E-bay тема 4

  • 32 021
  • 801
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Пак съм с въпросите.Simple Smile
Доставките на адреса, който съм посочила ли идват?
Благодаря.


Да Peace

# 751
  • София
  • Мнения: 847
Току-що купих на Стела ето този бански:



Доволен и щастлив!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 08:12 от queenmabb

# 752
  • Мнения: 260
Мацки, мога ли да платя нещо спечелено от друг през моя paypal акаунт? Виждам, че има опция Send Money от там какво да избера Service/Other, Goods, eBay Item  newsm78

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 6 934

Не съм се и съмнявала,че винаги ще ми помогнеш Heart Eyes Hug

# 754
  • София
  • Мнения: 847
Чоча, разкошни са, кой номер е това. Леле в секцията 11-ти номер няма нищоооо, ама нищичко  Confused

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
това е 10UK,ние носиме 9.Надявам се да не са огромни,ако не ще се разделиме с тях Sad

# 756
  • Русе
  • Мнения: 856
Мацки, мога ли да платя нещо спечелено от друг през моя paypal акаунт? Виждам, че има опция Send Money от там какво да избера Service/Other, Goods, eBay Item  newsm78

Send Money - Pay for Ebay items - To use Pay for eBay Items other eBay accounts, click Add Another Account below

# 757
  • Варна
  • Мнения: 5 545
Бясна съм. Днес ДСК явно го броят за почивен ден и сайта им не работи. Съответно не мога да си платя нещо, което спечелих преди малко.

# 758
  • Мнения: 4 362
Аз да се оплача,вече за н-ти път ми  се случва да попитам за цената на доставка и да ми се обяви 3-4 паунда,а като го спечеля да ми сложат 8  Tired ,вече жестоко ме хваща яд и предполагам не мога да реагирам,писах му на тоз,да видим какво ще отвърне  #Cussing out

# 759
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
можеш, разбира се.пиши му,че ще се оплачеш на Ибей.Действа Peace

# 760
  • Мнения: 4 176
Аз да се оплача,вече за н-ти път ми  се случва да попитам за цената на доставка и да ми се обяви 3-4 паунда,а като го спечеля да ми сложат 8  Tired ,вече жестоко ме хваща яд и предполагам не мога да реагирам,писах му на тоз,да видим какво ще отвърне  #Cussing out

Нали си пазиш е-мейлите с него. Копирай му това, което ти е писал. 8 паунда са за нещо, което тежи поне 1 кг.

# 761
  • Варна
  • Мнения: 956
Ето няколко от обещаните снимки -








 Извинявайте, че са големички, но неможах да се справя с намалянето  Embarassed

# 762
  • София
  • Мнения: 847
това е 10UK,ние носиме 9.Надявам се да не са огромни,ако не ще се разделиме с тях Sad
         pu za nas, seriozno Simple Smile

# 763
  • Мнения: 260
Мацки, мога ли да платя нещо спечелено от друг през моя paypal акаунт? Виждам, че има опция Send Money от там какво да избера Service/Other, Goods, eBay Item  newsm78

Send Money - Pay for Ebay items - To use Pay for eBay Items other eBay accounts, click Add Another Account below
Hug Благодаря   bouquet ще пробвам

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
това е 10UK,ние носиме 9.Надявам се да не са огромни,ако не ще се разделиме с тях Sad
         pu za nas, seriozno Simple Smile
ок Hug

Общи условия

Активация на акаунт