ВРАЦА - 12

  • 13 364
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 583
Блазе ти,аз цял ден и цяла нощ приказвам..а млъкна...а ревне.....Качих малко снимки,използах момента докато се хранят с баща й,щото аз вече съм #Crazy

Браво на таткото  Simple Smile Друго си е да си има тати да помага. То и за бебчо си е добре  Flutter

Едно от положителните неща на адаптираното мляко....че ако кърмех.......! newsm78

# 271
  • Мнения: 2 425
Блазе ти,аз цял ден и цяла нощ приказвам..а млъкна...а ревне.....Качих малко снимки,използах момента докато се хранят с баща й,щото аз вече съм #Crazy

Браво на таткото  Simple Smile Друго си е да си има тати да помага. То и за бебчо си е добре  Flutter

Едно от положителните неща на адаптираното мляко....че ако кърмех.......! newsm78
hahaha hahaha hahaha Трябва да започне и на мъжете да им идва кърма, за да видят какво е  Joy

# 272
  • Мнения: 583
Бубето 79,не знам какви са тези хитри колики които я тормозят само на креватчето й,като я изправиш и говориш не я боли корема newsm78,всъщност мисля че не са колики в този момент ,а нуждата от контакт...тя е малка ама вече знае как с нас да си играе...айде изби ме на рима.Иначе и даваме копър и саб симплекс...много отдавна.

# 273
  • Мнения: 583
Мъжете ако трябваше да раждат и кърмят ,досега да се изтребил човешкия род.....много малко от тях биха устискали родилни болки....от къде тва яко сърце....!!

# 274
  • Мнения: 159
Аз отдавна съм признала готварското майсторство на рускините.Даже съм взаимствала две салатки от този форум:
http://www.say7.info/cook/kitchen/38-Salatyi/

много хубави салатки, за първи път в Русия опитах салата с червено цвеклко и много ми хареса. А в този сайт има доста такива и ще пробвам. Много ми се иска да намеря рецепта за техните пирожки мммм..... много са вкусни Simple Smile

# 275
  • Мнения: 906
Добро утро.В сайта има и др.вкусотии.Аз,обаче съм правила само 2 от салатите-"Мимоза"и"Новогодишна"

# 276
  • Мнения: 41
Добро утро или може би добър ден
интересно но за тези които знаят руски  Cry а ние които не знаем ще гадаем от страни Tired но иначе и аз съм ги признала рускините с каквото се захванат нямат грешка Peace
Bubeto79 
 
 сайта е супер, много е яко

# 277
Яничке тук си бъбрите бая аа......  love001

# 278
ооо извинявай объркала сам се помислихте за друго момиче thumbsup

# 279
  • Мнения: 583
Яничке тук си бъбрите бая аа......  love001

Особено аз са сцепвам от бъбрене Flutter

# 280
  • Мнения: 728
hahaha hahaha hahaha Трябва да започне и на мъжете да им идва кърма, за да видят какво е  Joy

Скоро в кърмаческия имаше тема и клипче точно по тоя повод.. и да знаете ако имат желание и мъжете могат да кърмят.  Mr. Green
Въпреки че аз бих получила перманентна психическа травма ако видя видя подобно нещо

# 281
  • Мнения: 0
Преди няколко дни и аз попаднах на тази темичка за мъжкото мляко ,направо ужас smile3532

# 282
  • Мнения: 556
явно всички се възползвате от слънчевите лъчи  Simple Smile  май е време за нова тема newsm78

# 283
  • Мнения: 159
ей супер време Grinning litle angels е права, някой иска ли да пуска нова темичка?

# 284
  • Мнения: 42
Някой знае ли къде във Враца продават вертикални щори? Thinking Мерси предварително  bouquet
Здравейте и от мен. Щори има и при нас фирма ЕМ ДЖИ СИСТЕМС ж.к. Сениче срещу бл.70.  Това е на спирката на влака в Сениче. Joy
И още нещо нека и ние от Враца помогнем по някакъв начин на децата от домовете. Давайте предложения и да измислим нещо.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 20:31 от den4eto

Общи условия

Активация на акаунт