Ползвали ли сте бебешката серия на Oriflame?

  • 1 589
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Ползвах я до скоро.
В началото й понесе добре на куклата, но я миех само със сапуна. От както започнах да мия косата с шампоан й се появиха крусти  Confused Веднага го спрях и минах и на друга марка, разбираемо защо. От олиото не съм особено очарована, много бързо попива в кожата и все едно не е мазана изобщо  Rolling Eyes
Но ти можеш да пробваш, както са ти казали момичетата.  Peace

# 16
  • Мнения: 220
Била съм техен представител и не съм очарована от нищо-не бих пробвала нищо тяхно върху детето си.

# 17
  • Мнения: 2 498
Не съм и не бих ползвала такава козметика....

# 18
  • Мнения: 29
Подариха ни бебешкия шампоан а аз съм малко резервирана към тази козметика и все пак го пробвахме - не е лош, даже и аз се измих няколко пъти с него / да свърши по-бързичко/.

# 19
  • Мнения: 812
Най добре си е да ползвате на Бюбхен ,все пак за бебе говорим и според мен заслужава най доброто,а Орифлейм определено не е !

# 20
  • Мнения: 946
Лично аз не съм я ползвала,щото имаме друга която свършва твърде бавно.Но моя позната си поръчва и от бебешката и от детската и каза че са добри.И на неините нищо не им е станало.

# 21
  • Мнения: 274
Не и никога не бих я ползвала нито за себе си нито за децата ми  Shocked

# 22
  • Мнения: 762
Аз я ползвам откакто се роди дъщеря ми.Нещо повече-аз лично съм отраснала с Орифлейм.Трябва да имате доверие на консултанта си и съм сигурна, че до вас ще достига по-добра козметика от бебешките продукти,които достатъчно дълго отлежават в аптеките.
Единствения проблем на серията е, че е доста непълна и я допълвам с продукти на Бюбхен,Мустела и Себа Мед.
Не съм имала проблем с кожата на дъщеря си,освен от продуктите на Чико-тях просто не понася,а бебешката кожа наистина е много крехка и Орифлейм са наясно с това.Не знам защо има толкова лошо мнение за тази марка-аз съм виждала техни заводи и мнението ми е че работят по скандинавски стандарти.Да не говорим, че политиката им на разпространение е социална .

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 00:41 от dimitriana

# 23
  • Мнения: 11 004
Доволна съм от козметиката на Орифлейм. С чувствителна кожа съм и кремовете на тази фирма са едни от малкото, които не ми запушват порите и ми действат чудесно Hug Без притеснение бих пробвала бебешката им серия. Peace

Най добре си е да ползвате на Бюбхен ,все пак за бебе говорим и според мен заслужава най доброто,а Орифлейм определено не е !

Без изобщо да твърдя, че Орифлейм е най-доброто, мога само да кажа, че Бюбхен със сигурност не е. Crossing Arms

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 854
Благодаря на всички майки за отговорите. Аз вече от 10-ина дена започнах да си ги ползвам продуктите, и да ви кажа, доволна съм. И аз преди мислех да взема олио на Бубхен, но като ми подариха тези, взех че ги пробвах. Много е нежно олиото, леко и приятно ароматизирано и детето го понася добре.
Съгласна съм с мнението
Аз я ползвам откакто се роди дъщеря ми.Нещо повече-аз лично съм отраснала с Орифлейм.Трябва да имате доверие на консултанта си и съм сигурна, че до вас ще достига по-добра козметика от бебешките продукти,които достатъчно дълго отлежават в аптеките.
Единствения проблем на серията е, че е доста непълна и я допълвам с продукти на Бюбхен,Мустела и Себа Мед.
Не съм имала проблем с кожата на дъщеря си,освен от продуктите на Чико-тях просто не понася,а бебешката кожа наистина е много крехка и Орифлейм са наясно с това.Не знам защо има толкова лошо мнение за тази марка-аз съм виждала техни заводи и мнението ми е че работят по скандинавски стандарти.Да не говорим, че политиката им на разпространение е социална .

# 25
  • Мнения: 493
Не и никога не бих я ползвала нито за себе си нито за децата ми  Shocked
Peace

Общи условия

Активация на акаунт