Съвет и мнения на участници в "Море от любов"

  • 3 790
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Тия предавания са ужасни. Хващат те неподготвен и нищо неподозиращ  Crazy

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
За мен това си е "Море от сълзи и со...и".Е не мога да си
представя да  се опъна в студиото и да си разказвам
личната си
драма! Naughty
Че кои е казал,че моята любов е лична драма!Напротив ... писах на "Море от любов",за да покажат моята история,която се гради на 4г връзка без нито една кавга,едно недоразумение или други подобни ... това,че искам да участвам не означава,че ще разказвам личната си "драма"..история звъчи мн. по-добре. А и тази тема я направих за мнение на хора,които вече са го преживяли и участвали,а не за такива,които да недоволстват от това .. море от сълзи ли било или от лични драми!Това,че ти не можеш да изненадаш любимия по ТВто,начин,които е различен от всички твои останали изненади,мисля че трябва да си го спестиш за себе си .... Дано сте ме разбрали ...

със същия успех можеш да пишеш историята си във вестник "Трета възраст". Зрителите (читателите) са почти едни и същи

шегувам се

# 17
  • Мнения: 6 167
Горката авторка, пишман стана, че си зададе въпроса. Не тука, момиче. Тук всички сме от тежката артилерия и сме над тия неща.

Както и да е, не можеш ли ти да ги потърсиш отново от МЛ и да видиш какво ще ти отговорят?!
Питай ги какво става, имат ли интерес от историята ти, кога ще я снимат и тн. Настъпи малко ти.

# 18
  • Мнения: 3 634
Аз мисля, че понеже любовта ви е щастлива и те нямат силен интерес към подобни истории. Виж, ако им напишеш нещо трагично-драматично сигурно ще дойдат. А, Нати обича и екзотични дестинации.  Flutter

# 19
  • Мнения: 6 417
Хората какви драми имат...сълзи, сополи, изневери, събират се, разделят се и пак се събират и така до безкрайност. Вие с щастливия си брак хич няма да трогнете Наталия, още повече, че тя самата изживя любовен катаклизъм.  Tired

# 20
  • Мнения: 281
Божкеееее, пък аз си плаша гаджетата с "Море от любов", че ако ме нервят, ще им пратя буса в комплект с Наталия Симеонова.  smile3506

И аз така го заплашвам моя!  Joy
Преди няколко дни го настигнал бусът на един светофар и вечерта той си призна, че се заключил в колата.  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 191
Ох,на мен пък такива предавания в които всичко е наред и просто искаш целия свят да научи колко много се обичате,хич не са ми интересни.Тия серии на "Море от любов" въобще не ги гледам.Харесват ми тези,в които наистина има някакъв драматизъм,нещо,което наистина се случва и в повечето случаи има щастлив край.И аз ако съм Наталия точно на такива ще обърна внимание.

# 22
  • Мнения: 1 418
Кръв и зрелища,а?

# 23
  • Мнения: 2 003
Абе вие хора.... добре ли сте ... големи интриганти се ивъдихте!Аз ако знаех как,щях да ги попитам,не знам е-майл или личен техен форум!Ако някои знае ...

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Абе вие хора.... добре ли сте ... големи интриганти се ивъдихте!Аз ако знаех как,щях да ги попитам,не знам е-майл или личен техен форум!Ако някои знае ...
Е как си се свързала с тях първия път??

И на мен са ми адски досадни тия истории с вечната безпрепятствена любов. Друго е да видиш, че дори да имаш проблеми с човека до теб, можете (евентуално) да ги решите и да продължите да живеете заедно. Хората това искат да гледат и така да си вдъхват надежда, че и за тях има шанс да са щастливи, а не да се тормозят, че никога няма да постигнат хармония, щом още от началото на връзката имат някои разногласия.

# 25
  • Мнения: 2 003
За да правя "Море от любов" явно нещо в миналото е имало,което е трябвало  да претърпи развитие "Море от любов" ... КАТО КАЗВАМ,ЧЕ СЕГА ВСИЧКО Е ИДЕАЛНО,ВЕЧЕ ВСИЧКИ ЕДВА ЛИ НЕ ме хванахте з агърлото.Ако някои иска да ми помогне някак,нека го направи,а като  обявят предаването ще му кажа да гледа,за да види,че и моята история не е БИЛА идеална! Писах им писмо - отговори с моите въпроси,а за форум не съм чувала...затова търсих подкрепа от някои,които вече е участвал,а вие съвсем се нахвърлихте върху мен,кои кво харесвал,кои кво щял да гледа ... сякаш бих се съобразила с вашето мнение .. хора всякакви .. :П

# 26
  • Мнения: 1 418
ще съм много благодарна ако споделяте мнение.
... сякаш бих се съобразила с вашето мнение .. хора всякакви .. :П
Айде сега кажи,че не си противоречиш...И къф точно ти е проблема?

# 27
  • Мнения: 3 634
Ей така, ако й съскаш на Натали като на нас, със сигурност няма да дойде!  Naughty
Като пуснеш търсачката и видиш колко ССФ са участвали в "Море от любов" и ще разбереш защо няма конкретни отговори на въпроса ти.  Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Ако направя на моят мъж едно "Море от любов" ми е гарантирано месеци наред да ми натяква и да се сърди. Хубавото е, че няма да ми дойде на ум.
Не си падам по тези предавания - не мога да си му кажа нещо лично, ами ще се опъна по националната телевизията да подсмърчам...

# 29
  • Мнения: 953
Божкеееее, пък аз си плаша гаджетата с "Море от любов", че ако ме нервят, ще им пратя буса в комплект с Наталия Симеонова.  smile3506
Joy Joy Joy Joy Joy

Изненадай го така само ако си сигурна че реакцията му няма да бъде  Shocked.
Моят на това предаване гледа като на шоу за малоумни Thinking, а аз докато бях бременна го гледах с влажни очи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт