23
  • Мнения: 1 674
Само не го масажирай ...
И аз за това щях да те посъветвам.

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Не се безпокой излишно. На мен на 02.04. ми биха ваксина за тетанус и скоро спадна топчето. Дъщера ми е прихванала явно от мен и при поредицата от ваксини всеки месец натрупваше по 2 по 3 топчета. Тове е способност на организма да образува антитела и няма нищо страшно явно се бори!

Общи условия

Активация на акаунт