Отговори
# 270
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Добро утро на всички! Hug
 Аз вече успях да измия прозорците и прибрах част от зимните дрехи,но май в следващите няколко седмици няма да има време за друго. Mr. GreenЗа сега всички сме добре,децата палуват.Вечер след градина сме навън,прибираме се късно и са уморени.вечерят,къпят се и моментално заспиват.Сутрин ми е трудно да ги събудя. ooooh!
 За моя РД сме при мама в Благоевград,да ме поглези малко,а в събота рано сутринта пътуваме.Така дългоочакваната почивка дойдеееееее. Mr. Green Laughing Sunglasses

# 271
  • Мнения: 224
Здравейте, дами Simple Smile
Днес съм в много лигаво настроение. Имам чувството, че мозъка ми изтича през ушите Joy Бях се настроила войнствено от сутринта, че имах работа по разни администрации, но видиш ли никой не се държа лошо с мен и чак ми стана някак скучно Mr. Green Дори видях Деси в пощата.

Дани, готино е човек да организира празници. То даже, според мен, половината тръпка е в подготовката. Стискам ти палци за много хубаво време.

Марси, ти наистина като Реймънд бре Joy А за чистенето съм съвсем сериозна, много ме кефи да мия прозорци и тоалетни чинии newsm78 Това сигурно се дължи на вредния въздух на Химко, при който съм израсла Joy

От мен чао! Отивам да хапна едно килце сладолед...

# 272
  • Мнения: 286
Леле свате-wildgirl,ти ме изумяваш с твоите мераци да миеш тоалетни чинии.. smile3532 smile3550 clean cleanнаправо ме утрепа.
А това за Марси че била като Реймант много се смях снощи да знаете и сега ми е смешно сравнението. Joy Laughing
Марси имам чувството че ти си пристрастена към кукленият театър,да не би това да е била детската ти мечта бе жена..... Thinking Joyшегичка разбира се просто забелязвам че доста често споменаваш да ходите,може би моите са малки за това и няма да стоят,но това е само мое мнение все пак...
Party

jujavka,мила ти не се отправяй на никъде просто отиди в последният момент ,че нещо не ти върви на срещи и уговорки. Hug Peace
От новините разбрах че днес е било деня на книгата и се светнах защо представянето на Ина е днес,много хубаво между другото,аз лично срам не срам не съм от много четящите,макар че не ми се иска да е така,но просто от малка не обичах да чета а да гледам филми,като пораснах разбрах какво богатство са книгите. Blush Peace
Деси на последък мното работи няма време за нищо усещам че скоро ще и е нужен помощник в работата и това случайно мога да съм аз newsm62
Днешният ми план върви добре,бях на фризьор подстригах и боядисах се малко сам по сива от колкото харесвам но нищо това се отмива и сега лягам да спя.
Още съм хремава но ще трябва да се стегна.
Outta Joint Sick
Фантичке,дойде и твоята мечтана ваканция още някой ден,а после на много снимки ще се наслаждаваме и ние и ще бъдем съпричастни на твоето удоволствие. Mr. Green

# 273
  • Мнения: 11 607
Марси имам чувството че ти си пристрастена към кукленият театър,

Ние в Добрич също бяхме пристрастени....Всяка неделя бяхме на куклен театър. В Добрич има постоянно постановки. Започват от 11ч. и след това има томбола с награди. Общо взето всяко дете печели някакво лакомство. И тук им липсва театъра.....Аз.....незнам дали ще дойда.....Идва ми се, но ще видим......

# 274
  • Мнения: 224
Ехооо......
Поспаланки - мързеланки!
Станахте ли, боядисахте ли яйцата, а ???
Аз станах, но не боядисвах нищо   Joy Само очите си мазах с грим hahaha
То се е видяло, че в събота ще е нашето шарене, а пък и като се сетя миналата година от мерак да начервиме детето, с мъжо така го омазахме, че три дни не можахме да го изчистиме после.
Ех какъв ентусиазъм и мераци имах тогава, чак голяма кошница купувах та да я снимам като пиле вътре в нея, а сега хич не ми се занимава с празници.  Rolling Eyes
Приятен ден на всички!

# 275
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ъъъъъ.
  Ох Дани,обърках ти датите на рожденниците и съм им пуснала тема по-рано. Embarassed

# 276
  • Мнения: 286
Добро утро и от мен,сватята ме е изпреварила тази сутрин,но за това пък аз ще ви почерпя по едно виртуално кафенце:
По късно като решат да заспиват на обед децата може аз да започна да боядисвам моите яйца,ако някой има някаква специална техника моля ви да я споделите с мен за да ми станат красиви и различни,и аз купих малко панерче с тревичка за да наредя няколко яйца за украса. Crazy
Лек и приятен ден на всички!
И приятно на който ще боядисва!
Peace

# 277
  • Мнения: 62
Ех момичета как ми се иска и на мен да се позанивам с празничната подготвак, но с това малко зверче време не остава. Докато спинка аз оправя малко вкъщи и то се събуди и нямам време за нищо друго но живи и здрави догодина и тя ще помага  Simple Smile за подготовката.
Е лек ден на  всички и да покажете какви ошнички сте издокарали  Naughty

# 278
  • Мнения: 224
Еее, днес никакви ви няма! То яйца, яйца, но чак толкова... Стига, че няма после кой да ги изяде Simple Smile

daniela_ch, напълно те разбирам. Всеки казва, че с порастването на детето растат и проблемите, но първите три месеца при нас просто не искам да си ги спомням. Това беше просто някакъв цикъл на лудостта за мен #Crazy Но важното е че после всичко се забравя и остават само хубавите неща Simple Smile

# 279
  • Благоевград
  • Мнения: 4
Разписвам се за последно преди празниците, ние решихме да си отидем на вилата до 3.05.Дано да е хубаво времето, че какво иначе ще го правя това дете.
Весело изкарване на празниците на всички  bouquet
jinjer_78, на вас много усмивки на празника/и на двата:))/ .С толкова подготовки вярвам ще е страхотно Hug

# 280
  • Мнения: 105

Честит Рожден Ден, Фантичке.
Да си ни жива и здрава и все така усмихната и позитивна.
И скоро да те видим и теб и малките кукли newsm51 newsm51 newsm51

# 281
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФАНТИЧКА!!!
БЪДИ МНОГООООО ЩАСТЛИВА, УСМИХНАТА И ОБИЧАНА!!
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!!!

# 282
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ФАНТИЧКЕ!!!

Пожелавам ти преди всичко здраве - на теб и цялото семейство, щастие, късмет и всички /мъж и деца/ да те слушкат много!!!  bouquet

# 283
  • Мнения: 286
Честит рожден ден Фантичке,да си жива и здрава,вечно усмихната и много обичана!


И да ви се похваля взела съм изпита по Търговско с 3 УРААААААААА newsm44 newsm44 newsm44

# 284
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Благодаря момичета! Hug

 Дани,честито.Получи подарък за РД на децата. smile3534
 Аз отивам да почивам,ако се задържим в Благоевград ще се обадя да се видим. Peace

Общи условия

Активация на акаунт