С какви галени имена наричате интимните с

  • 4 090
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Повръщам, иска ли питане.

# 76
  • Мнения: 649
аааааааа то може да е от друго, от устата излиза едно ссссссссссссссссссссссссссссс, внимавай да не се прехапеш и да се отровиш,че тогава лошо!

# 77
  • Мнения: 3 423
аааааааа то може да е от друго, от устата излиза едно ссссссссссссссссссссссссссссс, внимавай да не се прехапеш и да се отровиш,че тогава лошо!
Нали осъзнаваш, че наблизо
дрънчат ключове, или не ги
чуваш от шума в главата си?

# 78
  • Мнения: 1 400
Очаквам новата тема с нетърпение: "Моля , кажете подходящо име за ш*****!!! Praynig"

# 79
  • Мнения: 649
Не, само осьзнавам че не се пише по темата!!!  Ако обичаш моля придьржай се кьм нея!!! Иначе в главата ми долавям далечни истерични письци и затова  не чувам!!!ИЗВИНЯВАЙ!!!!

# 80
  • Мнения: 7 837
Не, сега Борис ще пусне тема "Обожествявате ли члена на мъжа си? А моят?"

# 81
  • Мнения: 1 400
Не, сега Борис ще пусне тема "Обожествявате ли члена на мъжа си? А моят?"
Дали? Веднага ще се включа в темата му с контра въпрос - какво прави милинкото ми шушонче палавко? Flutter Flutter

Стига де!
Не ми е чак толко Ентелигентна, че да си разговарям с нея, а ако все пак ми се наложи - й думам просто - ееей, чшшшшш...

# 82
  • Мнения: 7 837
Интелигентна или не, добре е да й говорим на Вие и с уважение. Тя изхранва толкова много жени, милата труженичка.

# 83
  • Мнения: 1 400
Интелигентна или не, добре е да й говорим на Вие и с уважение. Тя изхранва толкова много жени, милата труженичка.
Вземам си поука - вече ще й думам: Извинете много, чшшшш Whistling

# 84
  • Мнения: 6 155
Ами да глупости са, но всички се смеят и забавляват. Ами като не те обогатява влез в темите за това кой как умрял да се  обогатиш и да се разтовариш. Някой насила да ви кара да четете НЕ, ама четете защото не ви интересува какво сме писали нали!!!! ПУУУУ че досадни хора бе навсякьде да кажат нещо независимо какво е!
Нещо си нервна.
Бегай да си поиграеш с ненаименованата ...Гаранция, че ще ти стане по-весело и разтоварено Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт