ЗА ИЛИ ПРОТИВ СТЕ ЗА ПРОБИВАНЕТО НА УШИ НА ДЕЦАТА ВИ В РАННА ВЬЗРАСТ?

  • 8 746
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 213
Аз съм против. Не харесвам дечица с обеци. Дъщеря ми може да си ги пробие, когато порасне, ако реши. Самата аз си пробих ушите няколко месеца преди абитуриентския си бал  newsm03

# 151
  • Мнения: 606
  Е то - детето, да не ти е собственост? Ще се дупчи и татуира като реши.  Едно е да го облечеш по твой вкус, друго е да го дупчиш.

# 152
  • Мнения: 17 546
Единия от синовете ми в петък си продупчи едното ухо и сложи малка обица с камъче. Против съм, не ми харесват мъже с обици, дори и една, но смятам, че е достатъчно голям - на 15 - за да има избор и да си прецени сам. На времето, когато бяха малки, съм виждала момченца на по една годинка с обица на ухото. За мен е идиотско! Confused

# 153
  • Мнения: 1 898
Майка съм на момче. В никакъв случай не бих му пробила ухото на своя глава, още повече в несъзнателна за него възраст.
Принципно не одобрявам мъжете с обици и дори сам да пожелае един ден да сложи, бих се опитала да го разубедя. Ако не успея-здраве да е.

# 154
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

# 155
  • Мнения: 1 820
 Whistling Просто ми се повдигна

# 156
  • Плевен
  • Мнения: 973
Против, когато пожелае сама , тогава.

# 157
# 158
  • Мнения: 5 877
Против, честно казано - голям кич ми се вижда.

# 159
  • Мнения: 451
Относно моето дете съм против. Ще изчакам поне до 3-4 годинки.Някак не ми е естетично.

# 160
  • Мнения: 1 531
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace

# 161
  • Мнения: 1 174
Ще се въздържа от пробиването на ушичките, поне докато не стане време за училище.Още е малка.Simple Smile

# 162
  • Мнения: 6 039
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace

искаш да кажеш, че огромните ми уши са били такива, когато съм била на 3г.? - друг път!

# 163
  • Мнения: 1 174
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace

искаш да кажеш, че огромните ми уши са били такива, когато съм била на 3г.? - друг път!

Simple Smile Има се предвид растеж, като развитие на ушната мида, не точно големината. Wink Действително това учихме!Спомни си с какво ушенце се ражда бебето и как само за половин година придобива нормалната форма и облик на ухо на възрастен! Simple Smile Именно това развитие, но вече в много по-бавни темпове продължава до третата годинка на детето.

# 164
  • Мнения: 281
до 3-годишна възраст расте ушната мида  Peace
бебетата се раждат с оформена ушна мида и тя расте докато расте и главичката т.е.до 21 год.Веднъж направена дупчицата, тя се оформя като големина колкото и позволява обичката.Ако се махне обичката тъканта регенерира и дупчицата се заличава.
По-безболезнено и безпроблемно минава,докато са неосъзнати и не разбират.След това идва един доста дълъг период в,който ще им се иска да имат обички,но ще ги е страх от болката.
Не вярвам,че някое момиченце ще се разсъди,че има обички на ушенцата си и няма спомен за болка.

Общи условия

Активация на акаунт