ВРАЦА - 12

  • 13 374
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 425
Много бонбони ще изядем днес  Crazy
Честит имен ден Bubeto79
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи!
Бъди много усмихната, силна и обичана!


Пожелавам ти бъдеще, по-светло от слънцето, щастливи мигове, повече от звездите и любов по-истинска от реалността!!!

# 91
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен!  Grinning
Честит Имен Ден, Бубе! newsm67 Желая ти всичко най-прекрасно да ти се случи и след време да гушкаш още една сладка Малинка  Party Весело и незабравимо изкарване на празника! Hug
Честит Рожден Ден, Arven (на патерици)!   party023  Много здраве, щастие, любов, пари, късмет и семейно щастие!  Hug

# 92
  • Мнения: 117
Някой знае ли къде във Враца продават вертикални щори? Thinking Мерси предварително  bouquet

# 93
  • Мнения: 159
Ами не знам, но си мисля че там където предлагат хоризонтални, може и да има вертикални. Ние сме с хоризонтални- взехме ги от Благоев ( има един магазин за осветителни тела до него има тунелче и до него е офиса на фирмата), доволна съм, защото ги направиха бързо и цените са им добри. Може и да има при Бърцефф- неговият офис пак е около Благоев, но не мога да ти опиша точно.

# 94
  • Мнения: 2 425
За щори http://www.rollplast.com/category.php?cCat=1 мисля че магазинчето им е с/у у-ще Ботев.

# 95
  • Мнения: 117
Много ви благодаря и на двете. На Бърцев знам офиса къде е, но в сайта му не пише нищо за изработка на вертикални щори и сигурно няма. А коя е тази фирма с офиса до магазина за осветителни тела на Благоев?  И през офиса на Ролпласт ще мина тая седмица да видя каква ще я свърша Grinning Мерси, мацки за инфото  bouquet

# 96
  • Мнения: 121
Някой знае ли къде във Враца продават вертикални щори? Thinking Мерси предварително  bouquet
Здравей те и от мен!
Мишенце, щори има и на бул. Хр.Ботев над магазина на "MegaSoft". Той се намира на светофарите на Руски Simple Smile

# 97
  • Мнения: 121
Мишенце за твое улеснение това е сайта им : www.solis-bg.com
Имат  вертикални щори.

# 98
  • Мнения: 117
Мерси, cvetka!  bouquet И добре дошла при нас Grinning

# 99
  • Мнения: 41
Честит имен ден Bubeto79 нека името ти да ти носи много здраве. щастие, късмет. Да си винаги, ти най отпред Joy
ох одари ме на рима,  Laughing

# 100
  • Мнения: 0
smile3525Честит имен ден  bouquetжелая ти много здраве .щастие  и късмет Simple Smile

# 101
  • Мнения: 0
Името ти свято днес
да бъде то полято
с руйно вино, песни, танци,
веселба и така до сутринта.

# 102
  • Мнения: 121
 newsm51 Честит имен Ден Bubeto79,много хубави мигове,крепко здраве и вълнуващи сърдечни трепети! Весело посрещане на празника  bouquet

# 103
  • Мнения: 159
Благодаря на всички за пожеланията  love001
cvetka79  welcome

# 104
  • Мнения: 728
Честит имен ден Бубе   Party Time  ura  Party Time
 .. да ти е живо и здраво името и притежатеката му, много усмивки и красиви мигове.. и всчко най най.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт