Отговори
# 45
  • Мнения: 486

 А по темата, ако ще му давам урок - хладилника празен, прането му събрано на терасата, сметките неплатени - един месец време за адаптация и после   afwitch  bambam и шут в трибуквието
Peace

# 46
  • Мнения: 398
 В по-голямата  част от семействата бюджетът е общ , но това вашето не е е семейство ,така че не се учудвам ,че имаш подобен проблем.

 Имам няколко познати дето не работят , а мъжете им са бизнесмени и при тях някакси е нормално да си искат  от тях постоянно пари.Но аз нещо така не мога да живея без да допринасям за общото благо.

 Единственият ти вариант е да пращаш децата да си искат сами и това е.

# 47
Карина, и аз съм на тази вълна. Мисля го непрекъснато. Даже мисля да си търся втора работа. Не знам. Може би ако поговорите четримата... и така много много пъти. Смятам, че мъжете се учат да бъдат родители с годините. Не съм изгубила вяра /след 9 годишен брак/. И за момент не съм си помисляла да се разделя с мъжа ми. Той е баща на детето ми - дава или не дава пари все едно. Синът ми е най-важен от всичко и мога да преглътна унижението да поискам пари /трудно, но успявам/. Успех.

# 48
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
 Shocked
Бия го и го връзвам за радиатора 3 пъти седмично.
След работа, разбира се.

# 49
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Карина, и аз съм на тази вълна. Мисля го непрекъснато. Даже мисля да си търся втора работа. Не знам. Може би ако поговорите четримата... и така много много пъти. Смятам, че мъжете се учат да бъдат родители с годините. Не съм изгубила вяра /след 9 годишен брак/. И за момент не съм си помисляла да се разделя с мъжа ми. Той е баща на детето ми - дава или не дава пари все едно. Синът ми е най-важен от всичко и мога да преглътна унижението да поискам пари /трудно, но успявам/. Успех.
Shocked Shocked Shocked

# 50
Това пързалка ли е  newsm78
Кой мъж с всичкия си няма да иска да работи и да се грижи за семейството си и коя жена с всичкия си пък ще го  търпи такъв?

 Whistling

# 51
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не го карам.Парите са си вкъщи,на когото му трябват, си взема и само съобщава на другия за това.
Аз не работя и нямам никакви доходи.Така,че мъжът ми може от мен да се оплаче.

# 52
  • Мнения: 7 947
Карина, и аз съм на тази вълна. Мисля го непрекъснато. Даже мисля да си търся втора работа. Не знам. Може би ако поговорите четримата... и така много много пъти. Смятам, че мъжете се учат да бъдат родители с годините. Не съм изгубила вяра /след 9 годишен брак/. И за момент не съм си помисляла да се разделя с мъжа ми. Той е баща на детето ми - дава или не дава пари все едно. Синът ми е най-важен от всичко и мога да преглътна унижението да поискам пари /трудно, но успявам/. Успех.
Е не, това изказване ме разби!!! Абе ти луда ли си #Crazy
Какви са тези глупости - мъжа се учел - да де, ама 9 години твоя се учи и не му се отдава явно - това е безумие! Такъв бих го изритала още първите месеци - нали затова се създава семейство - за да сте заедно и тялом и духом, да си помагате и поддържате взаимно! Как така ще почваш втора работа и преглъщаш унижението...какво унижение бе, то това не е брак!!! Не мога да повярвам, че има хора с такива разбирания, просто нямам думи! Съжалявам за тона си, но я се вземи в ръце и се оттърви от тоя навлек! Далече сте от идеята за семейство и не мисля, че някога ще станете след като 9 години не става! Вземи решението сега, защото след години ще съжаляваш за пропиления си живот! Когато има семейство и хората се обичат - това с парите въобще не се обсъжда, то е ясно, че парите са общи и мъжа е длъжен да подсигури семейството си, както и жената разбира се има своите задължения.

# 53
  • Мнения: 133
Ако спреш да му изневеряваш на човека, може пък и да започне да дава пари в къщи! Thinking

# 54
  • Мнения: 3 634
За да не му се струва, че много харча съм изчислила колко минимум ми трябват за храна, памперси и основни покупки покрай детето. Наричаме тази сума шеговито "издръжка" и я получавам на 1-ви всеки месец. Останалото са джобни, които получаваме с бебчо седмично. Майчинството и другите ми доходи са си мои и не ги споделям с никой.  Money

# 55
  • Мнения: 3 479
Карина, и аз съм на тази вълна. Мисля го непрекъснато. Даже мисля да си търся втора работа. Не знам. Може би ако поговорите четримата... и така много много пъти. Смятам, че мъжете се учат да бъдат родители с годините. Не съм изгубила вяра /след 9 годишен брак/. И за момент не съм си помисляла да се разделя с мъжа ми. Той е баща на детето ми - дава или не дава пари все едно. Синът ми е най-важен от всичко и мога да преглътна унижението да поискам пари /трудно, но успявам/. Успех.

А ти переш ли му дрехите, готвиш ли му, подреждаш ли гардеробите и нещата, които той ползва?
И какъв пример даваш на сина си? Че една жена трябва да се унижава пред мъжа си и да му иска пари, а пък той да дава, когато му е кеф?
Помисли върху това и знай, че ти не просто възпитаваш дете, а бъдещ съпруг и баща. Някой ден друга жена ще бъде на твоето място като съпруга на сина ти. Искаш ли той да повтаря вашият модел на семейство?

# 56
  • Мнения: 4 784
Ужас, дано да не ми се наложи никога да го задавам този въпрос!
Не го карам. Той го прави с удоволствие, защото ни обича.

# 57
Карина, и аз съм на тази вълна. Мисля го непрекъснато. Даже мисля да си търся втора работа. Не знам. Може би ако поговорите четримата... и така много много пъти. Смятам, че мъжете се учат да бъдат родители с годините. Не съм изгубила вяра /след 9 годишен брак/. И за момент не съм си помисляла да се разделя с мъжа ми. Той е баща на детето ми - дава или не дава пари все едно. Синът ми е най-важен от всичко и мога да преглътна унижението да поискам пари /трудно, но успявам/. Успех.

А ти переш ли му дрехите, готвиш ли му, подреждаш ли гардеробите и нещата, които той ползва?
И какъв пример даваш на сина си? Че една жена трябва да се унижава пред мъжа си и да му иска пари, а пък той да дава, когато му е кеф?
Помисли върху това и знай, че ти не просто възпитаваш дете, а бъдещ съпруг и баща. Някой ден друга жена ще бъде на твоето място като съпруга на сина ти. Искаш ли той да повтаря вашият модел на семейство?

Абсолютно съм съгласна с *Галя* Peace

# 58
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз не можех да си представя, че съществуват такива хора, нооооооооо има такива, които директно в лицето лъжат децата си, злорадстват, не им дават пари и даже има случаи, в които за чужди хора правят неща, дето за детето си не правят.........................сигурно звучи налудничаво, но като теглиш чертата това излиза.

 

Общи условия

Активация на акаунт