ВРАЦА - 12

  • 13 377
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 913
mar6ita,да не си объркала кокошарника?Добре ще е,ако имаш нещо конкретно да пишеш  Mr. GreenА иначе предполагам,че всички са добре.

# 256
  • Мнения: 728
Какаво е това чудо на природата? mar6ita ?? И що за лошо възпитание извади?

# 257
  • Мнения: 2 425
А защо се криеш като гост? Добре сме.

# 258
  • Мнения: 159
mar6ita,да не си объркала кокошарника?Добре ще е,ако имаш нещо конкретно да пишеш  Mr. GreenА иначе предполагам,че всички са добре.
newsm10

# 259
  • Мнения: 728
Много сме пасивни днеска.
Голямо чистене и готвене е паднало сигурно Mr. Green
аз направих меденки и бисквитки .. ей тъй от скука Hug, по късно ще ги кача в албумчето да се похваля с тях Simple Smile

# 260
  • Мнения: 2 425
Ние бяхме на разходка. Иначе сутринта беше домакинската работа.

# 261
  • Мнения: 583
Много сме пасивни днеска.
Голямо чистене и готвене е паднало сигурно Mr. Green
аз направих меденки и бисквитки .. ей тъй от скука Hug, по късно ще ги кача в албумчето да се похваля с тях Simple Smile


Блазе ти,аз цял ден и цяла нощ приказвам..а млъкна...а ревне.....Качих малко снимки,използах момента докато се хранят с баща й,щото аз вече съм #Crazy

# 262
  • Мнения: 556
ние ходихме до село,малко на чист въздух и спокойствие - добре ми се отрази yes

# 263
  • Мнения: 2 425
Блазе ти,аз цял ден и цяла нощ приказвам..а млъкна...а ревне.....Качих малко снимки,използах момента докато се хранят с баща й,щото аз вече съм #Crazy

Браво на таткото  Simple Smile Друго си е да си има тати да помага. То и за бебчо си е добре  Flutter

# 264
  • Мнения: 41
и аз цял ден не мога да се спръ пред компа,ама като гледам и вас ви е нямало много момичета hahaha май всеки се е въсползвал от хубавото време Peace

# 265
  • Мнения: 159
Red_Sonya много хубави меденки си спретнала   Hands Clap
Zuzy големи сладури са Миранда и Марти ( ама как се омазал само лелееее  hahaha  Joy )
ianitza да не би Галена да има колики та плаче така?
Ние излизахме за малко следобяд, аз  реших че времето е топло и се облякох по-леко, но се оказа, че съвсем не е така- умрях от студ ви казвам  Cry
Иначе вижте какво намерих - http://www.karving.ru/lessons направо онемях като го видях
а това също е интересно, като гледам как сте се развихрили в кухните http://www.russianfoods.ru/russian-cooking/chapter00009/_rus_/default.asp

# 266
  • Мнения: 913
Аз отдавна съм признала готварското майсторство на рускините.Даже съм взаимствала две салатки от този форум:
http://www.say7.info/cook/kitchen/38-Salatyi/

# 267
  • Мнения: 2 425
Аз сядам да ям, че не се издържа вече  hahaha

# 268
  • Мнения: 117
Аз днес помагах в лепенето на тапети... сега са ми пред очите кученца и облачета hahaha лека и мека от нас smile3524 Sleeping

# 269
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Stop
И днес ли ще се вихрите с метлата  Wink
ллеее пак съм си забравила охлювите  ooooh!
И създадох група, който желае да се присъединава. Името е Vratza

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 09:22 от _baby

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт