Какъв тип е връзката ви?

  • 3 346
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 622
Гласувах че връзката ни е традиционна.,въпреки че не съм напълно убедена.
Мъжът ми работи много,развива се,за да ни осигури по-,и по-висок стандарт на живот.Това отнема почти цялото му време.Аз в момента не работя,но и не знам кога пак ще започна,имайки предвид неговата ангажираност.И така,когато мъжът ми се върне от работа е преуморен и аз се старая да не го занимавам с битовите неща.За мен е достатъчно,че той ни обича и се  грижи за нас.Винаги когато има възможност играе с детето или го приспива.Никога нищо не казва,когато няма вечеря.Разбира че грижите за сина ни отнемат цялото ми време.
От друга страна аз съм от жените,които никога не спират да се грижат за добрата си визия.Това винаги е радвало съпругът ми.
Така че не мога да определя точно каква е нашата връзка-хем е традиционна(той изкарва пари,аз се грижа за дома и детето),хем не е точно такаква.Но каквато и да е-щастливи сме си в нея.Може би само още малко време да имахме за себе си,щеше да е чудесно Embarassed
Това все едно аз съм го писала Hug

И аз  Peace

# 46
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Тя е образно казано, такава: newsm76 newsm10 newsm11 newsm12 smile3511 txtloves smile3514 luvbed ignore2 luvbed smile3542 smile3514 luvbed newsm74 #Bad Talk fight newsm77 Нищо не липсва! И двамата: newsm75 1dishes hang  food002
И обобщено е такава:  flower

# 47
  • Мнения: 9 865
Връзката ни е комплицирана. Той печели парите, аз въртя домакинството, грижа се за всичко почти - сметки, организация, но и той помага, всеки се стреми да се развива, аз уча, той бачка, парите са общи и правата по изхарчването им също. Бе добре е.

# 48
  • Мнения: 156
Странна, но успешна.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Ние пък сме от модерните...,пу-пу.Милия ми той вчера му казвам,че започвам да чистя и следобед ако не съм уморена ще изведа бебето на разходка,а той ми каза да излизам да се разхождаме и да не се притеснявам за чистенето и като се върнах беше изчистил почти всичко-на мен остана да мината ламината.Много съм доволна от него.

# 50
 А нашата е връзка тип: мъж-жена. Това е всичко. Има ли вобще значение, когато двама души искат да бъдат заедно?

п.с. А кой казва, че с това се изчерпват типовете връзки??

# 51
  • Мнения: 4 733
Грижим се заедно за детето. Домашните задължения също са общи, много ми помага при това без да трябва да го моля. И двамата работим, но повечето финанси в кемейния бюджет вкарва той.
Гласувах с втора опция, макар аз лично да не я именувам като " модерна връзка ", а по-скоро като " нормална връзка ".

# 52
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, ами то тук изобщо няма опция за моя случай...
Съпругът ми печели много повече от мен. Аз в момента съм в майчинство, но иначе си имам професия - при това сериозна (уви, не и от към заплащане). За чистенето идва помощ веднъж седмично. През останалото време става кочинка... Съпругът ми готви по-добре от мен, но аз го правя по-често, като съм си в къщи. И двамата можем да сменяме крушки, аз го правя по-често, понеже - като съм повече време у дома, по-често при мен изгарят. Разбира се, има доста неща, които той прави по-добре... И се хващам, че много пъти му ги връчвам просто от мързел. Понеже по-лесно и бързо ще ги разгадае...
Не знам къде се класира този тип.

# 53
  • Мнения: 77
Най-важно е разбирателството.Може една връзка да е традиционна,но ако и двамата се чувстват добре, значи е ок.

Специално при нас е... newsm78 бих казала,че сме изградили връзката,която устройва и двама ни.И двамата работим,и двамата се грижим за дома.Когато аз не мога -чисти той,когато той не може се справям сама...Така след като изчистим в събота всеки има време за своите си неща,аз да се поддържам добре изглеждаща,той да потренира или да се види с приятели...А не аз да прекарвам цял ден в готвене и чистене и да ходя като "отчаяна съпруга". Crazy Общо взето модела " той носи пари,тя е длъжна да му готви и чисти" е бил често срещан в миналото,когато е имало дискриминация и мъжете да работили,а жените са си стояли да "домакинстват".Днес обаче (за щастие) вече е доста по-различно.Няма нищо лошо в това докато си в майчинство да се грижиш за децата и дома,но харесвам мъже,които оценяват труда ти и въпреки изморителния работен ден с хващат да измият чиниите след вечеря,а не да чакат да бъдат обслужени,понеже са работили,а "ти цял ден си вкъщи".

Така,че според мен връзката трябва да е хармонична,от който и тип да е  newsm10

# 54
  • Мнения: 576
Модерна

# 55

Общи условия

Активация на акаунт