Отговори
# 45
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Какво му е на благоевградското родилно,по-точно на лекарите? newsm78

# 46
  • Мнения: 161
Какво му е на благоевградското родилно,по-точно на лекарите? newsm78
Тук / в Благоевград / ли си раждала ?
Ако - да и си от доволните, спираме коментара дотук. На лични мога да ти изпратя цял роман от преживелици, умножени по две.
Ако отговора ти е бил - не, още по-добре.

# 47
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не,но и двете ми приятелки раждаха в Благоевград и чух хубави неща за персонала. newsm78
 А иначе бях адски доволна от болницата,в която раждах без да имам уговорка.
 Но от форума мога да ти извадя невероятни страхотии за тази болница.
 Така,че едва ли е редно да плашим хората.
 Въпрос на къмет или не знам на какво е...

# 48
  • благоевград
  • Мнения: 164
Да наистина др. Малчев е не десятка а шестица от тотото .Една майка от тук ми го препорача даде ми сайта и толкова ми хареса че веднага си записах час . Страхотен преглед ,отношение е да не пропуснем и 4е е страхотен мъж  Blush Препоръчвам го горещо Поли и ти ли си при него???? а за раждането има време ще го мислим и него

# 49
  • Мнения: 224
Хаха, ina_maria, тази майка май ще да съм аз Joy
Само го хваля наляво надясно Малчев, ще трябва да му взимам такса за реклам, шегувам се разбира се. Според мен е важно, че наистина вижда всичко много точно, на мен още в третия месец ми каза пола на детето, чак не му вярвах до края и на всеки преглед го питах. Иначе верно е хубавичък и много се радвам, че това не ме спря да се запиша при него, защото като го видях във фоаето станах да си излизам наобратно Joy Но забележете, мъжът ми ме спря Simple Smile Но ако ти се струва, че този е млад, трябва да видиш при какъв ме прати в София - още по-млад Joy Но онзи пък вече е просто страхотен човек и специалист и даже казах на мъжо че съм влюбена в него. И в този ред на мисли като с избирахме педиатър, бях изрично предупредена с червен картон да не е мъж под 40 г hahaha


Сега да се похваля - взех си кормуването днес и трябва да черпя.

# 50
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  wildgirl,честитооооо. smile3501 smile3501 smile3501
  Станахме много новите шофьори.
  Скоро се надявам да си взема книжката в ръка и да се метна на колата,че ми омръзна с този градски транспорт. ooooh!

# 51
  • благоевград
  • Мнения: 164
Хаха, ina_maria, тази майка май ще да съм аз

Ти си ,ти си ама аз уж да не те издавам  Joy А ина4е той и на двете трябва да ни плаща за рекламна дейност че и аз все го хваля даже цяла тема му посветих във форума за бъдещи и настоящи майки Blush Ама така е де няма само за лоши лекари да 4етем нали???

# 52
  • Мнения: 286
Здравейте,голям купон сте завихрили без мен,и за доктор Малчев си шушукате... Naughty Laughing hahaha
Аз също бях при него при бременността,на мен също от 4 месец ми позна че са момчета и двамата,аз направо вдигнах кръвно защото исках поне едното да е момиче и не му вярвах до последно,ама прав се указа.Симпатичен и чаровен е аз като го видях за пръв път беше един рошав помислих си леле това ли е моят доктор ми той е като луд,шегувам се разбира се иначе винаги сме се разбирали добре. Crazy Peace

