Търся човека, Моля за помощ.

  • 13 869
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Ох извинявай, не включих и реших, че е някакъв жаргон Simple Smile

# 91
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Момичета, страшно съм Ви благодарна за участие. Да сте живи и здрави, надявам се че с общите усилия ще можем да се справим Simple Smile)

# 92
  • Мнения: 911
 Grinning
юни, мога само да си представя колко странно е чувството да търсиш някого, който сякаш е потънал вдън zемя, въпросите, преположенията, съмненията които се въртят постоянно в главата ти. Стискам палци и много се надявам да намериш момичето.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 456
Сердика, благодаря ти!
Това честно казано, не съм го видяла, въпреки, че четох внимателно! Embarassed

# 94
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Да, наистина е странно, вече 2 години се зяанимавам с подобни истории, но чак толкова трудно не ми било никога. Просто в един момент не знаеш за какво да се захваниш.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 456
А с излъчвания по ТВ новинарски програми пробвали ли сте?

# 96
  • София
  • Мнения: 203
Не мога да помогна, но, Yuni, страхотно интересно занимание си намерила, (пък е и хуманно), за пример на ИЗНЕРВЕНИТЕ мами от една съседна тема  Peace

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Днес пред рускотот консулство в Бургас имаше една група чакащи хора, та мернах едно момиче, слабичко изрусено, имаше същите черти, но с по-тънки вежди, имеше и едно голямо момиченце с нея около 10 годишно. Не мога да кажа че това беше момичето което търсиш но приличаше. Все пак снимката ти е доста стара и с лошо качество. Дано я намериш  Peace

# 98
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Благодаря ти:)  Ако я тя ще ми се обадят от консулството. Сега публикувах една обява в Ало Бургас, трябва да потърся още някакви безплатни обяви.

# 99
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Момичета, някой пускал ли реклама по радио, да ми дадете някаква информация?

# 100
  • Мнения: 753
успешно откриване

# 101
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Mnogo blagodarq Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 013
Предполагам, че повечето телевизии и радиа ще се съгласят безплатно да ти пуснат реклами за издирването на момичето. Но най-добре е да го направиш с бургаските медии.

А ясновидците - това е ново предаване по БТВ, в което 10 човека, претендиращи за необикновени способности, ги подлагат на разни тестове. Магърдич Халваджиян го прави, може би някой може да те свърже с екипа. Да направят един тест и със снимката на Марина.

# 103
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Малко оф: в нашето предаване е имало такива случаи, че съм се чудела как е възможно. Най-вече как можеш да живееш 15-20-25-30 години без да се обадиш на майка си, брат си или сестра си. Винаги ми е било интересно като факт.

# 104
  • Мнения: 2 013
Малко оф: в нашето предаване е имало такива случаи, че съм се чудела как е възможно. Най-вече как можеш да живееш 15-20-25-30 години без да се обадиш на майка си, брат си или сестра си. Винаги ми е било интересно като факт.

За кое наше предаване става дума? За "Имаш поща" ли?

Русия, както и бившият СССР, са огромни територии, управлявани от луди диктатори доста време, които са местели цели маси хора без да им мигне окото. Много роднини са останали в различни днес държави. Да не говорим за Втората световна война.
И там наистина има потресаващи случаи на хора, които се търсят.

Общи условия

Активация на акаунт