Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

  • 9 300
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 186
Оставям го да си се сърди,а междувременно и аз стоя нацупена Peace....

# 76
  • Мнения: 1
ами нацупвам се и аз, само,че два пъти по-сърдито...пък и той не може да ми се сърди,защото аз винаги съм права(за себе си) Laughing

# 77
  • Мнения: 607
   Когато мъжът ми ми е сърдит,  си вдигам чукалата и се махам от къщи за няколко дни. Имам си една малка наследствена къщичка, където  си постоявам и си релаксирам,защото когато той ми е сърдит, и аз се чувствам зле. Понякога и децата идват с мен. Обикновено на втория-третия ден му минава ядът и сам идва да ме прибере.

# 78
  • Мнения: 1 149
Зависи за какво ми е сърдит, ако наистина имам вина за нещо - ще поизчакам малко да се успокои и ще почна да се мажа на филийка, ако не се смятам за виновна - просто ще го оставя да се насърди и като му мине - сам ще дойде да ме търси.... Simple Smile а ако наистина хич, ама хич не съм му виновна, а ми прави фасони - ще се нацупя и аз, ама ха....
Подкрепям.Те мъжете и те си имали периоди.Ние в цикъл и те в цикъл Mr. Green

# 79
  • Мнения: 7 947
Ако аз съм виновна за "сръднята" на мъжа ми - след известно време - няма начин - започвам да се мазня и мъркам, обаче ако той не е бил прав и аз нямам вина - оооо, тогава млъквам, правя се, че него го няма и той милия не издържа дълго и му минава...и дори става от добър по-добър! Wink

# 80
  • Мнения: 224
Нищо изчаквам да му мине .

# 81
# 82
  • Мнения: 1 941
Ами ние никога не сме били скрани повече от час примерно. Обикновено скандалите ни стигат пик около 15-тата минута, тогава нещата са доста неконтролируеми. И след като си кажем и най - гадните неща, вече и двамата почваме да съжаляваме и да се чудим как да се сдобрим. Та, в тоя дух не си спомням някога да ми се е сърдил сериозно, като изключим началото на връзката, когато ме хвана в малък флирт с един колега. И до ден днешен естествено не го е забравил  Laughing

# 83
  • Мнения: 1 447
Зависи за какво ми е сърдит, ако наистина имам вина за нещо - ще поизчакам малко да се успокои и ще почна да се мажа на филийка, ако не се смятам за виновна - просто ще го оставя да се насърди и като му мине - сам ще дойде да ме търси.... Simple Smile а ако наистина хич, ама хич не съм му виновна, а ми прави фасони - ще се нацупя и аз, ама ха....
и аз съм като теб

Общи условия

Активация на акаунт