ina_maria,за теста наистина изчакай някой ден още и моят съвет е купи си друг тест обикновен като предишните с лентичка,аз си направих теста също преди датата на която трябваше да ми дойде,т е на мен винаги ми идва 1 седмица по рано от предишният месец,и след като тази дата отмина аз вече бях нетърпелива,и хоп две чертички от първият път.Имам в предвид че беше нашият пръв месец в който се опитвахме да имаме бебе,дори отидох на преглед при гинеколожката на дена в който ми е дошло предният месец и тя каза че е прекалено рано,и наистина с вагинален ехограф ми прегледа и нямаше още яйцеклетка в матката имаше само голяма подготовка за нея така каза тя.Въпреки това аз някакси бях сигурна че съм бременна,и след 1 седмица вече имах в матката имплантирана яйцеклетка,а след още една седмица точно прокървих леко и пак отидох на преглед и виждаш ли още една яйцеклетка се беше намърдала в коремчето ми и тя просто се обаждаше че е пристигнала.
Така че успех ти желая много от сърце,аз едва изчаках да мине сватбата и исках веднага да съм бременна но Жоро не искаше още,ама естествено го убедих да започнем с правенето пък то не се знае кога ще стане и хоп моите момчета днес навършват 1година и 11месеца за тяхно здраве:

Ние бяхме на последна инжекция днес с Асето и събрахме всички изследвания и документи сега само мисля как ще дойде понеделник и ще мине всичко благополучно,стискайте ни палци и бъдете мислено с нас. Praynig #Crazy Sad
И понеже се отнесох да не забравя wildgirl честитооо smile3501 ,newsm18 newsm74браво на теб!
 

# 53
  • благоевград
  • Мнения: 164
Е jinjer ти чак сега ли разбра 4е тук е мн весело ?! А относно доктор Малчев скоро ще му спретнем един фен клуб . Да си призная аз и по красота го избирах  Embarassed Все пак ще ми седи между краката няма да е някой стар грозник я !!!! Joy Joy Joy Joy Хайде кажете кога ще се събирате че си умирам сама по цял ден  Sad Ако има и др безработни мами пишете да ви правя компания докато излизате с децата .

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Дани,да се обадиш да се видим. Hug
 Знам,че ще си притеснена,но поне малко ще се разсееш. Peace

# 55
  • Мнения: 286
ina_maria,знам аз че е забавно в темичката ама защото одеве пуснах компа и гледам сте писали писали.
Иначе за следващата среща заповядай на всяка цена ще помагаш на мен с близнаците, вместо да идва мъжът ми ти ще ти тичаш с мен след тях нали....
Hug Laughing Peace
Фантичке прати ми на лични някакъв телефон,че да имам координати. Hug
Ще се радвам да се запознаем на живо дано всичко само мине добре и се развива благоприятно. Tired

# 56
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ще тичам разбира се /и без това имам нужда /  runningняма проблем .

# 57
  • Мнения: 161
Да наистина др. Малчев е не десятка а шестица от тотото .Една майка от тук ми го препорача даде ми сайта и толкова ми хареса че веднага си записах час . Страхотен преглед ,отношение е да не пропуснем и 4е е страхотен мъж  Blush Препоръчвам го горещо Поли и ти ли си при него????
За фен клуба на Малчев, гласувам с двете ръце. В момента не съм му пациентка, веднъж съм била при него - да ми сваля конците след "шева и кройката" на един стар грозник.
Много правилно се ориентират младите майки в днешно време, струва ми се.
 jinjer_78, Симонка изяви желание да пази поне единия близнак на следващата среща, и предпочита Криси, струва ми се, но не се издава. Както и да е, ако се включи и ina_maria в пазенето на другия, ти можеш спокойно да си пиеш кафенце, без дори да разбереш, че си с децата.

# 58
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   Mr. GreenКога ще е следващата среща?

# 59
  • Мнения: 286
Ех Поли ти ми говориш за някаква идилия-тази с кафенцето smile3532 kaffeetrmker_2
Ще е чудесно на някое място където ще си играят много,все ни се молят на последък да ги заведем на топките казват те вЕленово,ама баща им хич няма мерак,ей сега ако имах кола веднага бих ги завела сама е да можех и да я карам де.
hahaha Joy Laughing Peace

Общи условия

Активация на акаунт