За храненето ве4ер

  • 1 594
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
Е снощи ставахме три пьти да ядем Mr. GreenПада ми се като се оплаквах.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 106
 hahaha  сега се оплачи хубаво на всеки, който видиш, как се е будило детето, пък може пак да ви остави да спите спокойно следващите дни Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 1 522
Първо да ти е живо и здраво бебчето! Според мен поне първият месец е хубаво да не пропускате нощното хранене, т.е. да не се събират толкова часове без храна. Но може би повечето мами са прави, че щом не се буди значи не е гладно детето. Ние се отказахме от нощното хранене през втория месец, но тя беше голяма гладница - будеше се точно на три часа. Само, че разликата е че ние сме на кърма и може да си е изсуквала по-малко първия месец, а вие щом сте на АМ - ти котролираш колко яде.


# 33
  • Мнения: 666
Остави го да си спи бебчето,като огладнее само ще се събуди.Всъщност радваи се че спи нощем мъничето за да можеш и ти да почиваш.Моя син не пропускаше ядене ,будеше се през 2-3 часа .Да ти е живо и здраво бебчето!  bouquet

  smile3521

# 34
  • Мнения: 2 478
Аз кърмих сина си изключително,през първите 6 месеца.Още от болницата започнах да му изграждам режим-кърмих през 3 часа,като последното беше в 24 часа и после в 6часа.Понякога съм го събуждала за последното хранене,но не съжалявам,защото той свикна с този режим и никога не се събуждаше да яде по-рано от 6ч.

# 35
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Моето дете е на 9 месеца и още се събужда вечер да яде Sad.Пробвала съм какво ли не,но не се отказва newsm78

# 36
  • Мнения: 2 757
Ако има жълтеница го буди да яде за да се оправи по-бързо. Иначе не виждам смисъл - детето си знае по-добре от какво има нужда. Аз дори не съм сигурна, че при жълтеница трябва да ядат много, ама така съм чувала от лекари щото моите деца и трите я караха доста дълго

# 37
  • Мнения: 114
И аз като тебе се шашках в началото и го будех през 3 часа.И така до 3-тия месец.После реших да го храня "на поискване"мисля,че е по-добре и за майката и за детето.

# 38
  • Мнения: 2 374
защо да я будиш,щом спи значи не е гладна още по-добре за теб Wink

# 39
  • Мнения: 1 195
Когато е гладен бебо всички в къщи че и в блока го разбират  Mr. Green
Никога не съм го насилвала. Случва се да проспи някое ядене ама после си наваксва Simple Smile
От време на време се буди и вечер и пак си го храня Simple Smile

# 40
  • Мнения: 4 451
В никакъв случай не буди детето! Naughty

# 41
  • Мнения: 1 919
Остави го да си спи бебчето,като огладнее само ще се събуди.Всъщност радваи се че спи нощем мъничето за да можеш и ти да почиваш.Моя син не пропускаше ядене ,будеше се през 2-3 часа .Да ти е живо и здраво бебчето!  bouquet

  smile3521
и при мен така през 2-3 часа яде, нито вода помага нито биба гладен е просто ако не хапне не заспива.

# 42
  • Мнения: 4 335
Снощи ядохме в 1 и сутринта в 6.Никькьв режим нямаме ooooh!

# 43
  • Мнения: 610
Не се притеснявай и не буди бебето,когато е гладно то самичко ще ти полаже като се събуди. Crazy

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Снощи ядохме в 1 и сутринта в 6.Никькьв режим нямаме ooooh!

Спокойно, с времето ще влезете в някакъв режим.При всяко дете е различно, ти си следвай твоето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт