Капак за тиган, против пръскане..

  • 6 613
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, много рядко пиша тук, но пък чета редовно. Ще споделя опита си от пържените дробчета, защото след едни такива се наложи да боядисвам стени от мазните пръски. Най-ефикасна защита от тези вусни мини вулканчета е обикновен, вестник (няколко страници) или дебела хартия, която после се изхвърля. Щетите след пърженето са никакви

Ще се възползвам от съвета ти!  Peace

# 31
  • Мнения: 5 001
Имам един въпрос към имащите тази джажда....Трябва ли да има човек няколко големини или става и по-голям диаметър да се ползва да покрива по-малък съд в който се пържи.... newsm78

# 32
  • Мнения: 5 255
Стандартен размер е  Wink.

# 33
  • Мнения: 5 001
Стандартен размер е  Wink.
Аха,ясно!А като се сложи на по-малък тиган пак ли има същия ефект?

# 34
  • Мнения: 13 191
Стандартен размер е  Wink.
Аха,ясно!А като се сложи на по-малък тиган пак ли има същия ефект?
Да. Предпазва добре. И аз имам и си го ползвам често, не е от джаджите, дето се крият по шкафовете Grinning.

# 35
  • Мнения: 5 001
Благодаря ти!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet    bouquet   bouquet  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес видях такава мрежа в един магазин /от типа всичко за един лев/ близо до Женския пазар, струваше 1 лев. Peace

# 37
  • Мнения: 2 774
Най-ефикасна защита от тези вусни мини вулканчета е обикновен, вестник (няколко страници) или дебела хартия, която после се изхвърля. Щетите след пърженето са никакви
Свекърва ми ползваше твоя метод-ефикасен е  Wink
А тези мрежи който с в магазините "всичко по левче" много бързо ръждясват,поне при мен се получи така Tired

# 38
  • Мнения: 27 524
Моето не ръждясва вече много време. Но за един лев може би...  Confused Няма различни диаметри, стандартни са, да, за голям тиган, като обхващат и по-малките без проблем Peace

# 39
  • Мнения: 1 318
В магазин за домашни потреби има мрежа, но по принцип и от магазин за 1 лв може да се намери.

Общи условия

Активация на акаунт